Ново
Батерија за Вакуум HomBot R66803VMNP, HomBot VCARPETX, HomBot VHOMBOT1, HomBot VHOMBOT3, HomBot VPARQUET, HomBot VR1010GR, HomBot VR1012BS, HomBot VR1012W, HomBot VR1013RG, HomBot VR1013WS, HomBot VR1

Батерија за Вакуум HomBot R66803VMNP, HomBot VCARPETX, HomBot VHOMBOT1, HomBot VHOMBOT3, HomBot VPARQUET, HomBot

Достапност: Залиха
DEN 1071.60

дел број : Вакуум Hom Bot R66803 VMNP, Hom Bot VCARPETX, Hom Bot VHOMBOT1, Hom Bot VHOMBOT3, Hom Bot VPARQUET, Hom Bot VR1010 GR, Hom Bot VR1012 BS, Hom Bot VR1012 W, Hom Bot VR1013 RG, Hom Bot VR1013 WS, Hom Bot VR1015 V, Hom Bot VR1027 R, Hom Bot VR1028 WD, Hom Bot VR11. Volts;14.4 v,Тип;Li-ion,Капацитет;2600m Ah / 37.44 Пот,Боја;Црна,Net Weight;393g.Сите производи се ISO9001, ROHS и CE уверение. 14-дневниот гаранција за парите назад и 12 месеци гаранција.работи како вистински делови, Одделение А клетки се обезбеди брзо цени и ниска потрошувачка на енергија; Изградена-во коло заштита гарантира и безбедноста и стабилноста.xunneng е сторено во производство на hight квалитетни и издржливи батеријата над 10 години.Ние сме батеријата manufactuer кои се добро познати во Европа,САД,Русија,Кина и низ светот.Сите наши производи се под ISO9001, Ro HS & CE квалитет заверена стандард.Брзина на испорака,добра услуга е вашиот најдобар избор.Ние сме батеријата супермаркет,ќе се обезбеди преку 40000 тип на батерии.Можете лесно да ги најдете сите што ви треба во xunneng ве Молиме бидете сигурни дека изборот на правото на батеријата ,компатибилни со вашиот оригинален производ .Ако не сте сигурни, ве молиме испратете e-mail на нас со вашата батерија детали или слики, ние ќе ви ги даде професионален предлози.Следново е на информации на нашите батерија, ве молиме проверете внимателно пред купување.XUNNENG Батеријата за Вакуум Hom Bot R66803 VMNP, Hom Bot VCARPETX, Hom Bot VHOMBOT1, Hom Bot VHOMBOT3, Hom Bot VPARQUET, Hom Bot VR1010 GR, Hom Bot VR1012 BS, Hom Bot VR1012 W, Hom Bot VR1013 RG, Hom Bot VR1013 WS, Hom Bot VR1015 V, Hom Bot VR1027 R, Hom Bot VR1028 WD, Hom Bot VR1125 RS, Hom Bot VR1126 TS, Hom Bot VR1128 R, Hom Bot VR1128 SIL, Hom Bot VR1129 RB, Hom Bot VR1227 R, Hom Bot VR1228 DS, Hom Bot VR1228 R, Hom Bot VR1229 B, Hom Bot VR1320 B, Hom Bot VR34406 LV, Hom Bot VR34408 LV, Hom Bot VR5901 LVM, Hom Bot VR5902 LVM, Hom Bot VR5902 LVMS, Hom Bot VR5903 LVM, Hom Bot VR5906, Hom Bot VR5906 LM, Hom Bot VR591, Hom Bot VR5912 LV, Hom Bot VR5940, Hom Bot VR5940 L, Hom Bot VR5940 LB, Hom Bot VR5940 LR, Hom Bot VR5942 L, Hom Bot VR5943, Hom Bot VR5943 L, Hom Bot VR6140 LV, Hom Bot VR6170 LVM, Hom Bot VR6171 LVM, Hom Bot VR6260, Hom Bot VR62601 LV, Hom Bot VR62601 LVM, Hom Bot VR6260 LV, Hom Bot VR6260 LVM, Hom Bot VR62701 LV, Hom Bot VR62701 LVB, Hom Bot VR62701 LVM, Hom Bot VR62701 LVMB, Hom Bot VR6270 LVB, Hom Bot VR6270 LVM, Hom Bot VR6270 LVMB, Hom Bot VR63455 LV, Hom Bot VR63475, Hom Bot VR6370 LVM, Hom Bot VR64602, Hom Bot VR64604 LV, Hom Bot VR64607, Hom Bot VR64607 LV, Hom Bot VR647 Volts;14.4 v,Тип;Li-ion,Капацитет;2600m Ah / 37.44 Пот,Боја;Црна,Net Weight;393g.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ова е едноставен и модерен стил стои бања кабинет.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти, тр�

вшмукување кука.вакуум прозорец кука.вакуум кука.Вшмукување Колче Кука.Корисни вшмукување колче за куј

ТОЈ КРАЈНАТА ПРЕНОСЛИВ ТОАЛЕТ – Нема Повеќе Итни Медиокритет Работи Додека Кампување, Пловењето или Па

【Трајни】Оваа фитинг има никел позлатен месинг тело со ПОМ копчето за ослободување и цинк легура ferrule.О�

Висок квалитет PLA материјал, животната средина пријателски, а во основа без мирис во печатење.Со голема �

Спецификација : Директно Конектор, Напон : 10мм 1 Притисок : 010 бар Максимум 2 Температура : од 0 до 60°C...

● Материјал : висок квалитет на челични цевки материјали и напредна технологија, многу погодна за горни

ВКЛУЧЕНИ : BFPR100 Моќ Багажник, BFLA100 Лат Прилог, и BFFID10 Виткање Прилагодливи Клупата.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА

Материјал : Thetable здолниште е мека, и со добро драпериите.Тоа ќе drape благодатно на маса и текови на подот з�

Hitachi 160591 Воздушниот Компресор Проверете Вентил 90deg.Воздушниот Компресор 90deg.Проверете Вентил 3 / 8" BPT Одбл

Приближните димензии : 10.2"x6.6"x4.4"(L*W*H).Вклучува 6 црна пакети.Две рачки за да ви помогне да носат или да ги п�

Вклучува 2 totes, outsides димензија : 11"L x 7.87"W x 5.7"Х Зачувате простор со редење повеќе виси јасно кутии на врвот �

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Пакетот Вклучува : ќе добиете 50 измешани стилови на проверете коса scrunchies.Количината е доволна и стилови,

Surge Protector МултиШтекер Моќ Лента : Моќ сè што на вашата работна маса со еден компактен бранзаштитени продо

Ова е ретростил бронза светилник телескопски туш завеса род.Смола главата е убава и убава.Тоа е интегри�

Материјал : пластика.Тоа има карактеристики на временските отпорност, отпорност на вода и мраз отпор.На

Може да се мијат во машина за перење дома.Нашите Перат Кошеви се 100% Памук и се направени со еко пријателс

* Исто така погоден за Перница Маска, Троседот Перница Маска, Домашен текстил, DIY рачно изработени занает

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Scroll