Ново
црви трговија на Големо Црвено Wiggler 1/8 Фунти

црви трговија на Големо Црвено Wiggler 1/8 Фунти

Достапност: Залиха
DEN 1634.40

Имаме се поголема премија црвено wiggler риболов црви за повеќе од 20 години, и до сега се продадени само за локалните мамка продавници.Ние сме горди да го објави решивме да го прошириме нашиот пазар да се вклучат онлајн продажба.Ние сме мали семејни работи бизнис се наоѓа само надвор од Satilla Река во Југоисточна Грузија.Црвено Wiggler Црви може да се купат како храна за вашите миленици, риби на мамка, компостирање, или да започнете свој црв кревет.Тие се сметаат за една од најдобрите компостирање црви постојат.Црвено Wigglers (Eisenia Fetida) се смета за еден од најлесните црви да се подигне.Тие се одлични composters и може да се толерира широк опсег на температури.Црвено Wigglers може да се одгледува во различни начини.Тие се разликуваат од кревети на теренот, покрена кревети, во метални или пластични садови, дрвени кревети ( да се избегне притисок третираат дрво), или комерцијални тип на црв расте системи.Сите наши црви се кревет работи; што значи дека ќе ги добиете сите големини на црви во ред (од големи за бебиња).Постојат околу 1000 црви по фунти.Ние брод само во Континентална сад.Сите нарачки ќе бидат испорачани во понеделник.Следење на број ќе бидат вклучени за следење на прогресот на нарачката.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Висок квалитет PLA материјал, животната средина пријателски, а во основа без мирис во печатење.Со голема �

[Паричникот случај само наменета за Samsung Галакси A71 5 G 6.7 инчен]НЕ се ВКЛОПУВААТ 4 G Верзија,Ако ви треба др�

Ова е едноставен и модерен стил стои бања кабинет.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти, тр�

Nikon AFS NIKKOR 1835mm f / 3.54.5 G ЕД Леќа LC77 SnapНа Предна Леќа Капа 77mm LF4 Задните Леќи на Капа HB66 Бајонет Леќа Худ CL1118

Нов материјал, мазна, без брус, произволни нула сечење.Димензии : должина : 30мм / 1.18 инч.Широко се користи :

72 W висока моќност прави прашина никаде да избега, силна вшмукување да ги реши вашите грижи.Едноставни к�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Направени од високо квалитетни материјали со едноставни моден дизајн, силен, издржлив и убава.Мултифун�

Капацитет на греење од 1,5 k W.Капацитет на ладење 0.2 k W во 0 C.Прецизни и релијабилни контрола на температур�

Вклучува 2 totes, outsides димензија : 11"L x 7.87"W x 5.7"Х Зачувате простор со редење повеќе виси јасно кутии на врвот �

Може да се мијат во машина за перење дома.Нашите Перат Кошеви се 100% Памук и се направени со еко пријателс

Патување во 12.Оптоварување 779 lbs.Должина во 15.Висина 1 во.Ширина 2.62 во.DelTron е линеарна топката слајдови и л�

Материјал : пластика.Тоа има карактеристики на временските отпорност, отпорност на вода и мраз отпор.На

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

【Трајни】Оваа фитинг има никел позлатен месинг тело со ПОМ копчето за ослободување и цинк легура ferrule.О�

Официјално лиценцирани од страна на МИТ Слоан Школа за Менаџмент.Диск мерки .8" дијаметар.Најдобрите одд

Помош на птици да се зголеми вежби, јакнење на мускулите, играат различни.Бидејќи големината погоре се м

★1 / 24 легура автомобил модел шест врата за звук и светлина волан шок апсорбер автомобил модел играчка е

Scroll