Ново
Del-Tron Прецизност, Inc. 2.62 во x 15 во, 12 во Патување, Преминал Ролери Слајдови - Инчен

Del-Tron Прецизност, Inc. 2.62 во x 15 во, 12 во Патување, Преминал Ролери Слајдови - Инчен

Достапност: Залиха
DEN 626.40

Патување во 12.Оптоварување 779 lbs.Должина во 15.Висина 1 во.Ширина 2.62 во.Del-Tron е линеарна топката слајдови и линеарна преминал ролери слајдови понуда инженери и дизајнери на флексибилност да ги изберат правото линеарна слајд технологија за нивната примена.Нашите топката слајдови и преминал ролери слајдови нуди неколку нивоа на прецизност кои се движат од права линија точноста на 0.0005" по инч патување во нашиот стандард на прецизност топката слајдови за да 0.0000040" по инч на патување права линија точност во нашата висока прецизност топката слајдови и преминал ролери слајдови.Располагање со инчен или метрички дупки и дупка локации овие фабрика претходно вчитани, ниско ниво на триење, мала тежина линеарна слајдови се подготвени за инсталација право надвор од кутијата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Официјално лиценцирани од страна на МИТ Слоан Школа за Менаџмент.Диск мерки .8" дијаметар.Најдобрите одд

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични...

Дизајн : висок квалитет На дрвен материјал дава најдобри контрола на зафат додека примена на шминка.Пре�

Батерија Тип : 2 АА батерии 1x 3.7 V AA Батерија Holder Battery Носителот Switch.Функција : АА батерија носителот со ON / OF

Намалувања лесно со ножици се да се направи свој етикети или фигури.Земја на Потекло : Кина.Пакетот Виси�

Смола Влакна Дискови функција тешки засилен вулканизирана влакна поддршка за сила и безбедност.Тешка ф

Unislip, Луер Лизга Совет, Не се Стерилни, Нема игла и капи, шприцеви за еднократна употреба за медицински, ч�

Идеален За Свеќа, Свила И Намалување На Цветни Аранжмани.Изгледа Како Кршен Мраз; Користете За Свадби, Р�

вшмукување кука.вакуум прозорец кука.вакуум кука.Вшмукување Колче Кука.Корисни вшмукување колче за куј

Големина : Овој Божиќ туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да избе�

Со гордост се Произведени во САД.Медиуми : Микро стакло.Строга Контрола на Квалитетот за супериорен про�

Nikon AFS NIKKOR 1835mm f / 3.54.5 G ЕД Леќа LC77 SnapНа Предна Леќа Капа 77mm LF4 Задните Леќи на Капа HB66 Бајонет Леќа Худ CL1118

Содржина : Две јаглерод четки со пролетта, кабел и конектор Димензии : 0.20x0.39x0.59" 5x10x15mm.Го замени и јаглеро

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

ВРВОТ ДО ПЕТИ ХИДРАТАЦИЈА ВО 3 ЕДНОСТАВНИ ЧЕКОРИ.Кожата чувство на суво, дехидрирани или беспомошни?Ја з

BACHELORETTE ПАРТИЈА ТЕТОВАЖИ : 8 големи листови со вкупно 184 метален тетоважи кој различни дизајни, вклучувај�

Пренослив Перница Опфаќа : Секој породилно перница е опремен со кој се одвојува перница случај тоа е лес

Увезени.Увезени.Постојана UPF 50+ Protect UV А&Б Мега Соларна Заштита.Melanaoma Меѓународната Фондација Препорачув�

Планината Bronica Canon EOS (EF) D / SLR Леќи да Fujifilm Fuji XСерија Mirrorless Камера Тела.Адаптер им овозможува на објективо�

НАВЛАЖНУВАЧКИ ГЕЛ НАДЕЖ : Полека се ослободува терапевтски етерични масла и растенија, за надомашен спа

1.Големина : 3.14 x 3.14 x 4.33 инчи (L x W x H) 2.Квалитетот Бамбус Материјал Со Carboniztion Третман е Нетоксични и без Мир�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Junee Мода.Синтетички.Целосна Перика.KUMI.Junee Мода Перики Менхетн е творецот на перики, чипка перики и ткаење

Џерси,Памук,Spandex.Направени во САД или Увезуваат 100% САД Расте Памук.Лесни џерси во ред предиво за додаде dr

Биполарно (BJT) Транзистори NPN Darlington Преку Дупка ЗА 220 ABProduct Спецификација : Категорија : Дискретни полупр

● Материјал : висок квалитет на челични цевки материјали и напредна технологија, многу погодна за горни

НА ОВАА АУКЦИЈА Е САМО ЗА SAMSUNG PN60 F5300 BF LJ4110371 A LJ9202048 A XB ОДБОР 3758 САМО, НЕ СОДРЖАТ НИШТО ДРУГО.Објектот НОВИ �

Scroll