Ново
BenchBarrier - Повеќенаменски Sweatproof/Мирис Слободни Микрофибер Фитнес Опрема Маска за Губење на Клупата, Тренингот Клупата Притиснете, Фитнес Опрема за Вежбање се Покрив?

BenchBarrier - Повеќенаменски Sweatproof/Мирис Слободни Микрофибер Фитнес Опрема Маска за Губење на Клупата,

Достапност: Залиха
DEN 1199.28

НЕМА ПОТРЕБА ЗА СПОРТСКА ТОРБА : Заборавајте салата торба!BENCHBARRIER преку својот уникатен дизајн ја прави салата торба застарена!Тоа е неговата сопствена салата торба, маска и тренингот за складирање торбичка - сите во едно!.ПРИЛАГОДЛИВОСТ : BENCHBARRIER е дизајниран за да се прилагодат на само за било дел од салата/фитнес опрема што ќе се користи.Неговиот дизајн го прави многу лесен за употреба и нејзината микрофибер материјал е многу лесно да се чисти.Едноставно измијте со ладна вода со благ детергент и нека висат сува.ВНАТРЕШНИ ЏЕБОВИ : Специјално Скроени за Внатрешни Џебови помогне во одржување на вашите скапоцени предмети, како копчиња, мобилен телефон, паричник и сл.додека сте фокусирани на остварување и работат надвор!Вие не треба да се стави на валкани подот!.КОЖАТА ПРИЈАТЕЛСКИ : Сребрени Јони се третираат микрофибер запира вашата кожа од допира сите оние опрема за вежбање површини кои навистина не сакаат да дојде во контакт со.Нема потреба да се чисти, секое парче на опрема за пред употреба!Нашата маска ви помага го направи далеку со тоа бидејќи се чува кожата од допирање дека непријатни површината.УЛТРА АБСОРБЕНТА СПЛИТ МИКРОФИБЕР МАТЕРИЈАЛ : Мека и силно абсорбента микрофибер помага да ги собереш вашата пот.Заборави дека ужасна смрдеа доаѓаат од вашиот интензивна тренингот затоа што на нашиот мирис слободни сребрени јони се третираат ткаенина!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

МАТЕРИЈАЛИ : Ние професионално дизајн и прецизностнамалување на сите наши stencils на 7 мили, лесно затемнет

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 12.953 cm L X9.144 cm W X1.777 см Х Точка Пакет

СМИРУВАЊЕ : Сладок Сон Етерично Масло Комбинација помага смири, да се смири и да се релаксираат немирни

Се вклопува во 14" x 48" sidekick.Бела епоксидна заврши.Спакувани 10 на картон.Земја на потекло : сад.Оваа жица sidek

100 Одделение 1А точноста класа.100 Одделение A).No Shok произведува температура и притисок мерни инструменти,

Еден пример на притисок мерач за мерење во однос на амбиентниот воздух е гуми мерач на притисок или се и

Најголемиот Дел Од Пакување.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Лента Вози 385885001 30 дневна гаранција.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Ле

10pcs Мешани Восок Столари и Spatulas Сет за Накит Восок Резба.Квалитетот Резба Меша Во Собата 6.5" Вкупниот Про

Кафе чашата и чинијата наместете со силна Јапонски стил текстура е едноставен и елегантен, деликатна и

Мачките имаат природен инстинкт за лов.Мачките сакаат да се движат работите, да ги види ја преместите, а

Минимална дизајн, може да се состави во секунди 4нивоа дизајн за прикажување на стока.Секој правоаголна

Spotgun Jr вбризгување на пиштол со R12 и R134a адаптери.Универзална A / C боја касети (SAEJ2297 заверена и OEM одобрени

48 инчи сечилото издржам.Влажни оценет за внатрешна или надворешна употреба.Земја на Потекло : Кина.Паке

Елегантен дизајн : Ова кафе има јасна крива што те прави единствена.Ако се досадуваат со традиционалнит

СТРАТЕШКА СТАБИЛНОСТ низок, рамен и широк пета сега има отстранлив Hyperlift вметнете кој додава форумот да

Остриги настроената поставете го прави отворање остриги лесно и брзо, никогаш не се грижите за сечење в

Одличен вкус почнува со голема вода.Оваа едноставна филтрација комплет се вклопува право во вашиот Keurig

☛Роман форма, погодно движење, антимешање, и силна вчитување капацитет ☛Ситепластична обвивка со висо

Професионални Морски Алатки Сет : Вкупно 8 производи, вклучувајќи 2 Hummer Рак Крекери, 2 Црвени Hummer Школка П

【Голем Екран во Боја & Воздухот се Пропустливи Клип】Нашиот нов автомобил bluetooth адаптер донесува голем

24pc за Полнење за сите вашиот Hummer Празникот Потреби.Hummer Празникот Комплет.Hummer Вари Додатоци 24pc Hummer Компл

ПРОФЕСИОНАЛНИ ПЕДИКИР во СОБАТА : Ноктот Пенкалата и Чисти Алатка усвојува лост механика да се промени

Висок Квалитет на Изградба : Lo Gest е Челик Вежба Клуб е дизајниран да издржи вашиот најтешко вежбање, стру

Компатибилни Модели : Ова Екструдер Моторни комплет е компатибилен со Creality 3 D принтери Ender 3 / Ender 3 Pro / Ender 3

За 3 D Печатач Топол Кревет Платформа, дното се поврзете, може да го замени оригиналниот пролет израмнува

【V7 Замена на Батеријата】:Батерија тип : Литиумјонска Капацитет : 5000m Ah Напон : 21.6 V висок капацитет го пр

Не ' рѓосувачки Челик : подножјето алатки се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик; антипро

Материјал : секој ампер нокти датотека се состои од квалитетот sandpaper и дрвен стап, кој е поздрава и може д

Scroll