Ново
Нов Лаптоп, Замена на Тастатурата Одговара на Леново Легија Y520-15IKB Y720-15IKB НИ Изгледот Осветлување

Нов Лаптоп, Замена на Тастатурата Одговара на Леново Легија Y520-15IKB Y720-15IKB НИ Изгледот Осветлување

Достапност: Залиха
DEN 840.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.СтатусНе Стариот Или Да Се Користат,Нови Стоки.ACompatible Број на МоделОдговара Леново Легија Y520-15 IKB Y720-15 IKB.Ве молиме Обрнете Внимание На Моделот,споредба На Сликата Внимателно и Известување На Превозот Време. [Име на производ] : Лаптоп Замена на Делови [Компатибилен Модел] : се Вклопуваат Леново Легија Y520-15 IKB Y720-15 IKB [Други Детали] : ве Молиме потврдете го вашиот машина модел и може да ни се јавите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

* Исто така погоден за Перница Маска, Троседот Перница Маска, Домашен текстил, DIY рачно изработени занает

Висок квалитет PLA материјал, животната средина пријателски, а во основа без мирис во печатење.Со голема �

Нов материјал, мазна, без брус, произволни нула сечење.Димензии : должина : 30мм / 1.18 инч.Широко се користи :

НОВ ПАР **Rockford Fosgate P2 D210** 10" 1,200 Вати 2Ohm Удар Серија Автомобил Аудио Subwoofers Копче За Ракување : 600 W MAX по суб (1,

Hitachi 160591 Воздушниот Компресор Проверете Вентил 90deg.Воздушниот Компресор 90deg.Проверете Вентил 3 / 8" BPT Одбл

Вклучува 2 totes, outsides димензија : 11"L x 7.87"W x 5.7"Х Зачувате простор со редење повеќе виси јасно кутии на врвот �

Спецификација : Директно Конектор, Напон : 10мм 1 Притисок : 010 бар Максимум 2 Температура : од 0 до 60°C...

Содржина : Две јаглерод четки со пролетта, кабел и конектор Димензии : 0.20x0.39x0.59" 5x10x15mm.Го замени и јаглеро

Големина на : не Постојат две големини за да изберете од : 130cm*150cm / 150cm*200cm; погоден за возрасни / деца.Напра�

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Surge Protector МултиШтекер Моќ Лента : Моќ сè што на вашата работна маса со еден компактен бранзаштитени продо

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички единствена.Се ослободи од

Капацитет на греење од 1,5 k W.Капацитет на ладење 0.2 k W во 0 C.Прецизни и релијабилни контрола на температур�

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

【Материјал】складирање бин е направен од 100% Полиестер 【Дизајн】Количка за дизајн за лесно складирање :

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

дел број : Вакуум Hom Bot R66803 VMNP, Hom Bot VCARPETX, Hom Bot VHOMBOT1, Hom Bot VHOMBOT3, Hom Bot VPARQUET, Hom Bot VR1010 GR, Hom Bot VR1012 BS, Hom Bot VR1012 W, Hom Bot VR

104 BCD планински велосипед чудак.Чудак рака должина : 170mm / во 6.7.Ергономски структура, супер лесен и неверо�

【ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРЕДНОСТ】BEVIGOR е професионална батеријата производство фабриката, обезбедување на нај�

[Лесни и Издржливи] : На снимањето лист е направен од добар квалитет 3мм дебели акрилик, лесни, водоотпоре

Пакетот Вклучува : ќе добиете 50 измешани стилови на проверете коса scrunchies.Количината е доволна и стилови,

72 W висока моќност прави прашина никаде да избега, силна вшмукување да ги реши вашите грижи.Едноставни к�

Scroll