Ново
NCRD се Повлече-Up Барови Хоризонтална шипка, Дом Салата Челик Таванот и Ѕидот Виси се Повлече-up Бар Хоризонтална Двојно Момент Рака Замав Носителот Sandbag Носителот

NCRD се Повлече-Up Барови Хоризонтална шипка, Дом Салата Челик Таванот и Ѕидот Виси се Повлече-up Бар Хоризонтална

Достапност: Залиха
DEN 2196.00

【Мулти-функција】 : Две инсталација методи, и за таванот инсталација и ѕид-поставена инсталација.Можете да ги инсталирате како што сакате. 【Големиот триаголник се повлече-up бар хоризонтална】 : На рака лост дел е изработен од нерѓосувачки челик, и други делови се изработени од челик (анти- ' рѓа електростатско прскање процес). 【Димензии】 : вкупната должина 130cm*ширина 45см*висина 63cm, плоштадот цевка со дијаметар од 50*50mm; круг цевка со дијаметар од 32-милиметри, товарот : 200kg.Проширување завртка за инсталација (треба да се инсталира на цврст ѕид). 【Мултифункционален фитнес хоризонтална лента со голема база】 : Мулти-дупка дизајн, лесен и бесплатен прилагодување.Различни методи на вежбање, како што се повлече-up прозорци, двојно-рака вежби, се повлече јаже за обука, итн., за да се задоволат вежба потребите на различни делови.Погоден за фитнес, а насловна фитнес употреба. 【Идеален избор】 : Со ова се повлече-up бар, можете да направите градите, стомакот, рацете и рамењата вежби без да оди во фитнес-центар.Може да заштедите време и трошоци, е совршен избор во семејството.Ова е мулти-функционална обука се Повлече-up бар, кои не заземаат простор, е практичен и удобен, може да се прилагоди, е стабилна и да се увери, и има висок квалитет.Име : Вратата се повлече-up хоризонтална barcolor : Black Material : челик.големина : 120*45*63cm(47.2*17.7*24.8 инчи)количеството : 1 Tips : A. За продажба : Ние само го продаде Повлече-up бар, други производи се реквизити.Б.За боја разлика : Поради фактори како што се амбиентална светлина и изглед, боја на сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.В.За големина на : рачно изработени и мери, на производ големина може да има грешки, општата грешка е 1-3cm, тоа е нормално, ве молиме обратете се на вистинскиот објект.Г.Фабрика директни продажби : Ние ќе брод во рок од 1-3 работни денови, а и времето за испорака е 7-15 работни дена.E.Имаме многу слични популарни производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе се покаже подобро да се работи.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, јас ќе бидам на ваша услуга 24 часа на ден.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Официјално лиценцирани од страна на МИТ Слоан Школа за Менаџмент.Диск мерки .8" дијаметар.Најдобрите одд

Лесен за инсталација : брз и лесен врска технологија го прави конекција особено лесно.Материјал : Месинг

Воспоставува оптимален минерални рамнотежа во вода што е прочистена (реверзна осмоза, deionization, дестилир�

Продавници материјал во внатрешноста бендернамалува ракување и нервира на материјал и забрзува свитку

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Содржина : Две јаглерод четки со пролетта, кабел и конектор Димензии : 0.20x0.39x0.59" 5x10x15mm.Го замени и јаглеро

❖ Комбинација на Источна Допир Масажа Алатка и масажа на телото масла олеснува болките во мускулите до�

Тоа е лесно да се носат, и тоа е полесно да се користи кога ќе излезат.Безбедни и нетоксични, медицински с

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

Патување во 12.Оптоварување 779 lbs.Должина во 15.Висина 1 во.Ширина 2.62 во.DelTron е линеарна топката слајдови и л�

Bluetooth neckloop сега се напојува со нов 4 Вати аудио засилувач и сега нуди повеќе моќни излез аудио сигнали.Bluet

Батерија Тип : 2 АА батерии 1x 3.7 V AA Батерија Holder Battery Носителот Switch.Функција : АА батерија носителот со ON / OF

Добар Квалитет Страна Крило Огледало Единица, стабилни карактеристики, висока сигурност.Со топлина фун

НАВЛАЖНУВАЧКИ ГЕЛ НАДЕЖ : Полека се ослободува терапевтски етерични масла и растенија, за надомашен спа

НА ОВАА АУКЦИЈА Е САМО ЗА SAMSUNG PN60 F5300 BF LJ4110371 A LJ9202048 A XB ОДБОР 3758 САМО, НЕ СОДРЖАТ НИШТО ДРУГО.Објектот НОВИ �

Големина : Овој Божиќ туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да избе�

Топло Божиќ светла : не само снешко тремови, но црвени бобинки и зелени лисја; На снежен човек тремот аба�

Може да се мијат во машина за перење дома.Нашите Перат Кошеви се 100% Памук и се направени со еко пријателс

ВРВОТ ДО ПЕТИ ХИДРАТАЦИЈА ВО 3 ЕДНОСТАВНИ ЧЕКОРИ.Кожата чувство на суво, дехидрирани или беспомошни?Ја з

BACHELORETTE ПАРТИЈА ТЕТОВАЖИ : 8 големи листови со вкупно 184 метален тетоважи кој различни дизајни, вклучувај�

20 Бои Епоксидна УВ Смола Пигмент : Вкупно 20 убава Транспарентен бои течни епоксидна пигмент со полни пак

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

Ве молиме проверете ја количината и димензија на лекот внимателно пред исплата.Кликнете на сликата 1 ил�

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен Actuator Стил : Flatted Вратило Пол Фрли Конфигурација : SP12 T

Точно одговара на ОЕМ# : 57010125 AA и Partslink# : CH2520145 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собраниет�

Висина на шише со капа : 3.8 инчи, на Висина од шише само : 3,7 инчи, со Дијаметар : од 1,5 инчи.Црни пластични за

Scroll