Ново
2) Rockford Fosgate P2D210 10 1200 Вати 2-Ohm Удар Серија Автомобил Аудио Subwoofers

2) Rockford Fosgate P2D210 10 1200 Вати 2-Ohm Удар Серија Автомобил Аудио Subwoofers

Достапност: Залиха
DEN 8639.52

НОВ ПАР **Rockford Fosgate P2 D2-10** 10" 1,200 Вати 2-Ohm Удар Серија Автомобил Аудио Subwoofers. **Копче За Ракување : **. 600 W MAX по суб (1,200 watts за секој пар). 300 W RMS по суб (600 w за секој пар).Kevlar влакна засилен хартија конус.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ова е едноставен и модерен стил стои бања кабинет.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти, тр�

Bluetooth neckloop сега се напојува со нов 4 Вати аудио засилувач и сега нуди повеќе моќни излез аудио сигнали.Bluet

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички единствена.Се ослободи од

Пренослив Перница Опфаќа : Секој породилно перница е опремен со кој се одвојува перница случај тоа е лес

Hitachi 160591 Воздушниот Компресор Проверете Вентил 90deg.Воздушниот Компресор 90deg.Проверете Вентил 3 / 8" BPT Одбл

Официјално лиценцирани од страна на МИТ Слоан Школа за Менаџмент.Диск мерки .8" дијаметар.Најдобрите одд

Со гордост се Произведени во САД.Медиуми : Микро стакло.Строга Контрола на Квалитетот за супериорен про�

● Материјал : висок квалитет на челични цевки материјали и напредна технологија, многу погодна за горни

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Нов материјал, мазна, без брус, произволни нула сечење.Димензии : должина : 30мм / 1.18 инч.Широко се користи :

Капацитет на греење од 1,5 k W.Капацитет на ладење 0.2 k W во 0 C.Прецизни и релијабилни контрола на температур�

72 W висока моќност прави прашина никаде да избега, силна вшмукување да ги реши вашите грижи.Едноставни к�

Добар Квалитет Страна Крило Огледало Единица, стабилни карактеристики, висока сигурност.Со топлина фун

Може да се мијат во машина за перење дома.Нашите Перат Кошеви се 100% Памук и се направени со еко пријателс

Scroll