Ново
Најдобар Фитнес Енергија Рек Пакет со Лат и Прилагодливи Клупата (BFPRLAT-PACK), Црвена

Најдобар Фитнес Енергија Рек Пакет со Лат и Прилагодливи Клупата (BFPRLAT-PACK), Црвена

Достапност: Залиха
DEN 22068.24

ВКЛУЧЕНИ : BFPR100 Моќ Багажник, BFLA100 Лат Прилог, и BFFID10 Виткање Прилагодливи Клупата.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од тешки 14-мерач сила челик.КАРАКТЕРИСТИКИ : 23 Прилагодување позиции за лифт отпуштања и safeties, Лат Прилогот има висока и ниска макара и 1" тежина мислења, прилагодлив клупата огради за лесни за складирање.ГАРАНЦИЈА : 3 Години, на Рамката, 1 Година на СИТЕ Делови.ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ : Моќ Рек - 500 кг., Прилагодливи Клупа - 300 кг.Висок и низок макара со не кабел за промена на дизајнот. 1" дијаметар тежина мислења за да се приспособат стандард тегови плочи.Вклучува лат бар и низок ред бар и е подготвена за мноштво на други прилози.Повеќе појдовни позиции : Лесно се прилагодува од 10° негативен пад до 70° позитивни приклонуваат стартна позиција.Безбедност на игли и завртки овозможи лесно корекција, демонтажа или постојан постави.Исто така, може да се користи во врска со проповедник навивам додаток.Нема собрание потребно.Само ја отвори кутијата и да почне да работи надвор.Телото Солидна Енергија Рек Пакет мешавини квалитет и вредност заедно во една од најпопуларните машини за сила за обука.Моќ полици се лесни за употреба и да се обезбеди високо ниво на безбедност за слободни тегови.Еден од најпопуларните парчиња на опрема за сила за обука, и суштински дел од сите професионални салата.Најдобар Фитнес Енергија Рек Пакет ви овозможува да се постигне истиот безбедносни карактеристики и разноврсна функционалност за самостојна кревање дома.Оваа власт кафез доаѓаат опремени со Најдобрите Фитнес BFFID10 клупата и Лат Pulldown Прилог да се трансформира на машина во целото тело тренингот станица.На BFPR100 мешавини квалитет и вредност заедно во една од најпопуларните машини за сила за обука.Моќ полици се лесни за употреба и да се обезбеди високо ниво на безбедност за слободни тежина lifters.Ќе имаат тешко време да се најде салата никаде без еден.На BFPR100 е прифатлива и совршен за сите кои сакаат целосно функционална решетката.На BFPR100 е направен од тешки 14 мерач челик и ќе се справи со тегови до 500lbs. 23 прилагодување позиции за вашиот lift off и safeties се обезбеди соодветна стартна позиција за мноштво на вежби.Телото Солидна прави повеќе енергија полици од никого во индустријата, додадете најновиот прилог на BFPR100 на вашиот постава денес.На BFLA100 Лат Прилог се претвора вашиот BFPR100r Моќ Rack во комплетен домашен фитнес.Се изврши лат pulldowns, редови, biceps кадрици, shrugs и повеќе во удобноста и стабилноста на вашиот власта на решетката.На BFLA100 Лат Прилогот има висока и ниска макара со не кабел за промена на дизајнот.На BFLA100 карактеристики 1" дијаметар тежина мислења за да се приспособат стандард тегови плочи. (Олимписки адаптер ракавите се достапни за Олимписките плочи).Најлон-обложени, авиони, квалитетни кабли се обезбеди трајност и безбедност, дури и во текот тешка употреба.Вклучува лат бар и низок ред бар и е подготвена за мноштво на други прилози.На BFFID10 Виткање Клупата овозможува повеќе агол назад подлога на вредноста од станот до 75 степени агол; идеален за разни barbell и dumbbell exercises.Повеќе појдовни позиции : Лесно се прилагодува од 10° негативен пад до 70° позитивни приклонуваат почнувајќи position Safety иглички и завртки овозможи лесно корекција, демонтажа или постојан поставите up Can исто така се користи во комбинација со проповедник навивам accessory No собранието е потребно.Само ја отвори кутијата и да почне да работи надвор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ве молиме проверете ја количината и димензија на лекот внимателно пред исплата.Кликнете на сликата 1 ил�

★ВИСОК КВАЛИТЕТ на КОСА : Четки направени од Kolinsky sable коса се надалеку познати се најдобрите достапни, н�

Многу високо ниво на детали.Лесно да ги прочитате инструкциите.Decals се вклучени.Собранието е потребно.Бо

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

A90 L00010538 / F FANUC 200 V 34 / 38 W 50 / 60 HZ 4жица FANUC вретено мотор фан.За замена на оштетени ладење фанови, ПРОЦЕСОРОТ л

Висина на шише со капа : 3.8 инчи, на Висина од шише само : 3,7 инчи, со Дијаметар : од 1,5 инчи.Црни пластични за

1.Големина : 3.14 x 3.14 x 4.33 инчи (L x W x H) 2.Квалитетот Бамбус Материјал Со Carboniztion Третман е Нетоксични и без Мир�

Пренослив Перница Опфаќа : Секој породилно перница е опремен со кој се одвојува перница случај тоа е лес

Bluetooth neckloop сега се напојува со нов 4 Вати аудио засилувач и сега нуди повеќе моќни излез аудио сигнали.Bluet

Батерија Тип : 2 АА батерии 1x 3.7 V AA Батерија Holder Battery Носителот Switch.Функција : АА батерија носителот со ON / OF

НА ОВАА АУКЦИЈА Е САМО ЗА SAMSUNG PN60 F5300 BF LJ4110371 A LJ9202048 A XB ОДБОР 3758 САМО, НЕ СОДРЖАТ НИШТО ДРУГО.Објектот НОВИ �

Џерси,Памук,Spandex.Направени во САД или Увезуваат 100% САД Расте Памук.Лесни џерси во ред предиво за додаде dr

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

❖ Комбинација на Источна Допир Масажа Алатка и масажа на телото масла олеснува болките во мускулите до�

НАВЛАЖНУВАЧКИ ГЕЛ НАДЕЖ : Полека се ослободува терапевтски етерични масла и растенија, за надомашен спа

ВРВОТ ДО ПЕТИ ХИДРАТАЦИЈА ВО 3 ЕДНОСТАВНИ ЧЕКОРИ.Кожата чувство на суво, дехидрирани или беспомошни?Ја з

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

Точно одговара на ОЕМ# : 57010125 AA и Partslink# : CH2520145 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собраниет�

Scroll