Ново
Комерцијални 4-Дупка Од Не ' Рѓосувачки Челик Цилиндар Flatware Сребрениот Utensil Носителот Организатор Canddy

Комерцијални 4-Дупка Од Не ' Рѓосувачки Челик Цилиндар Flatware Сребрениот Utensil Носителот Организатор Canddy

Достапност: Залиха
DEN 1439.28

Организирање и чување на вашите сервисирање flatware сребрениот прибор со овој комерцијални 4-дупка flatware сребрениот носителот на организаторот.Користи широко во комерцијални ресторани и кујни, оваа flatware организатор безбедно организира и продавници различни flatware, есцајг и други кујнски прибор со брз рака-постигнување на пристапноста.Четири (4) цилиндар носителот внесува вклучени.КАРАКТЕРИСТИКИ : - 4-Дупка валани-edge безбедност слотови - 4 Нерѓосувачки челик цилиндар носителите - Отстранлив цилиндар носителите - Здрав заврши нерѓосувачки челик рамка - Природни заврши челик изгледа - 4 Гумени нозе за безбедна setting DIMENSIONS : Должина - 11 3/4 инчи Ширина - 10 1/8 инчи Висина - 8 1/4 инчи Дијаметар (цилиндар носителот) - 3 3/4 инчи Длабочина (цилиндар носителот) - 5 1/4 инчи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјалот е висока класа не ' рѓосувачки челик 100% Здрав за контакт со храна.Лесно & погодно за кора рак

Најлон перење влошки се достапни во три видови : парична казна, средни и крупни.Тие имаат извонредни пер

Модел : Берберот Стол.Боја : црна капацитет : 400lbs.Ширина на седиште : 20.8" Чаир ширина : 24.2" Мин / макс висина

Се користи за да се создаде двоен hangrail решетката.За да додадете капацитет.Популарната за деца облека, бл

【V7 Замена на Батеријата】:Батерија тип : Литиумјонска Капацитет : 5000m Ah Напон : 21.6 V висок капацитет го пр

Одличен вкус почнува со голема вода.Оваа едноставна филтрација комплет се вклопува право во вашиот Keurig

Материјал : секој ампер нокти датотека се состои од квалитетот sandpaper и дрвен стап, кој е поздрава и може д

На ROP Продавница замена на Гуми Синџири доаѓа како што е прикажано во првата слика.Гуми НЕ се Вклучени.Ве

За 3 D Печатач Топол Кревет Платформа, дното се поврзете, може да го замени оригиналниот пролет израмнува

Минимална дизајн, може да се состави во секунди 4нивоа дизајн за прикажување на стока.Секој правоаголна

МАТЕРИЈАЛИ : Ние професионално дизајн и прецизностнамалување на сите наши stencils на 7 мили, лесно затемнет

【РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ】Безбедност нето дијаметар 8ММ (0.31"), мрежа проред 10 CM(3.93").На заштитна мрежа може да с

Не ' рѓосувачки Челик : подножјето алатки се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик; антипро

Професионални Морски Алатки Сет : Вкупно 8 производи, вклучувајќи 2 Hummer Рак Крекери, 2 Црвени Hummer Школка П

100 Одделение 1А точноста класа.100 Одделение A).No Shok произведува температура и притисок мерни инструменти,

Се вклопува во 14" x 48" sidekick.Бела епоксидна заврши.Спакувани 10 на картон.Земја на потекло : сад.Оваа жица sidek

Самостојна : Ова палто решетката може да се расклопуваат и се пресели.Да зачувате простор : за Разлика од

ПРОФЕСИОНАЛНИ ПЕДИКИР во СОБАТА : Ноктот Пенкалата и Чисти Алатка усвојува лост механика да се промени

Scroll