Ново
Dalibai Водат Предиво Крст-Шарени Маса Здолниште Правоаголна Маса Тркалезна Маса Здолниште Свадба Партија Декорација Tulle Табела Здолниште(Боја:C,Големина:167X30inch)

Dalibai Водат Предиво Крст-Шарени Маса Здолниште Правоаголна Маса Тркалезна Маса Здолниште Свадба Партија Декорација

Достапност: Залиха
DEN 453.60

Материјал : Thetable здолниште е мека, и со добро драпериите.Тоа ќе drape благодатно на маса и текови на подот за да се создаде прекрасен pooling и лебдат ефект.Повод : Оваа табела здолниште работи и за свадба headtable/сакана табела/торта маса, а исто така и прекрасен украс за вашата партија торта табела.Висок квалитет : вие само може да се исчисти табела здолниште со едноставно миење со ладна вода по ниска температура и потоа да се откажам,таа може да сува брзо.така што ќе може да повторна употреба тоа многу пати.Совршена Декорација : На Туту Табела Здолниште е вашиот најдобар избор за бебе туш, свадба, роденден, забава, семеен собир, и така натаму.Додадете дополнителна елеганција на вашата свадба или на партијата.Совети : На Tulle Табела Здолниште може да има некои брчките се должи на пакување и испорака.Ако е така, ве молиме да не грижете се.Спреј некои вода (не користете топла вода) и нежно се шири со рацете, а потоа обеси за природни сушење, тоа ќе се врати до совршен статус и може да биде еднократно тоа.Стил : Other Technics : Other Use : Home Use : HOTELUse : Wedding Use : Party Use : BANQUETFeature : Други.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

НАВЛАЖНУВАЧКИ ГЕЛ НАДЕЖ : Полека се ослободува терапевтски етерични масла и растенија, за надомашен спа

Unislip, Луер Лизга Совет, Не се Стерилни, Нема игла и капи, шприцеви за еднократна употреба за медицински, ч�

МЕТАЛ ФИОКА ОРГАНИЗАТОРИТЕ Донесе формата и организацијата за вашата канцеларија десктоп фиоки, кујна

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

НА ОВАА АУКЦИЈА Е САМО ЗА SAMSUNG PN60 F5300 BF LJ4110371 A LJ9202048 A XB ОДБОР 3758 САМО, НЕ СОДРЖАТ НИШТО ДРУГО.Објектот НОВИ �

Со гордост се Произведени во САД.Медиуми : Микро стакло.Строга Контрола на Квалитетот за супериорен про�

● Материјал : висок квалитет на челични цевки материјали и напредна технологија, многу погодна за горни

Планината Bronica Canon EOS (EF) D / SLR Леќи да Fujifilm Fuji XСерија Mirrorless Камера Тела.Адаптер им овозможува на објективо�

ВРВОТ ДО ПЕТИ ХИДРАТАЦИЈА ВО 3 ЕДНОСТАВНИ ЧЕКОРИ.Кожата чувство на суво, дехидрирани или беспомошни?Ја з

Смола Влакна Дискови функција тешки засилен вулканизирана влакна поддршка за сила и безбедност.Тешка ф

Тоа е лесно да се носат, и тоа е полесно да се користи кога ќе излезат.Безбедни и нетоксични, медицински с

Содржина : Две јаглерод четки со пролетта, кабел и конектор Димензии : 0.20x0.39x0.59" 5x10x15mm.Го замени и јаглеро

Официјално лиценцирани од страна на МИТ Слоан Школа за Менаџмент.Диск мерки .8" дијаметар.Најдобрите одд

Може да се мијат во машина за перење дома.Нашите Перат Кошеви се 100% Памук и се направени со еко пријателс

Батерија Тип : 2 АА батерии 1x 3.7 V AA Батерија Holder Battery Носителот Switch.Функција : АА батерија носителот со ON / OF

72 W висока моќност прави прашина никаде да избега, силна вшмукување да ги реши вашите грижи.Едноставни к�

Делукс 3" stitched баласт, се Движат Рака изградена на две Индустриски одделение Перница Блок Лежишта за неп�

Идеален За Свеќа, Свила И Намалување На Цветни Аранжмани.Изгледа Како Кршен Мраз; Користете За Свадби, Р�

Junee Мода.Синтетички.Целосна Перика.KUMI.Junee Мода Перики Менхетн е творецот на перики, чипка перики и ткаење

Направени од високо квалитетни материјали со едноставни моден дизајн, силен, издржлив и убава.Мултифун�

вшмукување кука.вакуум прозорец кука.вакуум кука.Вшмукување Колче Кука.Корисни вшмукување колче за куј

Ова е едноставен и модерен стил стои бања кабинет.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти, тр�

Пренослив Перница Опфаќа : Секој породилно перница е опремен со кој се одвојува перница случај тоа е лес

Дизајн : висок квалитет На дрвен материјал дава најдобри контрола на зафат додека примена на шминка.Пре�

Капацитет на греење од 1,5 k W.Капацитет на ладење 0.2 k W во 0 C.Прецизни и релијабилни контрола на температур�

Scroll