Ново
ZHANGQQ Тензија Род, Телескопски Стап за Бања Завеси, Бања Песна Телескопски Стап, Удар-Слободен Завеса Род, Гроздобер Олеснување, Сребро, 3 Големина Повлече Прачка (Гол

ZHANGQQ Тензија Род, Телескопски Стап за Бања Завеси, Бања Песна Телескопски Стап, Удар-Слободен Завеса Род,

Достапност: Залиха
DEN 1473.60

Ова е ретро-стил бронза светилник телескопски туш завеса род.Смола главата е убава и убава.Тоа е интегриран со бања род.Вратило се поддржани со целосна пролет структура.Дијаметарот на надворешната цевка е за 2,5 см, а пречникот на бања род е за 2,5 см.Зголемување на триење.Ултра-фини интерфејс, лесно да се повлече кука, целокупниот изглед;.На телескопски стап донесува целосна пролет структура и има цела 70 челик пролет.Ѕидот површината притисок прави пролетта генерираат поддршка на сила, а структурата е научна и го искористи времето е долга.Нерѓосувачки челик телескопски стап е здрав и здрав, и тоа е брзо и лесно да го инсталирате,пролетта род е толку едноставно како што е истегнување.Перфорација-слободен телескопски туш завеса песна, бариера-слободен телескопски, многу лесен за употреба, на должина од туш завеса род може да се прилагоди според реалните потреби.Не-porous нерѓосувачки челик телескопски директно род, хуманизирано дизајн прачка може да се користи за многу цели, како што туш завеса род, облека род, завеса род, гардероба род, итн.[име] антички сребрен врежана род ниско јаглероден челик телескопски стап[Материјал] окно : ниско јаглероден челик, шефот : смола[Оптоварување] 4-6 KG[дијаметар] 25мм[боја] ретро[Тежина] за 1300g, 1600g, 1900g [Карактеристики] Целосна пролет структура, нема потреба да се стиска, лесно да го инсталирате на ѕид, во кое било време, може да биде произволно преземат, се повторува инсталација; силни и издржливи, мали интерфејс лесен туш завеса се повлече, Европската ретро шема, погоден за целокупниот стил на бањата.Нашата услуга начело е задоволството на клиентите.Ако имате било какви прашања или коментари на приемот на стоката, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

❖ Комбинација на Источна Допир Масажа Алатка и масажа на телото масла олеснува болките во мускулите до�

ВКЛУЧЕНИ : BFPR100 Моќ Багажник, BFLA100 Лат Прилог, и BFFID10 Виткање Прилагодливи Клупата.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА

Капацитет на греење од 1,5 k W.Капацитет на ладење 0.2 k W во 0 C.Прецизни и релијабилни контрола на температур�

Топло Божиќ светла : не само снешко тремови, но црвени бобинки и зелени лисја; На снежен човек тремот аба�

вшмукување кука.вакуум прозорец кука.вакуум кука.Вшмукување Колче Кука.Корисни вшмукување колче за куј

Материјал : Thetable здолниште е мека, и со добро драпериите.Тоа ќе drape благодатно на маса и текови на подот з�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични Во 99% транспарентн

Идеален За Свеќа, Свила И Намалување На Цветни Аранжмани.Изгледа Како Кршен Мраз; Користете За Свадби, Р�

НА ОВАА АУКЦИЈА Е САМО ЗА SAMSUNG PN60 F5300 BF LJ4110371 A LJ9202048 A XB ОДБОР 3758 САМО, НЕ СОДРЖАТ НИШТО ДРУГО.Објектот НОВИ �

● Материјал : висок квалитет на челични цевки материјали и напредна технологија, многу погодна за горни

Содржина : Две јаглерод четки со пролетта, кабел и конектор Димензии : 0.20x0.39x0.59" 5x10x15mm.Го замени и јаглеро

Пренослив Перница Опфаќа : Секој породилно перница е опремен со кој се одвојува перница случај тоа е лес

Планината Bronica Canon EOS (EF) D / SLR Леќи да Fujifilm Fuji XСерија Mirrorless Камера Тела.Адаптер им овозможува на објективо�

Батерија Тип : 2 АА батерии 1x 3.7 V AA Батерија Holder Battery Носителот Switch.Функција : АА батерија носителот со ON / OF

Патување во 12.Оптоварување 779 lbs.Должина во 15.Висина 1 во.Ширина 2.62 во.DelTron е линеарна топката слајдови и л�

НАВЛАЖНУВАЧКИ ГЕЛ НАДЕЖ : Полека се ослободува терапевтски етерични масла и растенија, за надомашен спа

Тоа е лесно да се носат, и тоа е полесно да се користи кога ќе излезат.Безбедни и нетоксични, медицински с

Може да се мијат во машина за перење дома.Нашите Перат Кошеви се 100% Памук и се направени со еко пријателс

【ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРЕДНОСТ】BEVIGOR е професионална батеријата производство фабриката, обезбедување на нај�

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен Actuator Стил : Flatted Вратило Пол Фрли Конфигурација : SP12 T

Делукс 3" stitched баласт, се Движат Рака изградена на две Индустриски одделение Перница Блок Лежишта за неп�

Scroll