Ново
CALAILIS Индивидуални Кластер Трепките,Eyelash Кластер,DIY Eyelash Проширување,Дома Lash Кластери Екстензии Црна Лепак-базирани Бенд 14mm

CALAILIS Индивидуални Кластер Трепките,Eyelash Кластер,DIY Eyelash Проширување,Дома Lash Кластери Екстензии

Достапност: Залиха
DEN 208.56

【DIY LASH ПРОДОЛЖУВАЊЕ ДОМА】 : Lash кластер екстензии се комплет кој може да се направи и дома.Различни должини може да резултира со различни стилови.Оваа колекција доаѓа во различни должини за да изберете од. 【ГОЛЕМА КОЛИЧИНА EYELASH КЛАСТЕРИ】- Овие lash кластери на мазна црна памук ремени се многу удобен за носење и да се супер нежна и кожа-пријателски.Твоите очи, не се оптоварени со тешки трепките.Со внимателна грижа, високо-квалитетен материјал овозможува овие трепки да бидат повторно употребувани и до 20 пати. 【ПОСТАВЕН ИЗГЛЕДА】- На трепките имаат 3 D слоевит ефект, овие касетни трепките имаат природен изглед и секако може да продолжите и да се прошири вашите очи.Убава око шминка и трепките брзо да се привлече внимание на вас. 【СТАБИЛНА НАВИВАМ】 : Нашите индивидуални трепките екстензии се двојно загрева во текот на производството за да се задржи нивната совршена навивам, не е лесно да се деформира со соодветна грижа.Долго време на задржување и водоотпорен. 【НАЈДОБАР ПОДАРОК & СУПЕР ЦЕНА-ЕФИКАСЕН】- се Се уште размислува за подароци за Божиќ, ноќта на Вештерките, и Денот на Вљубените?Овие lash екстензии колекции се најдобрите подароци.Постојат различни групи со различни должини.Нашата коса и бендот линии се потрајни од други брендови на лажни трепки, што значи дека ќе заштедите пари на шминка на долг рок!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Nikon AFS NIKKOR 1835mm f / 3.54.5 G ЕД Леќа LC77 SnapНа Предна Леќа Капа 77mm LF4 Задните Леќи на Капа HB66 Бајонет Леќа Худ CL1118

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Стакло армирано најлон база.Нерѓосувачки Челик Екран.Екран Sonically Вградени во најлон 30 Мрежа Внатрешна п

Патување во 12.Оптоварување 779 lbs.Должина во 15.Висина 1 во.Ширина 2.62 во.DelTron е линеарна топката слајдови и л�

Материјал : Thetable здолниште е мека, и со добро драпериите.Тоа ќе drape благодатно на маса и текови на подот з�

★1 / 24 легура автомобил модел шест врата за звук и светлина волан шок апсорбер автомобил модел играчка е

Спецификација : Директно Конектор, Напон : 10мм 1 Притисок : 010 бар Максимум 2 Температура : од 0 до 60°C...

【Материјал】складирање бин е направен од 100% Полиестер 【Дизајн】Количка за дизајн за лесно складирање :

[Паричникот случај само наменета за Samsung Галакси A71 5 G 6.7 инчен]НЕ се ВКЛОПУВААТ 4 G Верзија,Ако ви треба др�

БИДАТ РАЗЛИЧНИ : Ова latch кука килим колекции е еден вид на неityourself занает комплет, pillowcase крстот бод / крст

Големина на : не Постојат две големини за да изберете од : 130cm*150cm / 150cm*200cm; погоден за возрасни / деца.Напра�

Prefect FitСпоред ОЕМ Спецификации, Направен од Висок Квалитет на Отпорност на ABS Пластика Plugnигра Операција,

Surge Protector МултиШтекер Моќ Лента : Моќ сè што на вашата работна маса со еден компактен бранзаштитени продо

【Мултифункција】 : Две инсталација методи, и за таванот инсталација и ѕидпоставена инсталација.Можете �

Материјал : пластика.Тоа има карактеристики на временските отпорност, отпорност на вода и мраз отпор.На

Scroll