Ново
71MBS30-03-1-12N-F,Вклучете Ротари SP12T 12 Flatted Вратило Лемење Повлечи 0.3 А 115VAC 30VDC Автомобилската (2 Предмети)

71MBS30-03-1-12N-F,Вклучете Ротари SP12T 12 Flatted Вратило Лемење Повлечи 0.3 А 115VAC 30VDC Автомобилската

Достапност: Залиха
DEN 854.40

EU Ro HS : во Согласност ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен Actuator Стил : Flatted Вратило Пол Фрли Конфигурација : SP12 T Аголот на фрлање (°) : 30 Број на Позиции : 12 Столбови на Палубата : 1 Број на Палуби : 3 Максимална Тековната Оценка (A) : 0.3@115 VAC Dielectric Сила : 500 VAC Минимум Изолација Отпор (MOhm) : Максимум 1000 Контакт Отпор (m Ohm) : 50 Електрични Живот (Циклуси) : 25000(Макс) Максимум Оперативни вртежен момент (Н. м) : 0.226 Actuator Дијаметар (mm) : 6.36 Actuator Должина (mm) : 9.53 Контакт Стил : Не-Shorting Запре Стил : Fixed Печат : O-Ring/О-Прстен(Силиконска Гума)/Процес Печат Опис : O-Ring/О-Прстен(Силиконска Гума)/Процесот на Монтажа : Панел Планината Престанок Стил : Лемење Повлечи Терминал Должина (mm) : 0.8 Број на Терминали : 12 База Материјал : Diallyl|Месинг Тело Ориентација : Директно Тема Должина (mm) : 7.92 Тело Должина (mm) : 19.05 Тело Длабочина (mm) : 19.05 Производ Тежина (g) : 18 Производ Должина (mm) : 19.05 Производ Длабочина (mm) : 19.05 Производ Висина (mm) : 47.85.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Официјално лиценцирани од страна на МИТ Слоан Школа за Менаџмент.Диск мерки .8" дијаметар.Најдобрите одд

Планината Bronica Canon EOS (EF) D / SLR Леќи да Fujifilm Fuji XСерија Mirrorless Камера Тела.Адаптер им овозможува на објективо�

Лесен за инсталација : брз и лесен врска технологија го прави конекција особено лесно.Материјал : Месинг

Капацитет на греење од 1,5 k W.Капацитет на ладење 0.2 k W во 0 C.Прецизни и релијабилни контрола на температур�

Точно одговара на ОЕМ# : 57010125 AA и Partslink# : CH2520145 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собраниет�

● Материјал : висок квалитет на челични цевки материјали и напредна технологија, многу погодна за горни

Идеален За Свеќа, Свила И Намалување На Цветни Аранжмани.Изгледа Како Кршен Мраз; Користете За Свадби, Р�

Висина на шише со капа : 3.8 инчи, на Висина од шише само : 3,7 инчи, со Дијаметар : од 1,5 инчи.Црни пластични за

Патување во 12.Оптоварување 779 lbs.Должина во 15.Висина 1 во.Ширина 2.62 во.DelTron е линеарна топката слајдови и л�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Џерси,Памук,Spandex.Направени во САД или Увезуваат 100% САД Расте Памук.Лесни џерси во ред предиво за додаде dr

вшмукување кука.вакуум прозорец кука.вакуум кука.Вшмукување Колче Кука.Корисни вшмукување колче за куј

Смола Влакна Дискови функција тешки засилен вулканизирана влакна поддршка за сила и безбедност.Тешка ф

Bluetooth neckloop сега се напојува со нов 4 Вати аудио засилувач и сега нуди повеќе моќни излез аудио сигнали.Bluet

20 Бои Епоксидна УВ Смола Пигмент : Вкупно 20 убава Транспарентен бои течни епоксидна пигмент со полни пак

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

Набавувач : C&К Дел No : E125 SD1 V31 BE Ro HS : Да HTS : 8536509040 COO : CN ECCN : EAR99 : 1 Монтажа : Заградата Планината / Преку Дупка �

Пренослив Перница Опфаќа : Секој породилно перница е опремен со кој се одвојува перница случај тоа е лес

Со гордост се Произведени во САД.Медиуми : Микро стакло.Строга Контрола на Квалитетот за супериорен про�

Големина : Овој Божиќ туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да избе�

ВКЛУЧЕНИ : BFPR100 Моќ Багажник, BFLA100 Лат Прилог, и BFFID10 Виткање Прилагодливи Клупата.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА

Може да се мијат во машина за перење дома.Нашите Перат Кошеви се 100% Памук и се направени со еко пријателс

Направени од високо квалитетни материјали со едноставни моден дизајн, силен, издржлив и убава.Мултифун�

Делукс 3" stitched баласт, се Движат Рака изградена на две Индустриски одделение Перница Блок Лежишта за неп�

Биполарно (BJT) Транзистори NPN Darlington Преку Дупка ЗА 220 ABProduct Спецификација : Категорија : Дискретни полупр

Воспоставува оптимален минерални рамнотежа во вода што е прочистена (реверзна осмоза, deionization, дестилир�

❖ Комбинација на Источна Допир Масажа Алатка и масажа на телото масла олеснува болките во мускулите до�

Продавници материјал во внатрешноста бендернамалува ракување и нервира на материјал и забрзува свитку

Scroll