Ново
ДНК Motoring ОЕМ-Г-GM1320135 Левата Страна Прирачник за Приспособување за Не-на Температура Не-Преклопување на ретровизорот Компатибилен со Beretta 1988-1996, Corsica 1987-1996

ДНК Motoring ОЕМ-Г-GM1320135 Левата Страна Прирачник за Приспособување за Не-на Температура Не-Преклопување

Достапност: Залиха
DEN 1029.12

Prefect Fit-Според ОЕМ Спецификации, Направен од Висок Квалитет на Отпорност на ABS Пластика Plug-n-игра Операција, Директна Топ-на OE Fitment или Замена за Акции Единица; не Бара Измена или Дупчење.Вклучува - 1 X Фабрика Стил Левата Рака Рачно Прилагодување Страна Огледало, Вклучени Огледало Стакло и Домување.Answer : ___________________________ Note : Hightly Препорачуваме Професионална Инсталација; Инсталација Настава Не е Вклучено *ОЕМ Дел Број : 22645395, 22591231, 17800698. Замени скршен или оштетен страна огледало со нашите ОЕМ замена единици во мал дел од она дилер трошоци.Направен да OEM Спецификации тие ќе се вклопат и да ја инсталирате исто како и оригиналот.Компатибилен со Chevrolet Beretta 1988-1996; Компатибилен со Chevrolet Corsica 1987-1996; Само се Вклопува Возила со Појавување на Функции како Огледало.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен Actuator Стил : Flatted Вратило Пол Фрли Конфигурација : SP12 T

Стакло армирано најлон база.Нерѓосувачки Челик Екран.Екран Sonically Вградени во најлон...

Помош на птици да се зголеми вежби, јакнење на мускулите, играат различни.Бидејќи големината погоре се м

* Исто така погоден за Перница Маска, Троседот Перница Маска, Домашен текстил, DIY рачно изработени занает

Ова е ретростил бронза светилник телескопски туш завеса род.Смола главата е убава и убава.Тоа е интегри�

[Лесни и Издржливи] : На снимањето лист е направен од добар квалитет 3мм дебели акрилик, лесни, водоотпоре

Приближните димензии : 10.2"x6.6"x4.4"(L*W*H).Вклучува 6 црна пакети.Две рачки за да ви помогне да носат или да ги п�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Се справи со должина : 230mm / 280mm Појас должина : 470mm / 280mm Материјали : челик Боја : црвена 8 инчи : диск дијамет

Капацитет на греење од 1,5 k W.Капацитет на ладење 0.2 k W во 0 C.Прецизни и релијабилни контрола на температур�

104 BCD планински велосипед чудак.Чудак рака должина : 170mm / во 6.7.Ергономски структура, супер лесен и неверо�

Вклучува 2 totes, outsides димензија : 11"L x 7.87"W x 5.7"Х Зачувате простор со редење повеќе виси јасно кутии на врвот �

Направени од високо квалитетни материјали со едноставни моден дизајн, силен, издржлив и убава.Мултифун�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

вшмукување кука.вакуум прозорец кука.вакуум кука.Вшмукување Колче Кука.Корисни вшмукување колче за куј

Scroll