Ново
GA667WJSA Далечински Управувач Замена за Остри LCD Телевизори Aquos

GA667WJSA Далечински Управувач Замена за Остри LCD Телевизори Aquos

Достапност: Залиха
DEN 1999.20

GA667 WJSA Далечински Управувач Замена за Остри LCD Aquos Телевизори.Не програмирање или прилагодување е потребно.Само инсталирање на нови батерии и таа е подготвена за употреба.Компатибилен со Остар ТВ модели : LC-32 M44 LC-32 M44 L LC-32 SB21 LC-32 SB21 U LC-32 SB220 LC-SB220 U LC-32 SB23 LC-32 SB23 U LC-32 SB24 U LC-37 SB24 U LC-40 D68 LC-40 D68 UT LC-40 D78 LC-40 D78 UN LC-42 SB45 UN LC-46 D78 LC-46 D78 UN LC-46 SB54 LC-46 SB54 U LC-46 SB57 LC-46 SB57 UN LC-52 D78 LC-52 D78 UN LC-52 SB55 LC-52 SB55 U LC-52 SB57 LC-32 D44 LC-32 D44 U LC-32 D47 LC-32 D47 U LC-32 D47 UA LC-32 D47 UN LC-32 D47 UT LC-32 D49 LC-32 D49 U LC-32 SB27 LC-32 SB27 U LC-32 SB27 UN LC-32 SB27 UT LC-37 D44 LC-37 D44 U LC-37 M44 LC-37 M44 L LC-37 SB24 и повеќе.Напојување : 2 X 1.5 V AAA Алкална Батерија.Батерии не се вклучени.Модел # : LCDTV GA667 WJSA.GA667 WJSA Далечински Управувач Замена за Остри LCD Aquos Телевизори Не програмирање или paring е потребно.Само инсталирање на нови батерии и дека е подготвена да го користите Компатибилен со Остар ТВ модели : LC-32 M44 LC-32 M44 L LC-32 SB21 LC-32 SB21 U LC-32 SB220 LC-SB220 U LC-32 SB23 LC-32 SB23 U LC-32 SB24 U LC-37 SB24 U LC-40 D68 LC-40 D68 UT LC-40 D78 LC-40 D78 UN LC-42 SB45 UN LC-46 D78 LC-46 D78 UN LC-46 SB54 LC-46 SB54 U LC-46 SB57 LC-46 SB57 U LC-46 SB57 UN LC-52 D78 LC-52 D78 UN LC-52 SB55 LC-52 SB55 U LC-52 SB57 LC-32 D44 LC-32 D44 U LC-32 D47 LC-32 D47 U LC-32 D47 UA LC-32 D47 UN LC-32 D47 UT LC-32 D49 LC-32 D49 U LC-32 SB27 LC-32 SB27 U LC-32 SB27 UN LC-32 SB27 UT LC-37 D44 LC-37 D44 U LC-37 M44 LC-37 M44 L LC-37 SB24 и повеќе..Пакет Содржина : 1 X Далечински Управувач (Батерии и мени Не се Вклучени).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Спецификација : Директно Конектор, Напон : 10мм 1 Притисок : 010 бар Максимум 2 Температура : од 0 до 60°C 3 Течно

Патување во 12.Оптоварување 779 lbs.Должина во 15.Висина 1 во.Ширина 2.62 во.DelTron е линеарна топката слајдови и л�

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

вшмукување кука.вакуум прозорец кука.вакуум кука.Вшмукување Колче Кука.Корисни вшмукување колче за куј

Материјал : Thetable здолниште е мека, и со добро драпериите.Тоа ќе drape благодатно на маса и текови на подот з�

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

Приближните димензии : 10.2"x6.6"x4.4"(L*W*H).Вклучува 6 црна пакети.Две рачки за да ви помогне да носат или да ги п�

Може да се мијат во машина за перење дома.Нашите Перат Кошеви се 100% Памук и се направени со еко пријателс

* Исто така погоден за Перница Маска, Троседот Перница Маска, Домашен текстил, DIY рачно изработени занает

Помош на птици да се зголеми вежби, јакнење на мускулите, играат различни.Бидејќи големината погоре се м

Имаме се поголема премија црвено wiggler риболов црви за повеќе од 20 години, и до сега се продадени само за л

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички единствена.Се ослободи од

Нов материјал, мазна, без брус, произволни нула сечење.Димензии : должина : 30мм / 1.18 инч.Широко се користи :

104 BCD планински велосипед чудак.Чудак рака должина : 170mm / во 6.7.Ергономски структура, супер лесен и неверо�

Големина на : не Постојат две големини за да изберете од : 130cm*150cm / 150cm*200cm; погоден за возрасни / деца.Напра�

Се справи со должина : 230mm / 280mm Појас должина : 470mm / 280mm Материјали : челик Боја : црвена 8 инчи : диск дијамет

Тоа е лесно да се носат, и тоа е полесно да се користи кога ќе излезат.Безбедни и нетоксични, медицински с

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен Actuator Стил : Flatted Вратило Пол Фрли Конфигурација : SP12 T

Ова е ретростил бронза светилник телескопски туш завеса род.Смола главата е убава и убава.Тоа е интегри�

Висок квалитет PLA материјал, животната средина пријателски, а во основа без мирис во печатење.Со голема �

Ова е едноставен и модерен стил стои бања кабинет.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти, тр�

Пакетот Вклучува : ќе добиете 50 измешани стилови на проверете коса scrunchies.Количината е доволна и стилови,

дел број : Вакуум Hom Bot R66803 VMNP, Hom Bot VCARPETX, Hom Bot VHOMBOT1, Hom Bot VHOMBOT3, Hom Bot VPARQUET, Hom Bot VR1010 GR, Hom Bot VR1012 BS, Hom Bot VR1012 W, Hom Bot VR

Набавувач : C&К Дел No : E125 SD1 V31 BE Ro HS : Да HTS : 8536509040 COO : CN ECCN : EAR99 : 1 Монтажа : Заградата Планината / Преку Дупка �

НОВ ПАР **Rockford Fosgate P2 D210** 10" 1,200 Вати 2Ohm Удар Серија Автомобил Аудио Subwoofers Копче За Ракување : 600 W MAX по суб (1,

✧ Златна Свила и Екстракт остава свиленкаста кожа мазна и мека ✧ Тајландски Ориз Јасмин niosome технологи�

Nikon AFS NIKKOR 1835mm f / 3.54.5 G ЕД Леќа LC77 SnapНа Предна Леќа Капа 77mm LF4 Задните Леќи на Капа HB66 Бајонет Леќа Худ CL1118

【Трајни】Оваа фитинг има никел позлатен месинг тело со ПОМ копчето за ослободување и цинк легура ferrule.О�

Материјал : пластика.Тоа има карактеристики на временските отпорност, отпорност на вода и мраз отпор.На

72 W висока моќност прави прашина никаде да избега, силна вшмукување да ги реши вашите грижи.Едноставни к�

Scroll