Ново
KATUR 7443 7444NA 7440 7440NA 992 LED Светилки Висока Моќност 2835 21 Чипсети Супер Светла со Проектирање Замена за Назад До Обратна Светла светилки drl Пак Сигнал Светла Опашка Кочниц?

KATUR 7443 7444NA 7440 7440NA 992 LED Светилки Висока Моќност 2835 21 Чипсети Супер Светла со Проектирање Замена

Достапност: Залиха
DEN 444.00

★【7443 7444 NA LED Светилки 】(Пакување од 2 светилки) Секоја сијалица има 21pcs висока моќност 2835 led чипови,80 W максимален капацитет,работи на 10.5 W,6500 K xenon бела,2000 Lumens Излез(1000 Lms по сијалица) екстремно светла,многу посветла од халоген светилки.Долг животен век : 50.000 Часови,погонски Напон : од 12-24 V,Висока Lumens и Исклучително Силно. ★【360 степени Осветлување】не Постојат темни дамки или сенките,совршени перформанси во услови на слаба видливост поради дожд, магла, прашина или снег.360 степени целосна агол светлина ви донесе огромно емитирана светлина на сила. ★【1 : 1 Дизајн и Без Поларитетот,Лесна Инсталација】Компатибилен за двете CK/SRCK и Стандарден приклучок.Компатибилен fitment големина и Не-поларитетот дизајн,Лесна инсталација,само Plug & Play.Внимателно Конструирани Зрак Аголна : Исто со халоген сијалица агол, но супериорен осветлување резултати.Светилки се опремени со CANBUS систем, но за некои специјални возила може да бара дополнителни оптоварување отпорници со помине код за грешка/флеш прашање. ★【Широк Спектар 】Одговара : 7443 7444 NA 7440 7440 NA 992 .Се применуваат со возило ентериер и екстериер авто делови на повеќето автомобил, камион, ЏИП, или комбе како возило копија светла, обратна светла, светилки drl денот време работи светла, опашка светла, сопирачките, светлата, пак сигнал светла. ★ 【Купи со Доверба】 : Ние нудиме "ДВЕ години" гаранција за ставка(и) потврди дека да се биде производител на дефект.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа во работни денови.(Ве молиме проверете ја вашата возила сопственици на manual (рачно) или оригинални сијалица да се потврди сијалица големина пред ставање на ред.Светилка компатибилност упатствата достапни на интернет и филтер систем не може да биде 100% точни и ажурни.).Висока моќност 2835 чипови.Најновите 2835 Чипови за 7443 7444 NA 7440 7440 NA 992 Xenon Бела , како возило Опашка Светла, Сопирачките, Светлата, Обратна Светла, Задни светла, Стоп Светилка Светилки.Голема претстава.Во текот 50,000 часот на брилијантен постојана светлина.Водоотпорен, можат да работат во секоја лошите временски услови, не дава добар преглед кога ќе се вози.Инсталација.Plug and play, многу лесно да се работи во рамките на кратко време.Тенка светилка форма , спречување на состојбата не може да се инсталира , удобен да го замени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Материјал : пластика.Тоа има карактеристики на временските отпорност, отпорност на вода и мраз отпор.На

【ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРЕДНОСТ】BEVIGOR е професионална батеријата производство фабриката, обезбедување на нај�

Висок квалитет PLA материјал, животната средина пријателски, а во основа без мирис во печатење.Со голема �

【DIY LASH ПРОДОЛЖУВАЊЕ ДОМА】 : Lash кластер екстензии се комплет кој може да се направи и дома.Различни должи

Приближните димензии : 10.2"x6.6"x4.4"(L*W*H).Вклучува 6 црна пакети.Две рачки за да ви помогне да носат или да ги п�

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен Actuator Стил : Flatted Вратило Пол Фрли Конфигурација : SP12 T

Материјал : Thetable здолниште е мека, и со добро драпериите.Тоа ќе drape благодатно на маса и текови на подот з�

Спецификација : Директно Конектор, Напон : 10мм 1 Притисок : 010 бар Максимум 2 Температура : од 0 до 60°C 3 Течно

ТОЈ КРАЈНАТА ПРЕНОСЛИВ ТОАЛЕТ – Нема Повеќе Итни Медиокритет Работи Додека Кампување, Пловењето или Па

Високо квалитетни и издржливи, долг животен век.Добро материјали, прецизност обработка, совршен печата�

Hitachi 160591 Воздушниот Компресор Проверете Вентил 90deg.Воздушниот Компресор 90deg.Проверете Вентил 3 / 8" BPT Одбл

Капацитет на греење од 1,5 k W.Капацитет на ладење 0.2 k W во 0 C.Прецизни и релијабилни контрола на температур�

дел број : Вакуум Hom Bot R66803 VMNP, Hom Bot VCARPETX, Hom Bot VHOMBOT1, Hom Bot VHOMBOT3, Hom Bot VPARQUET, Hom Bot VR1010 GR, Hom Bot VR1012 BS, Hom Bot VR1012 W, Hom Bot VR

* Исто така погоден за Перница Маска, Троседот Перница Маска, Домашен текстил, DIY рачно изработени занает

Се справи со должина : 230mm / 280mm Појас должина : 470mm / 280mm Материјали : челик Боја : црвена 8 инчи : диск дијамет

Чекор вежба, конусни ритам вежба, метална плоча индустриски сечење и додатоци, чекор вежба може да се ст�

Помош на птици да се зголеми вежби, јакнење на мускулите, играат различни.Бидејќи големината погоре се м

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

✧ Златна Свила и Екстракт остава свиленкаста кожа мазна и мека ✧ Тајландски Ориз Јасмин niosome технологи�

[Паричникот случај само наменета за Samsung Галакси A71 5 G 6.7 инчен]НЕ се ВКЛОПУВААТ 4 G Верзија,Ако ви треба др�

Scroll