Ново
YIWANGO Месинг Целосно Навој Род 1. 18Inch Навој Дијаметар М12 за Собрание за Прицврстување на Завртка(2 парчиња) Месинг Род (Големина : M12X40mm)

YIWANGO Месинг Целосно Навој Род 1. 18Inch Навој Дијаметар М12 за Собрание за Прицврстување на Завртка(2 парчиња)

Достапност: Залиха
DEN 870.72

Нов материјал, мазна, без брус, произволни нула сечење.Димензии : должина : 30мм/1.18 инч.Широко се користи : Тоа може да се користи во суспендирани тавани, згради, слајд шини и други сцени, со јасни теми. : Изработени од месинг, тоа е одлично и ' рѓа отпор.Примена : целата навој завртка род може да се користи во градежништвото, машини за производство и други индустриски области.Примена : архитектура, медицински третман, машини, хардвер обработка, воздухопловството итн.Опис : : Изработени од месинг, тоа е одлично и ' рѓа отпор.Примена : целата навој завртка род може да се користи во градежништвото, машини за производство и други индустриски области.Спецификации : Тип : Целосно Навој Месинг Rod Color : Месинг Тон Тема Кол : M3-M20 Материјал : Месинг Пакет Содржина : - 2 x Навој Rod The производ има целосна спецификација, добар пакување, чист бакар и добра правост.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Планината Bronica Canon EOS (EF) D / SLR Леќи да Fujifilm Fuji XСерија Mirrorless Камера Тела.Адаптер им овозможува на објективо�

Идеален За Свеќа, Свила И Намалување На Цветни Аранжмани.Изгледа Како Кршен Мраз; Користете За Свадби, Р�

Пренослив Перница Опфаќа : Секој породилно перница е опремен со кој се одвојува перница случај тоа е лес

【Мултифункција】 : Две инсталација методи, и за таванот инсталација и ѕидпоставена инсталација.Можете �

Делукс 3" stitched баласт, се Движат Рака изградена на две Индустриски одделение Перница Блок Лежишта за неп�

Ова е едноставен и модерен стил стои бања кабинет.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти, тр�

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

Hitachi 160591 Воздушниот Компресор Проверете Вентил 90deg.Воздушниот Компресор 90deg.Проверете Вентил 3 / 8" BPT Одбл

ВРВОТ ДО ПЕТИ ХИДРАТАЦИЈА ВО 3 ЕДНОСТАВНИ ЧЕКОРИ.Кожата чувство на суво, дехидрирани или беспомошни?Ја з

Спецификација : Директно Конектор, Напон : 10мм 1 Притисок : 010 бар Максимум 2 Температура : од 0 до 60°C 3 Течно

Набавувач : C&К Дел No : E125 SD1 V31 BE Ro HS : Да HTS : 8536509040 COO : CN ECCN : EAR99 : 1 Монтажа : Заградата Планината / Преку Дупка �

Со гордост се Произведени во САД.Медиуми : Микро стакло.Строга Контрола на Квалитетот за супериорен про�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички единствена.Се ослободи од

Може да се мијат во машина за перење дома.Нашите Перат Кошеви се 100% Памук и се направени со еко пријателс

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

❖ Комбинација на Источна Допир Масажа Алатка и масажа на телото масла олеснува болките во мускулите до�

★1 / 24 легура автомобил модел шест врата за звук и светлина волан шок апсорбер автомобил модел играчка е

Големина на : не Постојат две големини за да изберете од : 130cm*150cm / 150cm*200cm; погоден за возрасни / деца.Напра�

Ова е ретростил бронза светилник телескопски туш завеса род.Смола главата е убава и убава.Тоа е интегри�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Добар Квалитет Страна Крило Огледало Единица, стабилни карактеристики, висока сигурност.Со топлина фун

Продавници материјал во внатрешноста бендернамалува ракување и нервира на материјал и забрзува свитку

вшмукување кука.вакуум прозорец кука.вакуум кука.Вшмукување Колче Кука.Корисни вшмукување колче за куј

Тоа е лесно да се носат, и тоа е полесно да се користи кога ќе излезат.Безбедни и нетоксични, медицински с

Смола Влакна Дискови функција тешки засилен вулканизирана влакна поддршка за сила и безбедност.Тешка ф

✧ Златна Свила и Екстракт остава свиленкаста кожа мазна и мека ✧ Тајландски Ориз Јасмин niosome технологи�

Scroll