Ново
LXD Бања Столици,Водоотпорен Када Лифт Стол со Раце, Туш Стол, Бања Помош за лица со посебни потреби, Постари лица,а

LXD Бања Столици,Водоотпорен Када Лифт Стол со Раце, Туш Стол, Бања Помош за лица со посебни потреби, Постари

Достапност: Залиха
DEN 501.60

Бања Стол Висина Прилагодливи за да се Задоволат Вашите Различни Потреби, Погоден за Различни Групи на Луѓе.Со Не се Лизга Гумени Нога Подлога, Повеќе Стабилна и Безбедна.Лесен и Издржливи,Изграден со Алуминиумска Рамка, Лесни Туш Столче Рамка Поддржува до 440 Килограми(200 Kg).на Лесни Рамка е Лесно Пренослив за дополнителна Погодност.Корисно во Бањата за Стари лица Постари лица, со посебни потреби, Bariatric, Хендикепирани Лица, Повредени и Други луѓе Кои Сакаат да Седат Додека за Капење.Според Ергономски Дизајнирани Седишта, Луѓе Седат и Поудобно,Седиште, Проширување Дизајн,Зголемување на Просторот за Активности,Погоден за Различни Групи на Луѓе.Зголемување на Безбедноста и Удобноста во Вашата Бања и Туш Област со Инсталирање на Оваа Корисна Простор за Заштеда на Бања Седиштето.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакетот вклучува : 1 Сет x Јасно Печат (други додатоци демо на сликата не е вклучен) 4 Модели Факултативна :

Кафе чашата и чинијата наместете со силна Јапонски стил текстура е едноставен и елегантен, деликатна и

Елегантен дизајн : Ова кафе има јасна крива што те прави единствена.Ако се досадуваат со традиционалнит

48 инчи сечилото издржам.Влажни оценет за внатрешна или надворешна употреба.Земја на Потекло : Кина.Паке

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

Висок Квалитет на Изградба : Lo Gest е Челик Вежба Клуб е дизајниран да издржи вашиот најтешко вежбање, стру

24pc за Полнење за сите вашиот Hummer Празникот Потреби.Hummer Празникот Комплет.Hummer Вари Додатоци 24pc Hummer Компл

☛Роман форма, погодно движење, антимешање, и силна вчитување капацитет ☛Ситепластична обвивка со висо

СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Топката studs се топлина третираат за да одговара или да надмине OE барања за да ја спреч

【V7 Замена на Батеријата】:Батерија тип : Литиумјонска Капацитет : 5000m Ah Напон : 21.6 V висок капацитет го пр

Еден пример на притисок мерач за мерење во однос на амбиентниот воздух е гуми мерач на притисок или се и

Висок обновување ultracel регенериран целулоза мембрана во опсег на молекуларна тежина cutoff; висок retentate обн

Компатибилни Модели : Ова Екструдер Моторни комплет е компатибилен со Creality 3 D принтери Ender 3 / Ender 3 Pro / Ender 3

Се вклопува во 14" x 48" sidekick.Бела епоксидна заврши.Спакувани 10 на картон.Земја на потекло : сад.Оваа жица sidek

ИЗВЕДБАТА го СЛЕДИ : Останете информирани и во тек на вашиот фитнес.Мониторот прикажува : Брзина на ВРТЕ

Тоа може да се конвертира 4 игли на високо страна на 4 игли на ниско страна со два влезови и два излези пре

Не ' рѓосувачки Челик : подножјето алатки се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик; антипро

НЕМА ПОТРЕБА ЗА СПОРТСКА ТОРБА : Заборавајте салата торба!BENCHBARRIER преку својот уникатен дизајн ја прави

На ROP Продавница замена на Гуми Синџири доаѓа како што е прикажано во првата слика.Гуми НЕ се Вклучени.Ве

Се користи за да се создаде двоен hangrail решетката.За да додадете капацитет.Популарната за деца облека, бл

Scroll