Ново
KCBDC Chezhi 1:24 Симулација Легура Модел Звучни и Светлосни се Повлече Назад Возрасни Автомобил Колекција Украси Момче Играчка Модел на Автомобил за Деца.

KCBDC Chezhi 1:24 Симулација Легура Модел Звучни и Светлосни се Повлече Назад Возрасни Автомобил Колекција

Достапност: Залиха
DEN 1024.80

★1/24 легура автомобил модел шест врата за звук и светлина волан шок апсорбер автомобил модел играчка е погоден за децата празник подароци. ★Материјал : Умре-кастинг автомобил модел, цинк легура, пластични делови, гуми, детални ентериер и екстериер декорација. ★Функција : шест врати, хауба, стеблото може да се отвори, трепка, музика/звучи, пред тркалото на управниот/четири тркала шок апсорпција. ★Притиснете на две тркала на автомобил пред да се активира звук на моторот и фарови; автомобилот внатрешни работи детали се реални. ★Ова 1/24 модел се повлечат е многу погоден за деца.Бојата е добра, таа се чувствува добро, и тоа се чувствува тешки да се одржи.Тоа е исто така многу погодни за автомобил модел љубовници како декорација. [Навестување] : Деца помлади од 3 години треба да играат улога кај големите снимки. 100% задоволително по-продажбата на услугата : По приемот на производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви обезбедиме решенија во рок од 24 часа, додека не сте задоволни.не грижете се, [име на Производ]; Модел на автомобил [Сооднос] : 1 : 24[Материјал] : Алуминиум легура[Производ во боја]; црна, црвена, сина[Контрола Mode] : Сила Контрола[Категорија Производ] : Автомобилски[Size] : 8.5 cm *20cm * 6.5 см[Детали за Производот] : Легури автомобил * 1[Дали ви се отвори вратата] : Да[Со звучни и светлосни] : Да[Соодветна возраст] : Деца над 3 години[Употреба] : Детски играчки, колекции, декорации, роденденски подароци, Божиќ подароци, одмор подароци.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

ВКЛУЧЕНИ : BFPR100 Моќ Багажник, BFLA100 Лат Прилог, и BFFID10 Виткање Прилагодливи Клупата.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА

Hitachi 160591 Воздушниот Компресор Проверете Вентил 90deg.Воздушниот Компресор 90deg.Проверете Вентил 3 / 8" BPT Одбл

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

* Исто така погоден за Перница Маска, Троседот Перница Маска, Домашен текстил, DIY рачно изработени занает

Ова е ретростил бронза светилник телескопски туш завеса род.Смола главата е убава и убава.Тоа е интегри�

Може да се мијат во машина за перење дома.Нашите Перат Кошеви се 100% Памук и се направени со еко пријателс

Тоа е лесно да се носат, и тоа е полесно да се користи кога ќе излезат.Безбедни и нетоксични, медицински с

Bluetooth neckloop сега се напојува со нов 4 Вати аудио засилувач и сега нуди повеќе моќни излез аудио сигнали.Bluet

Ве молиме проверете ја количината и димензија на лекот внимателно пред исплата.Кликнете на сликата 1 ил�

Со гордост се Произведени во САД.Медиуми : Микро стакло.Строга Контрола на Квалитетот за супериорен про�

ВРВОТ ДО ПЕТИ ХИДРАТАЦИЈА ВО 3 ЕДНОСТАВНИ ЧЕКОРИ.Кожата чувство на суво, дехидрирани или беспомошни?Ја з

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Содржина : Две јаглерод четки со пролетта, кабел и конектор Димензии : 0.20x0.39x0.59" 5x10x15mm.Го замени и јаглеро

Направени од високо квалитетни материјали со едноставни моден дизајн, силен, издржлив и убава.Мултифун�

Scroll