Ново
IndianShelf Vocalforlocal рачно изработени Керамички Флорални Рачки на вратите Кујна, Спална соба Повлекува (Златна Завршувањето 6 инчи Дупка до Дупка, Зелена, 4 Парче)

IndianShelf Vocalforlocal рачно изработени Керамички Флорални Рачки на вратите Кујна, Спална соба Повлекува

Достапност: Залиха
DEN 1416.00

КАРАКТЕРИСТИКИ - ' Рѓа-Бесплатно, Густи и Долги-Трајни Хардвер, Деца Пријателски - Нема Остри Рабови на Аглите.Додатоци : Секоја Рачка Доаѓа со Сите Хардвер како што е Прикажано во Слика.Материјал : Керамички, Боја : Зелена.Големина на Рачка : Должина од 4 Инчи Прибл. 4 Инчи Прибл.Јазот Помеѓу Завртки, Болт Големина : 2 Инчи Прибл.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Само Ударна Дупка на Врата и ги Заостри Хардвер со Plier.Пакет Содржина : 4 Парче Флорални Рачки На Вратите Кујна, Спална Соба Повлекува.Употреба : Можете да ги Користите овие Рачки во Вратата, Фиока, Кабинет, Гардероба, Салон, итн.Безбедна за Користење во Дом и Канцеларија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : пластика.Тоа има карактеристики на временските отпорност, отпорност на вода и мраз отпор.На

Prefect FitСпоред ОЕМ Спецификации, Направен од Висок Квалитет на Отпорност на ABS Пластика Plugnигра Операција,

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен Actuator Стил : Flatted Вратило Пол Фрли Конфигурација : SP12 T

72 W висока моќност прави прашина никаде да избега, силна вшмукување да ги реши вашите грижи.Едноставни к�

Вклучува 2 totes, outsides димензија : 11"L x 7.87"W x 5.7"Х Зачувате простор со редење повеќе виси јасно кутии на врвот �

Високо квалитетни и издржливи, долг животен век.Добро материјали, прецизност обработка, совршен печата�

Чекор вежба, конусни ритам вежба, метална плоча индустриски сечење и додатоци, чекор вежба може да се ст�

【Трајни】Оваа фитинг има никел позлатен месинг тело со ПОМ копчето за ослободување и цинк легура ferrule.О�

Стакло армирано најлон база.Нерѓосувачки Челик Екран.Екран Sonically Вградени во најлон 30 Мрежа Внатрешна п

Материјал : Ова pompom топката е направен од висок квалитет на вештачки волнени ткаенини.Тоа е удобно и кож�

✧ Златна Свила и Екстракт остава свиленкаста кожа мазна и мека ✧ Тајландски Ориз Јасмин niosome технологи�

104 BCD планински велосипед чудак.Чудак рака должина : 170mm / во 6.7.Ергономски структура, супер лесен и неверо�

Ова е ретростил бронза светилник телескопски туш завеса род.Смола главата е убава и убава.Тоа е интегри�

Висок квалитет PLA материјал, животната средина пријателски, а во основа без мирис во печатење.Со голема �

GA667 WJSA Далечински Управувач Замена за Остри LCD Aquos Телевизори.Не програмирање или прилагодување е потреб

Приближните димензии : 10.2"x6.6"x4.4"(L*W*H).Вклучува 6 црна пакети.Две рачки за да ви помогне да носат или да ги п�

Помош на птици да се зголеми вежби, јакнење на мускулите, играат различни.Бидејќи големината погоре се м

Scroll