Ново
Духовниот Свет Златна Позлатен Pooja Thali Антички Заврши 10 инчен

Духовниот Свет Златна Позлатен Pooja Thali Антички Заврши 10 инчен

Достапност: Залиха
DEN 383.76

✅ Парчиња : 1. ✅ Diya Вклучени. ✅ Таа Има Прекрасен Доработка И Полски.Како Matchless Објекти Се Користи Главно За Среќен Цел, Како Што Pooja На Семоќниот. ✅ Handicradfted Од Занаетчии Од Индија. ✅ Грижа Инструкции : Се Мијат Thali, Diya, Roli/Kumkum Katori, И Agarbatti Носителот И Panchamrut Сет Со Чистење Прав Кој Е Наменет За Месинг, Не Кисело Со Челична Волна Како Тоа Ќе Го Оштети Производот, Се Мијат Бел Со Течен Сапун И Вода.Украсување На Aarti Thali Може Да Биде Прекрасно Искуство И Тоа Ни Дава Огромна Задоволство Да Се Организира На Thali Предмети, Како На Различни Обреди.Тоа Служи за Совршен За Наврати И Фестивали Како Rakshabandhan, Navaratra Е, Dhanteras, Дивали Pooja И Други Свечености.Затоа, Не Чекајте И Купи Една За Тебе Дома Сега.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Вклучува 2 totes, outsides димензија : 11"L x 7.87"W x 5.7"Х Зачувате простор со редење повеќе виси јасно кутии на врвот �

[Лесни и Издржливи] : На снимањето лист е направен од добар квалитет 3мм дебели акрилик, лесни, водоотпоре

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Surge Protector МултиШтекер Моќ Лента : Моќ сè што на вашата работна маса со еден компактен бранзаштитени продо

❤ Ве молиме да бидат сигурни да се купи и користење на затворен safefy гејтс во нашата продавница, ние ќе ви

Пакетот Вклучува : ќе добиете 50 измешани стилови на проверете коса scrunchies.Количината е доволна и стилови,

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

ТОЈ КРАЈНАТА ПРЕНОСЛИВ ТОАЛЕТ – Нема Повеќе Итни Медиокритет Работи Додека Кампување, Пловењето или Па

Материјал : пластика.Тоа има карактеристики на временските отпорност, отпорност на вода и мраз отпор.На

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Имаме се поголема премија црвено wiggler риболов црви за повеќе од 20 години, и до сега се продадени само за л

91% Полиестер, 9% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Жените термички работи хулахопки за

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички единствена.Стил# : CD3463010...

Високо квалитетни и издржливи, долг животен век.Добро материјали, прецизност обработка, совршен печата�

дел број : Вакуум Hom Bot R66803 VMNP, Hom Bot VCARPETX, Hom Bot VHOMBOT1, Hom Bot VHOMBOT3, Hom Bot VPARQUET, Hom Bot VR1010 GR, Hom Bot VR1012 BS, Hom Bot VR1012 W, Hom Bot VR

Висок квалитет на бакар materils и издржливи користење, обновливи и лесно да се чисти.Лесен за ракување и уп�

Scroll