Ново
Fancyes 2X DIY Модел Алатки за Сликање Stenciling Образец Stencils Спреј 1/35 Модел Airbrush Украсување Зградата Занаети Хоби Снабдување на Додатоци

Fancyes 2X DIY Модел Алатки за Сликање Stenciling Образец Stencils Спреј 1/35 Модел Airbrush Украсување Зградата

Достапност: Залиха
DEN 263.76

Висок квалитет на бакар materils и издржливи користење, обновливи и лесно да се чисти.Лесен за ракување и употреба.Парична казна изработка и лесно да се отворени.Погоден за 1/35 скала модел.Убаво DIY објектот за да ги резервни вашето слободно време и да ги красат модел со тоа.Stenciling образец плоча може да ги красат вашиот хоби модел, го прави вашиот модел на повеќе атрактивни.Креативни гроздобер бакар гравирање состојба да ги красат вашиот модел.Опис : - Креативни гроздобер бакар гравирање состојба да ги красат вашиот модел. - Stenciling образец плоча може да ги красат вашиот хоби модел, го прави вашиот модел на повеќе атрактивни. - Убаво DIY објектот за да ги резервни вашето слободно време и да ги красат модел со тоа. - Лесен за ракување и употреба.Парична казна изработка и лесно да се отворени.Погоден за 1/35 скала модел. - Висок квалитет бакар materils и издржливи користење, обновливи и лесно да се чисти.Спецификација : - Материјал : Copper Size Табела : Големина : Стил 1 : 135x74mm/5.31x2.91inch Style 2 : 100x52mm/3.94x2.05inch Style 3 : 135x83mm/5.31x3.27inch Style 4 : 68x33mm/2.68x1.3inch Style 5 : 115x62mm/4.53x2.44inch Package Вклучува : 1 Парче Модел Сликарство Дефиниција(2 Парчиња)Забелешка : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Декларираните карактеристики

- Material:
Copper
Size Chart:
Style 1:
135x74mm/5.31x2.91inch
Style 2:
100x52mm/3.94x2.05inch
Style 3:
135x83mm/5.31x3.27inch
Style 4:
68x33mm/2.68x1.3inch
Style 5:
115x62mm/4.53x2.44inch
Package Includes:
1 Piece Model Painting Template(2 Pack) :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Поврзани производи

● Материјал : висок квалитет на челични цевки материјали и напредна технологија, многу погодна за горни

ТОЈ КРАЈНАТА ПРЕНОСЛИВ ТОАЛЕТ – Нема Повеќе Итни Медиокритет Работи Додека Кампување, Пловењето или Па

Пакетот Вклучува : ќе добиете 50 измешани стилови на проверете коса scrunchies.Количината е доволна и стилови,

104 BCD планински велосипед чудак.Чудак рака должина : 170mm / во 6.7.Ергономски структура, супер лесен и неверо�

Патување во 12.Оптоварување 779 lbs.Должина во 15.Висина 1 во.Ширина 2.62 во.DelTron е линеарна топката слајдови и л�

Приближните димензии : 10.2"x6.6"x4.4"(L*W*H).Вклучува 6 црна пакети.Две рачки за да ви помогне да носат или да ги п�

Големина на : не Постојат две големини за да изберете од : 130cm*150cm / 150cm*200cm; погоден за возрасни / деца.Напра�

【Мултифункција】 : Две инсталација методи, и за таванот инсталација и ѕидпоставена инсталација.Можете �

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

НОВ ПАР **Rockford Fosgate P2 D210** 10" 1,200 Вати 2Ohm Удар Серија Автомобил Аудио Subwoofers Копче За Ракување : 600 W MAX по суб (1,

Набавувач : C&К Дел No : E125 SD1 V31 BE Ro HS : Да HTS : 8536509040 COO : CN ECCN : EAR99 : 1 Монтажа : Заградата Планината / Преку Дупка �

Тоа е лесно да се носат, и тоа е полесно да се користи кога ќе излезат.Безбедни и нетоксични, медицински с

★1 / 24 легура автомобил модел шест врата за звук и светлина волан шок апсорбер автомобил модел играчка е

Вклучува 2 totes, outsides димензија : 11"L x 7.87"W x 5.7"Х Зачувате простор со редење повеќе виси јасно кутии на врвот �

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен Actuator Стил : Flatted Вратило Пол Фрли Конфигурација : SP12 T

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

дел број : Вакуум Hom Bot R66803 VMNP, Hom Bot VCARPETX, Hom Bot VHOMBOT1, Hom Bot VHOMBOT3, Hom Bot VPARQUET, Hom Bot VR1010 GR, Hom Bot VR1012 BS, Hom Bot VR1012 W, Hom Bot VR

ВКЛУЧЕНИ : BFPR100 Моќ Багажник, BFLA100 Лат Прилог, и BFFID10 Виткање Прилагодливи Клупата.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА

【Трајни】Оваа фитинг има никел позлатен месинг тело со ПОМ копчето за ослободување и цинк легура ferrule.О�

Имаме се поголема премија црвено wiggler риболов црви за повеќе од 20 години, и до сега се продадени само за л

Содржина : Две јаглерод четки со пролетта, кабел и конектор Димензии : 0.20x0.39x0.59" 5x10x15mm.Го замени и јаглеро

Со гордост се Произведени во САД.Медиуми : Микро стакло.Строга Контрола на Квалитетот за супериорен про�

【ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРЕДНОСТ】BEVIGOR е професионална батеријата производство фабриката, обезбедување на нај�

Може да се мијат во машина за перење дома.Нашите Перат Кошеви се 100% Памук и се направени со еко пријателс

Ова е ретростил бронза светилник телескопски туш завеса род.Смола главата е убава и убава.Тоа е интегри�

Scroll