Ново
Misgirlot Plaid Scrunchies Сет,50Pcs Plaid Губење на конска опашка Носителот Еластична Plaid Ткаенина венчиња Проверете Коса Додатоци за Жени, Девојки(Случаен Боја)

Misgirlot Plaid Scrunchies Сет,50Pcs Plaid Губење на конска опашка Носителот Еластична Plaid Ткаенина венчиња

Достапност: Залиха
DEN 431.76

Пакетот Вклучува : ќе добиете 50 измешани стилови на проверете коса scrunchies.Количината е доволна и стилови, различно,доволно за вашата дневна замена и појавување.Можете да изберете боја на hairband според вашето расположение.Материјал : Ретро шарени шема коса scrunchies се направени од високо-квалитет на ткаенина,меки и удобни,трајни,мала тежина,не е лесно да бледнее,не е лесно да се скрши,силна еластичноста,и може да се одржи на косата добро.Класичен Дизајн : Plaid коса јажиња усвојат класичните plaid дизајн,некои од нив се, исто така, испечатени со уникатни модели,модерен и уникатен.црвена,жолта,розева,сина,црна и бела и други колокации нагласи уникатен шарм на девојките'hair додатоци.Исто така, можете да ги красат вашите раце,чанти,итн.,носи тоа ќе направи да се повеќе модерни и убави.Исклучителна Подароци : Ретро шарени коса scrunchies погоден за повеќето луѓе од различни возрасти,тоа е најдобриот додаток за секојдневно носење.Тие може да се даде на вашите пријатели и семејството како исклучителна подароци за Децата Ден,Роденден,Денот на Вљубените,Ден на Мајката,денот на Благодарноста,Божиќ и Нова Година,итн.Широк Апликации : Еластична венчиња за девојки се погодни за повеќето прилики.Како што Денот на Вљубените,свадба,годишнина,танц партија,тема забава,роденден,денот на мајката,жените ден,на училиште,работа,итн.Симпатична коса scrunchies врски направи да изгледаат повеќе шармантен.Можете да го користите да се направи една убава конска опашка,или пунџа,или само се користат како декорација.Еластичен коса scrunchy е голем носителот на конска опашка.Шарени коса scrunchies ги красат вашата коса во било прилики,што сте слатки, слатки и правење на вашето патување и одмор носат повеќе чисти.Кога ќе учествувате во страните,роденден партии,дипломирањето, свечености,културни приредби или патување,нашите девојки коса додатоци и секогаш може да додадете малку различна боја и да се направи да се издвоите.Тоа биле популарни со повеќето девојки.Мека гума за џвакање венчиња конска опашка носители одговара на повеќето од влакната,како што се права коса,кадрава или брановидна коса,тенка коса и густа коса,што ќе изгледа повеќе шармантна и привлечна.Овие слатка и симпатична коса врски се најдобар избор за праќање на семејството на децата роденден,Божиќ,ноќта на Вештерките,денот на Благодарноста,церемонијата,и возрасни церемонија.Материјал : Висок квалитет на текстил.Боја : Како на слики прикажани.Големина : Надворешниот дијаметар од околу 10 cm/ 3.93 инчи.Пакетот Вклучува : 50 Pcs plaid коса врски Забелешка : Поради разликата на различни монитори,сликата може да се разликува малку од вистинската боја.Поради прирачник за мерење,ве молиме оставете мала разлика.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

НОВ ПАР **Rockford Fosgate P2 D210** 10" 1,200 Вати 2Ohm Удар Серија Автомобил Аудио Subwoofers Копче За Ракување :...

Материјал : пластика.Тоа има карактеристики на временските отпорност, отпорност на вода и мраз отпор.На

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

✧ Златна Свила и Екстракт остава свиленкаста кожа мазна и мека ✧ Тајландски Ориз Јасмин niosome технологи�

★1 / 24 легура автомобил модел шест врата за звук и светлина волан шок апсорбер автомобил модел играчка е

Материјал : Thetable здолниште е мека, и со добро драпериите.Тоа ќе drape благодатно на маса и текови на подот з�

Направени од високо квалитетни материјали со едноставни моден дизајн, силен, издржлив и убава.Мултифун�

Вклучува 2 totes, outsides димензија : 11"L x 7.87"W x 5.7"Х Зачувате простор со редење повеќе виси јасно кутии на врвот �

Содржина : Две јаглерод четки со пролетта, кабел и конектор Димензии : 0.20x0.39x0.59" 5x10x15mm.Го замени и јаглеро

【Мултифункција】 : Две инсталација методи, и за таванот инсталација и ѕидпоставена инсталација.Можете �

【Трајни】Оваа фитинг има никел позлатен месинг тело со ПОМ копчето за ослободување и цинк легура ferrule.О�

Може да се мијат во машина за перење дома.Нашите Перат Кошеви се 100% Памук и се направени со еко пријателс

Со гордост се Произведени во САД.Медиуми : Микро стакло.Строга Контрола на Квалитетот за супериорен про�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Патување во 12.Оптоварување 779 lbs.Должина во 15.Висина 1 во.Ширина 2.62 во.DelTron е линеарна топката слајдови и л�

Nikon AFS NIKKOR 1835mm f / 3.54.5 G ЕД Леќа LC77 SnapНа Предна Леќа Капа 77mm LF4 Задните Леќи на Капа HB66 Бајонет Леќа Худ CL1118

[Лесни и Издржливи] : На снимањето лист е направен од добар квалитет 3мм дебели акрилик, лесни, водоотпоре

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Добар Квалитет Страна Крило Огледало Единица, стабилни карактеристики, висока сигурност.Со топлина фун

ВКЛУЧЕНИ : BFPR100 Моќ Багажник, BFLA100 Лат Прилог, и BFFID10 Виткање Прилагодливи Клупата.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА

[Паричникот случај само наменета за Samsung Галакси A71 5 G 6.7 инчен]НЕ се ВКЛОПУВААТ 4 G Верзија,Ако ви треба др�

вшмукување кука.вакуум прозорец кука.вакуум кука.Вшмукување Колче Кука.Корисни вшмукување колче за куј

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички единствена.Се ослободи од

104 BCD планински велосипед чудак.Чудак рака должина : 170mm / во 6.7.Ергономски структура, супер лесен и неверо�

Имаме се поголема премија црвено wiggler риболов црви за повеќе од 20 години, и до сега се продадени само за л

Помош на птици да се зголеми вежби, јакнење на мускулите, играат различни.Бидејќи големината погоре се м

Нов материјал, мазна, без брус, произволни нула сечење.Димензии : должина : 30мм / 1.18 инч.Широко се користи :

Ова е ретростил бронза светилник телескопски туш завеса род.Смола главата е убава и убава.Тоа е интегри�

Капацитет на греење од 1,5 k W.Капацитет на ладење 0.2 k W во 0 C.Прецизни и релијабилни контрола на температур�

Scroll