Ново
MSG домашно Милениче Безбедноста Портата Ограда Стабилна Здрав Безбедност-Заклучување Може да Не Падне Не-Удирање Лесно да се Инсталира 11.28 (高度 Висина : Б, 宽度 Ширин?

MSG домашно Милениче Безбедноста Портата Ограда Стабилна Здрав Безбедност-Заклучување Може да Не Падне Не-Удирање

Достапност: Залиха
DEN 1896.00

❤ Ве молиме да бидат сигурни да се купи и користење на затворен safefy гејтс во нашата продавница, ние ќе ви послужи wholeheartedly. ❤. 【ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН】На сите челик дизајн е издржлив и лесен, со прошетка низ вратата.Лесно се затвори вратата функција вклучени.Заклучување на шефот на нашата врата, парапет е направен од ABS високо-одделение пластика, која има добра стабилност.На челични цевки е направен од високо-густина јаглерод челични цевки, кои се отпорни на влијание, не е лесно да се наведнувам, и многу силен. 【БЕЗБЕДНОСТ】Вклучува безбедност-lock функција, нетоксични бои и ѕид месеци за дополнителна безбедност, обезбедува најдобра комбинација на слобода и безбедност, област за вашето куче или бебиња. ★ Ако сакате да знаете повеќе детали, ве молиме проверете со информации за производот, ви благодариме!. 【ЛЕСНО да се ИНСТАЛИРА】Не-дупка инсталација, нема штета на ѕидот, само треба да се прилагоди на четири-агол завртка за да се инсталира преку реакција на сила.На стегање на вратата железнички инсталација е контролирана од страна на прилагодување на должината на болт меѓу двата ѕида. 【MULT-ЦЕЛ】бебе портата е основна алатка за да содржи и заштитете го вашиот малку една, и нашите лесен чекор за безбедност на портата е безбеден и лесен начин да се направи тоа.Совршен за вратата, ходникот, и на дното на скалите. ❤Ви благодарам многу за пребарување и купување.Сите вработени во нашата продавница поздравам вас!❤❤ Основна алатка за домови со домашни миленици, нашите satety портата е лесен, џвака-доказ начин да содржи и заштита на двете вашето домашно милениче и дома.Јазот помеѓу челичните цевки е мал, па вашите миленици нема да се добие преку оградата.❤Кога бебињата учат да лазат, тие почнуваат да се љубопитни за светот и да оди секаде каде што тие се забавуваат, кујни и скалите се места каде што домаќинство несреќи често се случи.Инспирирани од ова, овој безбедност портата е развиена, и една ограда е безбедно, хитови сите критериуми.Повеќе брави, анти-misopening дизајн, секунди за да ја отворите за возрасни, тешко за бебиња да се отвори, безбедност е лесно да се дојде од страна.★Име на производ : Внатрешна Безбедност Портата★Производ Висина : A : 78 см ( 31 инчен ), Б : 103 cm ( 41 инчи )★Заклучување Материјал : ABS★Производ Материјал : Висока густина јаглерод челични цевки★Вратата Ширина : 63-68cm(25-27inch), 69-75см(27-30inch), 76-82cm(30-32inch)❤ви Благодарам многу за пребарување и да ви посакам среќен живот!❤★Совети★☆Овој производ содржи само нашата безбедност на портата, не се вклучат и други производи во сцената график, ве Молиме да се свесни!☆Услуга : Ветување за да ви овозможи со најдобар квалитет, вашето задоволство е наш врвен приоритет!Се надевам дека ќе се забавувате!☆За големина : Прирачник за мерење ќе има некои грешки, ве молиме обратете се до вистинската големина на примените производ.☆Купување напомена : пакување неизбежно ќе бидат оштетени за време на транспортот.Освен за квалитетот на производот прашања, нема враќање и размена апликации се прифатени.Јас сум почестен да ви послужи!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ова е ретростил бронза светилник телескопски туш завеса род.Смола главата е убава и убава.Тоа е интегри�

Високо квалитетни и издржливи, долг животен век.Добро материјали, прецизност обработка, совршен печата�

【Мултифункција】 : Две инсталација методи, и за таванот инсталација и ѕидпоставена инсталација.Можете �

ТОЈ КРАЈНАТА ПРЕНОСЛИВ ТОАЛЕТ – Нема Повеќе Итни Медиокритет Работи Додека Кампување, Пловењето или Па

Тоа е лесно да се носат, и тоа е полесно да се користи кога ќе излезат.Безбедни и нетоксични, медицински с

【ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРЕДНОСТ】BEVIGOR е професионална батеријата производство фабриката, обезбедување на нај�

Висок квалитет PLA материјал, животната средина пријателски, а во основа без мирис во печатење.Со голема �

【DIY LASH ПРОДОЛЖУВАЊЕ ДОМА】 : Lash кластер екстензии се комплет кој може да се направи и дома.Различни должи

КАРАКТЕРИСТИКИ ' РѓаБесплатно, Густи и ДолгиТрајни Хардвер, Деца Пријателски Нема Остри Рабови на Агли

★【7443 7444 NA LED Светилки 】(Пакување од 2 светилки) Секоја сијалица има 21pcs висока моќност 2835 led чипови,80 W мак

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Висок квалитет на бакар materils и издржливи користење, обновливи и лесно да се чисти.Лесен за ракување и уп�

Чекор вежба, конусни ритам вежба, метална плоча индустриски сечење и додатоци, чекор вежба може да се ст�

Ова е едноставен и модерен стил стои бања кабинет.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти, тр�

[Лесни и Издржливи] : На снимањето лист е направен од добар квалитет 3мм дебели акрилик, лесни, водоотпоре

Вклучува 2 totes, outsides димензија : 11"L x 7.87"W x 5.7"Х Зачувате простор со редење повеќе виси јасно кутии на врвот �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички единствена.Се ослободи од

БИДАТ РАЗЛИЧНИ : Ова latch кука килим колекции е еден вид на неityourself занает комплет, pillowcase крстот бод / крст

Материјал : пластика.Тоа има карактеристики на временските отпорност, отпорност на вода и мраз отпор.На

【Материјал】складирање бин е направен од 100% Полиестер 【Дизајн】Количка за дизајн за лесно складирање :

Scroll