Ново
Owlike Велосипед Чудак Рака Собата Алуминиумска Легура Планински Велосипед Crankset 104 BCD 170mm Лесни Издржлив Велосипед Чудак Рака Поставена за Планински Велосипед

Owlike Велосипед Чудак Рака Собата Алуминиумска Легура Планински Велосипед Crankset 104 BCD 170mm Лесни Издржлив

Достапност: Залиха
DEN 1435.20

104 BCD планински велосипед чудак.Чудак рака должина : 170mm/во 6.7.Ергономски структура, супер лесен и неверојатно силна.Најдобар избор за велосипедисти кои сакаат поголема контрола на нивните велосипеди.Стандард на прецизност машинска, која обезбедува крајната синџир на задржување, го зголемува работниот век.Crankset е направен од алуминиум, силни во axial сила и силен во компатибилност.Мазна ротација, лесен за инсталација и ракување, што го прави pedaling повеќе труд за заштеда дава повеќе сила пренос од возилото, трајни производи за долго време се користи.Опис 104 BCD планински велосипед чудак.Чудак рака должина : 170mm/ 6. 7in.Crankset е направен од алуминиум, силни во axial сила и силен во компатибилност.Ергономски структура, супер лесен и неверојатно силна.Најдобар избор за велосипедисти кои сакаат поголема контрола на нивните велосипеди.Мазна ротација, лесен за инсталација и ракување, што го прави pedaling повеќе труд за заштеда дава повеќе сила пренос од возилото, трајни производи за долго време се користи.Стандард на прецизност машинска, која обезбедува крајната синџир на задржување, го зголемува работниот век.Спецификација - Боја : жолта, сина, црвена, црна ( опционално )- Материјал : алуминиум легура - Size : Чудак Рака Должина : 170mm/ 6. 7in Пакет Вклучувајќи Пакет се Вклучени : 1 * Планински Велосипед Чудак во Собата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Спецификација : Директно Конектор, Напон : 10мм 1 Притисок : 010 бар Максимум 2 Температура : од 0 до 60°C 3 Течно

Делукс 3" stitched баласт, се Движат Рака изградена на две Индустриски одделение Перница Блок Лежишта за неп�

* Исто така погоден за Перница Маска, Троседот Перница Маска, Домашен текстил, DIY рачно изработени занает

★1 / 24 легура автомобил модел шест врата за звук и светлина волан шок апсорбер автомобил модел играчка е

72 W висока моќност прави прашина никаде да избега, силна вшмукување да ги реши вашите грижи.Едноставни к�

Содржина : Две јаглерод четки со пролетта, кабел и конектор Димензии : 0.20x0.39x0.59" 5x10x15mm.Го замени и јаглеро

НАВЛАЖНУВАЧКИ ГЕЛ НАДЕЖ : Полека се ослободува терапевтски етерични масла и растенија, за надомашен спа

Добар Квалитет Страна Крило Огледало Единица, стабилни карактеристики, висока сигурност.Со топлина фун

Направени од високо квалитетни материјали со едноставни моден дизајн, силен, издржлив и убава.Мултифун�

ВКЛУЧЕНИ : BFPR100 Моќ Багажник, BFLA100 Лат Прилог, и BFFID10 Виткање Прилагодливи Клупата.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА

Капацитет на греење од 1,5 k W.Капацитет на ладење 0.2 k W во 0 C.Прецизни и релијабилни контрола на температур�

[Паричникот случај само наменета за Samsung Галакси A71 5 G 6.7 инчен]НЕ се ВКЛОПУВААТ 4 G Верзија,Ако ви треба др�

[Лесни и Издржливи] : На снимањето лист е направен од добар квалитет 3мм дебели акрилик, лесни, водоотпоре

Смола Влакна Дискови функција тешки засилен вулканизирана влакна поддршка за сила и безбедност.Тешка ф

Тоа е лесно да се носат, и тоа е полесно да се користи кога ќе излезат.Безбедни и нетоксични, медицински с

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

Големина на : не Постојат две големини за да изберете од : 130cm*150cm / 150cm*200cm; погоден за возрасни / деца.Напра�

Ова е ретростил бронза светилник телескопски туш завеса род.Смола главата е убава и убава.Тоа е интегри�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички единствена.Се ослободи од

❖ Комбинација на Источна Допир Масажа Алатка и масажа на телото масла олеснува болките во мускулите до�

Пренослив Перница Опфаќа : Секој породилно перница е опремен со кој се одвојува перница случај тоа е лес

Nikon AFS NIKKOR 1835mm f / 3.54.5 G ЕД Леќа LC77 SnapНа Предна Леќа Капа 77mm LF4 Задните Леќи на Капа HB66 Бајонет Леќа Худ CL1118

Scroll