Ново
30PCS Faux Крзно Пом Пом Топки,MoreChioce 5cm Мека Faux Волна, Крзно Божиќ Пом Пом Топки DIY Меки Топки за Капи, Шалови Ракавици Чевли Кеси Keychains,Црвена

30PCS Faux Крзно Пом Пом Топки,MoreChioce 5cm Мека Faux Волна, Крзно Божиќ Пом Пом Топки DIY Меки Топки за

Достапност: Залиха
DEN 398.16

Материјал : Ова pompom топката е направен од висок квалитет на вештачки волнени ткаенини.Тоа е удобно и кожа-пријателски, мека и меки, нежни и мазни, еколошки, издржливи, без мирис.Широк спектар на употреба : може да се DIY оваа pompom топката по волја.Можете да ги користите како украси за шапки, марами, чевли, кеси, ракавици, мобилни телефони, итн.Исклучителна подароци : Ова пом пом топката може да се даде на вашето семејство, добри пријатели, соседи, соработници итн.како исклучителна подароци за денот на Благодарноста, Божиќ или на мтв.Мулти-боја опции : Ова кадифен топката во три различни бои : зелена бело црвена, црна, бела и црвена боја бела, можете да го изберете вашиот омилен.Изгледот е мал и исклучителна, вие само треба да ја користите вашата имагинација за да се направи различни додатоци со пом poms во различни бои.Пакетот Вклучува : 30 x Пом Топки. 30 Компјутери Пом Poms DIY рачно изработени Топчиња за Кеси Капи, Шалови Ракавици Мека Меки Кадифен Топката Додатоци Зелена Бели Црвени Карактеристики : Материјал : Ова pompom топката е направен од висок квалитет на вештачки волнени ткаенини.Тоа е удобно и кожа-пријателски, мека и меки, нежни и мазни, еколошки, издржливи, без мирис.Практична настава : Овој pompom топката содржи 30 pompom топки.Оваа pompom е погоден за повеќето украси.Дијаметарот на мека pompom е 6cm.Количината е доволна за да ги задоволат вашите различни секојдневни потреби.Широк спектар на употреба : може да се DIY оваа pompom топката по волја.Можете да ги користите како украси за шапки, марами, чевли, кеси, ракавици, мобилни телефони, итн.Исклучителна подароци : Ова пом пом топката може да се даде на вашето семејство, добри пријатели, соседи, соработници итн.како исклучителна подароци за денот на Благодарноста, Божиќ или на мтв.Мулти-боја опции : Ова кадифен топката во три различни бои : зелена бело црвена, црна, бела и црвена боја бела, можете да го изберете вашиот омилен.Изгледот е мал и исклучителна, вие само треба да ја користите вашата имагинација за да се направи различни додатоци со пом poms во различни бои.Customer Service : Ако не сте сигурни за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку купувачот информации.Ние ќе ви обезбедиме со решение во рок од 24 часа!Опис : Материјал : вештачка волна Димензии : Дијаметар : 6cm Боја : зелена бела црвена / црна бело / црвено бела Пакет вклучува : 30 x Пом Топки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Висок квалитет PLA материјал, животната средина пријателски, а во основа без мирис во печатење.Со голема �

Се справи со должина : 230mm / 280mm Појас должина : 470mm / 280mm Материјали : челик Боја : црвена 8 инчи : диск дијамет

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички единствена.Се ослободи од

Пакетот Вклучува : ќе добиете 50 измешани стилови на проверете коса scrunchies.Количината е доволна и стилови,

Капацитет на греење од 1,5 k W.Капацитет на ладење 0.2 k W во 0 C.Прецизни и релијабилни контрола на температур�

【ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРЕДНОСТ】BEVIGOR е професионална батеријата производство фабриката, обезбедување на нај�

Ова е ретростил бронза светилник телескопски туш завеса род.Смола главата е убава и убава.Тоа е интегри�

Имаме се поголема премија црвено wiggler риболов црви за повеќе од 20 години, и до сега се продадени само за л

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Hitachi 160591 Воздушниот Компресор Проверете Вентил 90deg.Воздушниот Компресор 90deg.Проверете Вентил 3 / 8" BPT Одбл

БИДАТ РАЗЛИЧНИ : Ова latch кука килим колекции е еден вид на неityourself занает комплет, pillowcase крстот бод / крст

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

[Лесни и Издржливи] : На снимањето лист е направен од добар квалитет 3мм дебели акрилик, лесни, водоотпоре

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Висок квалитет на бакар materils и издржливи користење, обновливи и лесно да се чисти.Лесен за ракување и уп�

Стакло армирано најлон база.Нерѓосувачки Челик Екран.Екран Sonically Вградени во најлон 30 Мрежа Внатрешна п

НОВ ПАР **Rockford Fosgate P2 D210** 10" 1,200 Вати 2Ohm Удар Серија Автомобил Аудио Subwoofers Копче За Ракување :...

Материјал : пластика.Тоа има карактеристики на временските отпорност, отпорност на вода и мраз отпор.На

✧ Златна Свила и Екстракт остава свиленкаста кожа мазна и мека ✧ Тајландски Ориз Јасмин niosome технологи�

Направени од високо квалитетни материјали со едноставни моден дизајн, силен, издржлив и убава.Мултифун�

Ова е едноставен и модерен стил стои бања кабинет.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти, тр�

Scroll