Ново
caralin 150W Двојна Piezo Високотонци Рог Piezoelectric Говорникот Ѕвончето Treble Piezo Главата на Возачот за Дома Subwoofer Фаза Звучникот Piezoelectric Tweeter Црна

caralin 150W Двојна Piezo Високотонци Рог Piezoelectric Говорникот Ѕвончето Treble Piezo Главата на Возачот

Достапност: Залиха
DEN 285.84

❀ Луд на високо-квалитетна ABS материјал, издржлив, цврста и стабилна за нас да се користи. ❀ Се справува со екстремната топлина и ја задржи својата структурните интегритетот за долг живот надвор од вашите звучници. ❀ Штити глас калем и да се обезбеди оптимален звук во секое време. ❀ Двојна Piezoelectric Говорник : јаглен, звучници, КТВ, фаза, рог говорник, piezo tweeter рог говорник, piezo дизајн, звук груби, многу погодна за јаглен, птица catcher, исто така погоден за мал КТВ фаза звук. ❀ Piezoelectric Tweeter само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Функција : Mad на високо-квалитетна ABS материјал, издржлив, цврста и стабилна за нас да се користи.Се справува со екстремната топлина и ја задржи својата структурните интегритетот за долг живот надвор од вашите звучници.Штити глас калем и да се обезбеди оптимален звук во секое време.Dual Piezoelectric Говорник : јаглен, звучници, КТВ, фаза, рог говорник, piezo tweeter рог говорник, piezo дизајн, звук груби, многу погодна за јаглен, птица catcher, исто така погоден за мал КТВ фаза звук.Piezoelectric Tweeter само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификации : Предмет Тип : Piezoelectric Tweeter Фреквенција : 4.5-20 KHz Чувствителност : 105 DB Максимална Моќност : 150 W Материјал : ABS Панел Големина : 160x94mm/6.2x3.7in Piezoelectric Главата Големина : 102x53mm/4.01x2.08in Дијагонала Дупка Растојание : 142x79mm/5.5x3.1in Изградба Дупка : 25x55mm/0.9x2.1in Боја : Црна Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Piezoelectric Tweeter.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Капацитет на греење од 1,5 k W.Капацитет на ладење 0.2 k W во 0 C.Прецизни и релијабилни контрола на температур�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

вшмукување кука.вакуум прозорец кука.вакуум кука.Вшмукување Колче Кука.Корисни вшмукување колче за куј

Направени од високо квалитетни материјали со едноставни моден дизајн, силен, издржлив и убава.Мултифун�

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен Actuator Стил : Flatted Вратило Пол Фрли Конфигурација : SP12 T

Големина на : не Постојат две големини за да изберете од : 130cm*150cm / 150cm*200cm; погоден за возрасни / деца.Напра�

Висок квалитет на бакар materils и издржливи користење, обновливи и лесно да се чисти.Лесен за ракување и уп�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Високо квалитетни и издржливи, долг животен век.Добро материјали, прецизност обработка, совршен печата�

Пакетот Вклучува : ќе добиете 50 измешани стилови на проверете коса scrunchies.Количината е доволна и стилови,

Surge Protector МултиШтекер Моќ Лента : Моќ сè што на вашата работна маса со еден компактен бранзаштитени продо

【Трајни】Оваа фитинг има никел позлатен месинг тело со ПОМ копчето за ослободување и цинк легура ferrule.О�

Спецификација : Директно Конектор, Напон : 10мм 1 Притисок : 010 бар Максимум 2 Температура : од 0 до 60°C 3 Течно

★1 / 24 легура автомобил модел шест врата за звук и светлина волан шок апсорбер автомобил модел играчка е

Набавувач : C&К Дел No : E125 SD1 V31 BE Ro HS : Да HTS : 8536509040 COO : CN ECCN : EAR99 : 1 Монтажа : Заградата Планината / Преку Дупка �

НОВ ПАР **Rockford Fosgate P2 D210** 10" 1,200 Вати 2Ohm Удар Серија Автомобил Аудио Subwoofers Копче За Ракување : 600 W MAX по суб (1,

GA667 WJSA Далечински Управувач Замена за Остри LCD Aquos Телевизори.Не програмирање или прилагодување е потреб

Помош на птици да се зголеми вежби, јакнење на мускулите, играат различни.Бидејќи големината погоре се м

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

✧ Златна Свила и Екстракт остава свиленкаста кожа мазна и мека ✧ Тајландски Ориз Јасмин niosome технологи�

Ова е ретростил бронза светилник телескопски туш завеса род.Смола главата е убава и убава.Тоа е интегри�

Материјал : пластика.Тоа има карактеристики на временските отпорност, отпорност на вода и мраз отпор.На

Стакло армирано најлон база.Нерѓосувачки Челик Екран.Екран Sonically Вградени во најлон 30 Мрежа Внатрешна п

【Мултифункција】 : Две инсталација методи, и за таванот инсталација и ѕидпоставена инсталација.Можете �

Ова е едноставен и модерен стил стои бања кабинет.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти, тр�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички единствена.Се ослободи од

[Лесни и Издржливи] : На снимањето лист е направен од добар квалитет 3мм дебели акрилик, лесни, водоотпоре

Scroll