Ново
Izzya Чекор Конус Вежба Малку Сет, 4-12/20/32-милиметри ХСС Дупчење Дрво Моќ Алатка, Повеќенаменски Висока Прецизност Металугрија за Дупчење Голема Дупка, за ПВЦ Лист Дрво

Izzya Чекор Конус Вежба Малку Сет, 4-12/20/32-милиметри ХСС Дупчење Дрво Моќ Алатка, Повеќенаменски Висока

Достапност: Залиха
DEN 600.00

Чекор вежба, конусни ритам вежба, метална плоча индустриски сечење и додатоци, чекор вежба може да се стиска дупки на различни големини, материјал е многу тешко, да ги задоволат вашите различни потреби во работата. 2 лопати, спирала сечилото дизајн го прави сечење побрзо и неспокојот, автоматски overflow од дупката кога дупчење.Различни големини може да се задоволат различните потреби, и дизајн точно може да се вежба дупки на различна дебелина од 4mm на 32-милиметри во пречник да се исполнат различни процес барања, лесен и брз.Обезбедува автоматска, високо влијание, пролет-натоварени влијание кога се притисне на површината, прилагодлив капа за да ја прилагодите влијанието на сила, што се користи да се намали и да се вежба дупки во нерѓосувачки челик, челик и метални плочи.Чекор вежба битови се погодни за отворањето на дупки во различни материјали како што се железо плочи, алуминиумски плочи, изолациони плочи, и ПВЦ листови.Многу погодна за домашни одржување и лесна индустрија. *100% Сосема Нов и Висок Квалитет*Автоматски Deburrs Дупки Како Што Вежба.*Две-Flute Дизајн Ви Дава Побрзо, Неспокојот Сечење.*High Speed Челик 4241 За Долг Живот.*Овие Чекор Вежба Јогурт Се Идеални За Различни Материјали Од Метал, Пластика, Fiberglass На Дрво.*Тие Исто Така Помагаат За Зголемување На Постоечките Дупки.*На Две-Flute Дизајн Совети Направени Пенетрација Побрзо, Без Chipping.*Се применуваат за : Електрична Вежба, Клупа Вежба, CNC Рутер Обработка Центар, Дрво Машина, Рекламирање CNC Рутер, итн;*Најдобро е Погодна Материјали : Челик, Нерѓосувачки Челик, Железо, Месинг, Алуминиум, Wood Specifications : *Тип : Чекор Конус Вежба Битови;*изработен од : ХСС, Висок квалитет со голема Брзина Челик 4241 ;*Вежба Дијаметар : 4-20 мм*Тип : 4-12mm, 4-20 mm,4-32mm Package Содржина : 1* Вежба во Собата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Лесни и Издржливи] : На снимањето лист е направен од добар квалитет 3мм дебели акрилик, лесни, водоотпоре

Направени од високо квалитетни материјали со едноставни моден дизајн, силен, издржлив и убава.Мултифун�

ТОЈ КРАЈНАТА ПРЕНОСЛИВ ТОАЛЕТ – Нема Повеќе Итни Медиокритет Работи Додека Кампување, Пловењето или Па

104 BCD планински велосипед чудак.Чудак рака должина : 170mm / во 6.7.Ергономски структура, супер лесен и неверо�

72 W висока моќност прави прашина никаде да избега, силна вшмукување да ги реши вашите грижи.Едноставни к�

Помош на птици да се зголеми вежби, јакнење на мускулите, играат различни.Бидејќи големината погоре се м

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен Actuator Стил : Flatted Вратило Пол Фрли Конфигурација : SP12 T

Содржина : Две јаглерод четки со пролетта, кабел и конектор Димензии : 0.20x0.39x0.59" 5x10x15mm.Го замени и јаглеро

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Hitachi 160591 Воздушниот Компресор Проверете Вентил 90deg.Воздушниот Компресор 90deg.Проверете Вентил 3 / 8" BPT Одбл

Се справи со должина : 230mm / 280mm Појас должина : 470mm / 280mm Материјали : челик Боја : црвена 8 инчи : диск дијамет

【Трајни】Оваа фитинг има никел позлатен месинг тело со ПОМ копчето за ослободување и цинк легура ferrule.О�

* Исто така погоден за Перница Маска, Троседот Перница Маска, Домашен текстил, DIY рачно изработени занает

Nikon AFS NIKKOR 1835mm f / 3.54.5 G ЕД Леќа LC77 SnapНа Предна Леќа Капа 77mm LF4 Задните Леќи на Капа HB66 Бајонет Леќа Худ CL1118

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

GA667 WJSA Далечински Управувач Замена за Остри LCD Aquos Телевизори.Не програмирање или прилагодување е потреб

Вклучува 2 totes, outsides димензија : 11"L x 7.87"W x 5.7"Х Зачувате простор со редење повеќе виси јасно кутии на врвот �

Спецификација : Директно Конектор, Напон : 10мм 1 Притисок : 010 бар Максимум 2 Температура : од 0 до 60°C 3 Течно

Високо квалитетни и издржливи, долг животен век.Добро материјали, прецизност обработка, совршен печата�

Scroll