Ново
Филмски Режисери Clapboard, Акрилик Филм Филмот Трипер Одбор Директор Сцена Clapper Одбор ТВ Филм Намали Акција Одбор Филм Проп со Пенкало за Фотографија Студио (Бела Табл?

Филмски Режисери Clapboard, Акрилик Филм Филмот Трипер Одбор Директор Сцена Clapper Одбор ТВ Филм Намали Акција

Достапност: Залиха
DEN 822.96

[Лесни и Издржливи] : На снимањето лист е направен од добар квалитет 3мм дебели акрилик, лесни, водоотпорен и издржливи, Зглоб на поврзување дел е флексибилни и издржливи, со магнет во внатрешноста, може да се користи за долго време без можност за кршење. [Лесно да Се пишува или да се Чистат] : Овој филм ничија доаѓа со перо што може лесно да се избриша чисти.Едноставен и лесен за употреба.Оваа clapper одбор може да се користи за означување на сцената во професионална филм фото фотографија продукции и соба декорација или снимање реквизити. [Убава и Стабилна] : англиски верзија на clapper одбор, убаво и стабилно.Трипер-лента, посебен дизајн и доволно моќни за да се избегне попуштат, одлична за снимање филм, директори или филмски фанови, исто така се идеални за филм, ТВ, драма, студио во живо, реклама, видео и др. [Широк Апликации] : Акрилик режисери clapboard не е само може да се користат за снимање филмска продукција, директор на сцена, се, се тркалаат, датум,снимател и сл.Но, исто така, може да се користи како детска играчка!Clapboard може да донесе многу забава за вашите деца.Тие можат да ги заменат тоа arount и повик од сцената за едни на други да дејствува надвор.Тоа е голема работа и предизвика креативност. [Уникатен Подарок] : Овој филм филмот трипер одбор подарок ќе се направи голема различни со други деца подарок.Секое дете сонува да стане актер или режисер.Купите за вашите деца, внук и внука, тие ќе уживаат во забавата да се биде актер или режисер!.Карактеристики : 1. Професионални филмски режисери clapboard е направен од добар квалитет 3мм дебели акрилик, лесни, водоотпорен и издржливи.Трипер-лента, посебен дизајн и доволно моќни за да се избегне попуштат. 2. Попуст за на доградба на акрилни clapper одбор е colorfast, управниот одбор има елегантни површина, која е лесно да се напише на и чиста.Совршен за деца роденден партии, специјални настани, училиште, корпоративни настани, награди програми, саеми, фестивали, galas, fundraisers 3. Зглоб на поврзување дел е флексибилни и издржливи, со магнет внатре, филм чеша може да се користи за долго време без можност за кршење. 4. Акрилна пластика чеша доаѓа со перо што може лесно да се избриша чисти.Едноставен и лесен за употреба.Филм снимање, MV снимање, home video, одложен фотографија и сл.Реквизити потребни за директор или филмски фанови. 5. Филмски режисери clapboard може да снима филм за производство, директор на сцена, се, се тркалаат и датум.Широко се применува за да пука реквизити, реклама, дома декорација, cosplay, позадина, итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : Акрил+Метал+Дрво Боја : Боја, Црна, Бела (изборен) Големина : Прибл. 30 x 24.8 5cm x/11.8 x 9.8 x 2inch Тежина : Околу. 529g Пакување Листа : 1 x Трипер Одбор 1 x Пенкало (боја на пен зависи од бојата на одборот, бела табла со црно пенкало и црна табла со бела пенкало).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Добар Квалитет Страна Крило Огледало Единица, стабилни карактеристики, висока сигурност.Со топлина фун

【ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРЕДНОСТ】BEVIGOR е професионална батеријата производство фабриката, обезбедување на нај�

Цена За : Пакет од 10 Содржина : Размавта Диск Диск Поддршка Материјал : Fiberglass Абразивни Диск Тип : Тип 27 Ди�

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

Тоа е лесно да се носат, и тоа е полесно да се користи кога ќе излезат.Безбедни и нетоксични, медицински с

Nikon AFS NIKKOR 1835mm f / 3.54.5 G ЕД Леќа LC77 SnapНа Предна Леќа Капа 77mm LF4 Задните Леќи на Капа HB66 Бајонет Леќа Худ CL1118

Делукс 3" stitched баласт, се Движат Рака изградена на две Индустриски одделение Перница Блок Лежишта за неп�

Капацитет на греење од 1,5 k W.Капацитет на ладење 0.2 k W во 0 C.Прецизни и релијабилни контрола на температур�

Содржина : Две јаглерод четки со пролетта, кабел и конектор Димензии : 0.20x0.39x0.59" 5x10x15mm.Го замени и јаглеро

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички единствена.Се ослободи од

Идеален За Свеќа, Свила И Намалување На Цветни Аранжмани.Изгледа Како Кршен Мраз; Користете За Свадби, Р�

НА ОВАА АУКЦИЈА Е САМО ЗА SAMSUNG PN60 F5300 BF LJ4110371 A LJ9202048 A XB ОДБОР 3758 САМО, НЕ СОДРЖАТ НИШТО ДРУГО.Објектот НОВИ �

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични Во 99% транспарентн

Со гордост се Произведени во САД.Медиуми : Микро стакло.Строга Контрола на Квалитетот за супериорен про�

Точно одговара на ОЕМ# : 57010125 AA и Partslink# : CH2520145 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собраниет�

Пренослив Перница Опфаќа : Секој породилно перница е опремен со кој се одвојува перница случај тоа е лес

ВКЛУЧЕНИ : BFPR100 Моќ Багажник, BFLA100 Лат Прилог, и BFFID10 Виткање Прилагодливи Клупата.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА

Ова е едноставен и модерен стил стои бања кабинет.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти, тр�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Материјал : Thetable здолниште е мека, и со добро драпериите.Тоа ќе drape благодатно на маса и текови на подот з�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

● Материјал : висок квалитет на челични цевки материјали и напредна технологија, многу погодна за горни

Планината Bronica Canon EOS (EF) D / SLR Леќи да Fujifilm Fuji XСерија Mirrorless Камера Тела.Адаптер им овозможува на објективо�

Направени од високо квалитетни материјали со едноставни моден дизајн, силен, издржлив и убава.Мултифун�

Scroll