Ново
Хубер K15 Бања со РЕК Контролер, Греење /Ладење оборотните Единица, -20C да 200C, 115 Volt, 60 Hz

Хубер K15 Бања со РЕК Контролер, Греење /Ладење оборотните Единица, -20C да 200C, 115 Volt, 60 Hz

Достапност: Залиха
DEN 259.20

Капацитет на греење од 1,5 k W.Капацитет на ладење 0.2 k W во 0 C.Прецизни и релијабилни контрола на температурата резултати.Температурата се Капат со РЕК " контролер.Ефикасен промет пумпа, прилагодлив.Ладење бања термостати со изолирани ладење бањи се економски решение за контрола на температурата на предмети директно во термостат-бања.Единиците се затоа е погоден за голем број типични за Греење и ладење задачи како примерок за контрола на температурата, материјали за тестирање, контрола на квалитет, анализи, и слично.ладење circulators работат со природни refrigerants и затоа се еколошки.Во прилог на ладење circulators се опремени со автоматско ладење капацитет на вредноста, намалувањето на потрошувачката на енергија и отпадна топлина надолу за да апсолутно суштинско значење.Со ниско ниво на заштита и прилагодливи над Греење заштита на системи за исполнување на барањата на Безбедноста Класа III/FL според DIN 12876. На термостати, исто така може да се користи за надворешно прилог апликациите со користење на изборен пумпа адаптер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Дизајн : висок квалитет На дрвен материјал дава најдобри контрола на зафат додека примена на шминка.Пре�

Junee Мода.Синтетички.Целосна Перика.KUMI.Junee Мода Перики Менхетн е творецот на перики, чипка перики и ткаење

Лесен за инсталација : брз и лесен врска технологија го прави конекција особено лесно.Материјал : Месинг

A90 L00010538 / F FANUC 200 V 34 / 38 W 50 / 60 HZ 4жица FANUC вретено мотор фан.За замена на оштетени ладење фанови, ПРОЦЕСОРОТ л

Unislip, Луер Лизга Совет, Не се Стерилни, Нема игла и капи, шприцеви за еднократна употреба за медицински, ч�

Џерси,Памук,Spandex.Направени во САД или Увезуваат 100% САД Расте Памук.Лесни џерси во ред предиво за додаде dr

Патување во 12.Оптоварување 779 lbs.Должина во 15.Висина 1 во.Ширина 2.62 во.DelTron е линеарна топката слајдови и л�

Воспоставува оптимален минерални рамнотежа во вода што е прочистена (реверзна осмоза, deionization, дестилир�

Ве молиме проверете ја количината и димензија на лекот внимателно пред исплата.Кликнете на сликата 1 ил�

Bluetooth neckloop сега се напојува со нов 4 Вати аудио засилувач и сега нуди повеќе моќни излез аудио сигнали.Bluet

❖ Комбинација на Источна Допир Масажа Алатка и масажа на телото масла олеснува болките во мускулите до�

Пренослив Перница Опфаќа : Секој породилно перница е опремен со кој се одвојува перница случај тоа е лес

1.Големина : 3.14 x 3.14 x 4.33 инчи (L x W x H) 2.Квалитетот Бамбус Материјал Со Carboniztion Третман е Нетоксични и без Мир�

Цена За : Пакет од 10 Содржина : Размавта Диск Диск Поддршка Материјал : Fiberglass Абразивни Диск Тип : Тип 27 Ди�

● Материјал : висок квалитет на челични цевки материјали и напредна технологија, многу погодна за горни

Точно одговара на ОЕМ# : 57010125 AA и Partslink# : CH2520145 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собраниет�

Батерија Тип : 2 АА батерии 1x 3.7 V AA Батерија Holder Battery Носителот Switch.Функција : АА батерија носителот со ON / OF

Со гордост се Произведени во САД.Медиуми : Микро стакло.Строга Контрола на Квалитетот за супериорен про�

Големина : Овој Божиќ туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да избе�

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

Scroll