Ново
Newmind 2 парчиња Latch Кука Везови Колекции Перница Везана Празно Pillowcase Meshes

Newmind 2 парчиња Latch Кука Везови Колекции Перница Везана Празно Pillowcase Meshes

Достапност: Залиха
DEN 1002.72

* Исто така погоден за Перница Маска, Троседот Перница Маска, Домашен текстил, DIY рачно изработени занаетчиски.Тоа е лесно да се заврши за деца, деца, Момчиња, Девојки, Жени , Мажи, Возрасни или Почетници, Занаетите љубители итн. * DIY пејзаж крстот бод рачно изработени перница материјал пакет.Таа има четири убава глетка модели за да изберете од, и тоа исто така може да се користи како домашна декорација. * Упатство DIY е потребно за да се заврши производството, а готовиот производ може да се користи за декорација на вашиот тросед, како перница, др. * Одличен подарок за Божиќ Ден, Нов Ден Години, Роденден, Денот на Вљубените итн. * Боја претходно печатени мрежа, кои во голема мера ја подобрува ефикасноста на производството и двојки на забава.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - DIY пејзаж крстот бод рачно изработени перница материјал пакет.Таа има четири убава глетка модели за да изберете од, и тоа исто така може да се користи како домашна декорација - Боја претходно печатени мрежа, кои во голема мера ја подобрува ефикасноста на производството и двојки на забава - исто Така погоден за Перница Маска, Троседот Перница Маска, Домашен текстил, DIY рачно изработени занаетчиски.Тоа е лесно да се заврши за деца, деца, Момчиња, Девојки, Жени , Мажи, Возрасни или Почетници, Занаетите, љубовници и слично - Одличен подарок за Божиќ Ден, Нов Ден Години, Роденден, Денот на Вљубените и слично - Прирачник DIY е потребно за да се заврши производството, а готовиот производ може да се користи за декорација на вашиот тросед, како перница, etc Specification : - Материјал : Polyacrylonitrile влакна - Заврши објектот големина : Прибл. - 43x 43cm/17 x 17inch Package Вклучува : Доволно акрилик везови thread2 Парчиња Празно pillowcases2 Парчиња Crochets2 Парчиња Manuals Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Декларираните карактеристики

- Material:
Polyacrylonitrile fiber
- Finished item size:
Approx.
- 43x 43cm/17 x 17inch :
Package Includes:
Sufficient acrylic embroidery thread :
2 Pieces Blank pillowcases :
2 Pieces Crochets :
2 Pieces Manuals :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Поврзани производи

МЕТАЛ ФИОКА ОРГАНИЗАТОРИТЕ Донесе формата и организацијата за вашата канцеларија десктоп фиоки, кујна

Точно одговара на ОЕМ# : 57010125 AA и Partslink# : CH2520145 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собраниет�

20 Бои Епоксидна УВ Смола Пигмент : Вкупно 20 убава Транспарентен бои течни епоксидна пигмент со полни пак

Официјално лиценцирани од страна на МИТ Слоан Школа за Менаџмент.Диск мерки .8" дијаметар.Најдобрите одд

Тоа е лесно да се носат, и тоа е полесно да се користи кога ќе излезат.Безбедни и нетоксични, медицински с

Nikon AFS NIKKOR 1835mm f / 3.54.5 G ЕД Леќа LC77 SnapНа Предна Леќа Капа 77mm LF4 Задните Леќи на Капа HB66 Бајонет Леќа Худ CL1118

Ве молиме проверете ја количината и димензија на лекот внимателно пред исплата.Кликнете на сликата 1 ил�

Продавници материјал во внатрешноста бендернамалува ракување и нервира на материјал и забрзува свитку

Смола Влакна Дискови функција тешки засилен вулканизирана влакна поддршка за сила и безбедност.Тешка ф

● Материјал : висок квалитет на челични цевки материјали и напредна технологија, многу погодна за горни

❖ Комбинација на Источна Допир Масажа Алатка и масажа на телото масла олеснува болките во мускулите до�

Дизајн : висок квалитет На дрвен материјал дава најдобри контрола на зафат додека примена на шминка.Пре�

【Мултифункција】 : Две инсталација методи, и за таванот инсталација и ѕидпоставена инсталација.Можете �

НАВЛАЖНУВАЧКИ ГЕЛ НАДЕЖ : Полека се ослободува терапевтски етерични масла и растенија, за надомашен спа

Планината Bronica Canon EOS (EF) D / SLR Леќи да Fujifilm Fuji XСерија Mirrorless Камера Тела.Адаптер им овозможува на објективо�

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

Scroll