Ново
Bevigor CR2032 3V Литиум Монета Батерија - долготрајна Батерија - 20 Count

Bevigor CR2032 3V Литиум Монета Батерија - долготрајна Батерија - 20 Count

Достапност: Залиха
DEN 389.76

【ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРЕДНОСТ】BEVIGOR е професионална батеријата производство фабриката, обезбедување на најдобри ВИСОК КАПАЦИТЕТ и ПОТРАЈНИ CR2032 литиум батерии.Се обезбеди траен Батеријата и Ниска само-отпуштање.(батеријата само-празнење е намален за помалку од 2% годишно)Тестирани под Строга Контрола на Квалитетот Стандарди.CE ,ROHS ,УЛ, UN38.3 безбедноста уверение. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ на БАТЕРИЈАТА】 CR2032 Литиум батерија материјали со висока енергетска густина се осигура дека секој батеријата напон е постабилна, капацитетот на батеријата е повисока, и услуга живот е подолго.Батеријата е користење на метал или од не ' рѓосувачки челик , кој е рѓа-доказ, течење-доказ и има одлична електрична спроводливост.Сите пакетот имате валидна рокот на траење на батериите, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 【ШИРОКО УНИВЕРЗАЛНА】Главно се користи во Часовници, Компјутерски матични плочи, Калкулатори, pda уредите, Електронски организаторите, гаражни врати отварачки, Играчки, Игри, MP3 плеери, Дигитални глас рекордери, Вратата chimes, Пет јаки, LED светла, Спортски стока, Pedometers, бројачи на Калории, Stopwatches, Glucometers, Медицинските помагала, како и повеќе. 【ПОВЕЌЕ КОМПАТИБИЛНОСТ】Еквивалент на други бренд модели, како DL2032,3 V CRV3, DL245,EL2 CR5,L14,SB-T15,5004 LC,5004 LB,CR2032 B,ECR2032,KCR2032,BR2032,LM2032,EA2032 C,E-2032 C,L2032,2032,DJ2032,KL2032,E-CR2032,KECR2032,GPCR2032,KT-CR203 A2. 【НАЈДОБРА УСЛУГА】10pcs/20pcs CR2032 литиум батерии со добра целосна пакување.Не треба повеќе разгледување, Кликнете на "Додади во Кошничка",Брзо да го вклучите вашиот електрична енергија патување.BEVIGOR ДО 2032 3 V Литиум Монета Батеријата Сигурен, долго-траен моќ за вашиот медицински, електронски и безбедносни уреди BEVIGOR Литиум Монета и Копчето батерии обезбеди сигурен, долго-траен моќ за вашата специјалност уреди, па можете да бидете сигурни овие литиум монета и копчето батерии ќе биде подготвен кога ќе им треба.Овие литиум монета и копчето батерии се дизајнирани со дете-отпорни пакување за дополнителна безбедност.BEVIGOR Литиум Монета и Копчето батерии се одлични за уреди како glucometers, калкулатори, автомобил remotes и многу други специјализирани уреди.BEVIGOR CR2032 Литиум Монета батерии содржи супстанција манган диоксид, кој е хемиски многу стабилна.со висока енергетска густина и висок напон, еден до 2032 Литиум Монета батеријата може да се замени две, три или повеќе конвенционалните батерии.BEVIGOR Литиум Монета батерии обезбеди сигурен, долго-траен моќ за вашата специјалност уреди.Тие имаат до 5-годишен во складирање, па можете да бидете сигурни овие литиум монета батерии ќе биде подготвен кога ќе им треба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

НА ОВАА АУКЦИЈА Е САМО ЗА SAMSUNG PN60 F5300 BF LJ4110371 A LJ9202048 A XB ОДБОР 3758 САМО, НЕ СОДРЖАТ НИШТО ДРУГО.Објектот НОВИ �

Направени од високо квалитетни материјали со едноставни моден дизајн, силен, издржлив и убава.Мултифун�

Топло Божиќ светла : не само снешко тремови, но црвени бобинки и зелени лисја; На снежен човек тремот аба�

Пренослив Перница Опфаќа : Секој породилно перница е опремен со кој се одвојува перница случај тоа е лес

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

【Мултифункција】 : Две инсталација методи, и за таванот инсталација и ѕидпоставена инсталација.Можете �

Идеален За Свеќа, Свила И Намалување На Цветни Аранжмани.Изгледа Како Кршен Мраз; Користете За Свадби, Р�

Може да се мијат во машина за перење дома.Нашите Перат Кошеви се 100% Памук и се направени со еко пријателс

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

вшмукување кука.вакуум прозорец кука.вакуум кука.Вшмукување Колче Кука.Корисни вшмукување колче за куј

20 Бои Епоксидна УВ Смола Пигмент : Вкупно 20 убава Транспарентен бои течни епоксидна пигмент со полни пак

A90 L00010538 / F FANUC 200 V 34 / 38 W 50 / 60 HZ 4жица FANUC вретено мотор фан.За замена на оштетени ладење фанови, ПРОЦЕСОРОТ л

Unislip, Луер Лизга Совет, Не се Стерилни, Нема игла и капи, шприцеви за еднократна употреба за медицински, ч�

❖ Комбинација на Источна Допир Масажа Алатка и масажа на телото масла олеснува болките во мускулите до�

Ве молиме проверете ја количината и димензија на лекот внимателно пред исплата.Кликнете на сликата 1 ил�

Тоа е лесно да се носат, и тоа е полесно да се користи кога ќе излезат.Безбедни и нетоксични, медицински с

Лесен за инсталација : брз и лесен врска технологија го прави конекција особено лесно.Материјал : Месинг

Планината Bronica Canon EOS (EF) D / SLR Леќи да Fujifilm Fuji XСерија Mirrorless Камера Тела.Адаптер им овозможува на објективо�

Патување во 12.Оптоварување 779 lbs.Должина во 15.Висина 1 во.Ширина 2.62 во.DelTron е линеарна топката слајдови и л�

Nikon AFS NIKKOR 1835mm f / 3.54.5 G ЕД Леќа LC77 SnapНа Предна Леќа Капа 77mm LF4 Задните Леќи на Капа HB66 Бајонет Леќа Худ CL1118

Официјално лиценцирани од страна на МИТ Слоан Школа за Менаџмент.Диск мерки .8" дијаметар.Најдобрите одд

МЕТАЛ ФИОКА ОРГАНИЗАТОРИТЕ Донесе формата и организацијата за вашата канцеларија десктоп фиоки, кујна

✧ Златна Свила и Екстракт остава свиленкаста кожа мазна и мека ✧ Тајландски Ориз Јасмин niosome технологи�

● Материјал : висок квалитет на челични цевки материјали и напредна технологија, многу погодна за горни

Смола Влакна Дискови функција тешки засилен вулканизирана влакна поддршка за сила и безбедност.Тешка ф

Набавувач : C&К Дел No : E125 SD1 V31 BE Ro HS : Да HTS : 8536509040 COO : CN ECCN : EAR99 : 1 Монтажа : Заградата Планината / Преку Дупка �

Дизајн : висок квалитет На дрвен материјал дава најдобри контрола на зафат додека примена на шминка.Пре�

Содржина : Две јаглерод четки со пролетта, кабел и конектор Димензии : 0.20x0.39x0.59" 5x10x15mm.Го замени и јаглеро

Junee Мода.Синтетички.Целосна Перика.KUMI.Junee Мода Перики Менхетн е творецот на перики, чипка перики и ткаење

Продавници материјал во внатрешноста бендернамалува ракување и нервира на материјал и забрзува свитку

Scroll