Ново
RLECS 20PCS Транспарентен Мултифункционален Отворено Светло Клипови со Монтажа Завртки

RLECS 20PCS Транспарентен Мултифункционален Отворено Светло Клипови со Монтажа Завртки

Достапност: Залиха
DEN 167.76

Материјал : пластика.Тоа има карактеристики на временските отпорност, отпорност на вода и мраз отпор.На жици се уредно подвиткано под "С"облик на гкл.Со овие брзи-инсталиран клипови, празник декорација никогаш не било полесно.За внатрешна или надворешна употреба, постојана инсталација.Овие транспарентни површината стеги можат да се сместат LED или C серија блескаво светилки.Многу погодна за внатрешна и надворешна празник осветлување.Обновливи декоративни светлина клипови кои се достапни во текот на целата година.Површината стеги може да се користи за да се откажам Божиќ светла на рамни површини, како што се ѕидови, прозорци рамки, вратата рамки, огради, итн.Опис на производот Материјал : пластични Боја : транспарентна Бленда : M5 Форма : S тип Содржи производи : 20 PCS мултифункционален куки-транспарентно боја 20 PCS само-прислушување завртки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пренослив Перница Опфаќа : Секој породилно перница е опремен со кој се одвојува перница случај тоа е лес

* Исто така погоден за Перница Маска, Троседот Перница Маска, Домашен текстил, DIY рачно изработени занает

Патување во 12.Оптоварување 779 lbs.Должина во 15.Висина 1 во.Ширина 2.62 во.DelTron е линеарна топката слајдови и л�

[Лесни и Издржливи] : На снимањето лист е направен од добар квалитет 3мм дебели акрилик, лесни, водоотпоре

Може да се мијат во машина за перење дома.Нашите Перат Кошеви се 100% Памук и се направени со еко пријателс

Материјал : Thetable здолниште е мека, и со добро драпериите.Тоа ќе drape благодатно на маса и текови на подот з�

Ова е ретростил бронза светилник телескопски туш завеса род.Смола главата е убава и убава.Тоа е интегри�

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Капацитет на греење од 1,5 k W.Капацитет на ладење 0.2 k W во 0 C.Прецизни и релијабилни контрола на температур�

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен Actuator Стил : Flatted Вратило Пол Фрли Конфигурација : SP12 T

Големина на : не Постојат две големини за да изберете од : 130cm*150cm / 150cm*200cm; погоден за возрасни / деца.Напра�

★1 / 24 легура автомобил модел шест врата за звук и светлина волан шок апсорбер автомобил модел играчка е

104 BCD планински велосипед чудак.Чудак рака должина : 170mm / во 6.7.Ергономски структура, супер лесен и неверо�

Тоа е лесно да се носат, и тоа е полесно да се користи кога ќе излезат.Безбедни и нетоксични, медицински с

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Добар Квалитет Страна Крило Огледало Единица, стабилни карактеристики, висока сигурност.Со топлина фун

Набавувач : C&К Дел No : E125 SD1 V31 BE Ro HS : Да HTS : 8536509040 COO : CN ECCN : EAR99 : 1 Монтажа : Заградата Планината / Преку Дупка �

Направени од високо квалитетни материјали со едноставни моден дизајн, силен, издржлив и убава.Мултифун�

● Материјал : висок квалитет на челични цевки материјали и напредна технологија, многу погодна за горни

вшмукување кука.вакуум прозорец кука.вакуум кука.Вшмукување Колче Кука.Корисни вшмукување колче за куј

Scroll