Ново
Acogedor Пулсот Генератор,4 Оска CNC Handwheel Пулсот Генератор,ЦПУ Прекинувач,Анти-Мешање, Висока Изолација, Силна Вчитување Капацитет,за CNC Машина Алатки, Печатење Машини,е?

Acogedor Пулсот Генератор,4 Оска CNC Handwheel Пулсот Генератор,ЦПУ Прекинувач,Анти-Мешање, Висока Изолација,

Достапност: Залиха
DEN 1274.16

☛Роман форма, погодно движење, анти-мешање, и силна вчитување капацитет. ☛Сите-пластична обвивка со висок изолација сила и анти-нафта печат дизајн. ☛x1, x10, x100 прекинувач, таа може да се реализира 4-axismultiplying фактор префрлување. ☛CNC прекинувач, итни стоп префрлете се на располагање, лесно за ракување. ☛Користи за CNC машина алатки, печатење на CNC машини и друга опрема за работа.Карактеристики : Роман форма, погодно движење, анти-мешање, и силна вчитување капацитет Сите-пластична обвивка со висок изолација сила и анти-нафта печат дизајн x1, x10, x100 прекинувач, таа може да се реализира 4-оската множење фактор префрлување CNC прекинувач, итни стоп префрлете се на располагање, лесно да се работи, се Користи за CNC машина алатки, печатење на CNC машини и друга опрема за работа Спецификација : Материјал : Пластични Напон : 5 V множење фактор : x1, x10, x100 Тежина : Околу.691g/24.4 оз Жици метод : на настава Пакет листа : 1 x Електронски Handwheel 1 x Настава .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СТРАТЕШКА СТАБИЛНОСТ низок, рамен и широк пета сега има отстранлив Hyperlift вметнете кој додава форумот да

За 3 D Печатач Топол Кревет Платформа, дното се поврзете, може да го замени оригиналниот пролет израмнува

СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Топката studs се топлина третираат за да одговара или да надмине OE барања за да ја спреч

【Голем Екран во Боја & Воздухот се Пропустливи Клип】Нашиот нов автомобил bluetooth адаптер донесува голем

ПРОМОВИРА ДЛАБОКО НЕПРЕКИНАТО МИРЕН СОН : Идеален Сон Помош за оние кои страдаат од лош сон, џет заостан

Највисок Квалитет, Целосна Боја, АнтиСе Лизга На ЗафатКако Винил Налепница.Ги опфаќа сите круг на клупа

Материјал : секој ампер нокти датотека се состои од квалитетот sandpaper и дрвен стап, кој е поздрава и може д

ИЗВЕДБАТА го СЛЕДИ : Останете информирани и во тек на вашиот фитнес.Мониторот прикажува : Брзина на ВРТЕ

Самостојна : Ова палто решетката може да се расклопуваат и се пресели.Да зачувате простор : за Разлика од

Најголемиот Дел Од Пакување.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Лента Вози 385885001 30 дневна гаранција.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Ле

Бренд : Boekel Научни.Mpn : 241000 ACD.Оваа Напредна Мобилен Дијагностика ACD Hyb EZ Хибридизација Печка е во одлична с

Висок обновување ultracel регенериран целулоза мембрана во опсег на молекуларна тежина cutoff; висок retentate обн

На ROP Продавница замена на Гуми Синџири доаѓа како што е прикажано во првата слика.Гуми НЕ се Вклучени.Ве

Не ' рѓосувачки Челик : подножјето алатки се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик; антипро

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

Молибден обложени да се кандидира ладилникот и престој остри подолго.Висок степен на 1060 јаглероден чел

Остриги настроената поставете го прави отворање остриги лесно и брзо, никогаш не се грижите за сечење в

Scroll