Ново
NEEKO Нокти Сет,Ноктите Clippers 16 во 1 Педикир за полнење,Professinal Нерѓосувачки Помине Комплет за Педикир и Маникир,Чешлање Комплет со Преносни Кожа Патување Случај за Жени

NEEKO Нокти Сет,Ноктите Clippers 16 во 1 Педикир за полнење,Professinal Нерѓосувачки Помине Комплет за Педикир

Достапност: Залиха
DEN 239.76

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ НОКТИ КОМПЛЕТ】NEEKO маникир и педикир алатки се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик,убави, цврсти, овозможи безбедно Стерилизација, спречување на корозија и намалување на ризикот од Инфекции.Дршката на ноктите Clipper со анти-лизга дизајн,повеќе безбедност за да се заштитат вас. 【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЧЕШЛАЊЕ КОМПЛЕТ】16 КОМПЈУТЕРИ професионален маникир педикир Чешлање комплет, вклучувајќи рака заштита, лицето за нега , и нога нега.Како што маникир, педикир, веѓата форма, анти-акни, разлиствам,итн.Една кутија ги исполнува сите ваши потреби. 【Мала ТЕЖИНА & ПРЕНОСНИ】16 компјутери нокти педикир комплет доаѓа со преносни розова кожна торба за заштита на остри tools.На бас е 4,5*5.5 инчи,совршен за патување или за извршување. 【ЗА ПОДОБРО искористување】Тоа е предложено дека стави на нокти поставите назад на пакетот и во сува средина кога не ги користите.Добро одржување, сечилото ќе биде уште остри и не рѓа за подолго време. 【Најдобар Подарок】На Нокти комплет Случај доаѓа со естетски дизајн на пакување.Случајот е направен од висок квалитет на ткаенина и СТП кожа, која е стилски и елегантен и го прави за голем дар.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : секој ампер нокти датотека се состои од квалитетот sandpaper и дрвен стап, кој е поздрава и може д

Се вклопува во 14" x 48" sidekick.Бела епоксидна заврши.Спакувани 10 на картон.Земја на потекло : сад.Оваа жица sidek

48 инчи сечилото издржам.Влажни оценет за внатрешна или надворешна употреба.Земја на Потекло : Кина.Паке

Материјалот е висока класа не ' рѓосувачки челик 100% Здрав за контакт со храна.Лесно & погодно за кора рак

24pc за Полнење за сите вашиот Hummer Празникот Потреби.Hummer Празникот Комплет.Hummer Вари Додатоци 24pc Hummer Компл

Компатибилни Модели : Ова Екструдер Моторни комплет е компатибилен со Creality 3 D принтери Ender 3 / Ender 3 Pro / Ender 3

Најголемиот Дел Од Пакување.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Лента Вози 385885001 30 дневна гаранција.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Ле

Најлон перење влошки се достапни во три видови : парична казна, средни и крупни.Тие имаат извонредни пер

ИЗВЕДБАТА го СЛЕДИ : Останете информирани и во тек на вашиот фитнес.Мониторот прикажува : Брзина на ВРТЕ

Топката зглобовите функција тешки челик случаи со ПОМM90 имајќи куп дека изолатите на челична прачка од

Професионални Морски Алатки Сет : Вкупно 8 производи, вклучувајќи 2 Hummer Рак Крекери, 2 Црвени Hummer Школка П

СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Топката studs се топлина третираат за да одговара или да надмине OE барања за да ја спреч

Елегантен дизајн : Ова кафе има јасна крива што те прави единствена.Ако се досадуваат со традиционалнит

Молибден обложени да се кандидира ладилникот и престој остри подолго.Висок степен на 1060 јаглероден чел

ПРОФЕСИОНАЛНИ ПЕДИКИР во СОБАТА : Ноктот Пенкалата и Чисти Алатка усвојува лост механика да се промени

Остриги настроената поставете го прави отворање остриги лесно и брзо, никогаш не се грижите за сечење в

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 12.953 cm L X9.144 cm W X1.777 см Х Точка Пакет

【V7 Замена на Батеријата】:Батерија тип : Литиумјонска Капацитет : 5000m Ah Напон : 21.6 V висок капацитет го пр

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

Одличен вкус почнува со голема вода.Оваа едноставна филтрација комплет се вклопува право во вашиот Keurig

Scroll