Ново
Се повлече До Барови HUAHUA Безбедност Фитнес, Моќ Кула, Брадата-Up Бар, Мултифункционални Мускулна Сила Обука Опрема, Мулти-Позиција на Вредноста, Универзален и за Сем?

Се повлече До Барови HUAHUA Безбедност Фитнес, Моќ Кула, Брадата-Up Бар, Мултифункционални Мускулна Сила Обука

Достапност: Залиха
DEN 21273.36

● Материјал : висок квалитет на челични цевки материјали и напредна технологија, многу погодна за горниот дел на телото и стомачните мускули обука, може да се постигне најдобар ефект на тренинг, производ тежина е околу 20 кг, можат да го издржат товарот на 300kg. ●Мултифункционален:Ќе може да се изврши повлече-up прозорци, push-up прозорци, еден паралелно барови, рака за поддршка, вертикална коленото лифт, и главно се обучуваат на мускулите на стомакот, рацете, грбот, градите, рамената и нозете и колковите. ● Безбедност и стабилност : проширува телото заградата и фигура во облик на база со дебели дизајн, анти-eversion, постабилна и издржливи, големи носивоста;Големи анти-пропадна нога маска, мулти-точка стрес, потешки и стабилни, неми, заштита на подот. ● Прилагодување:180cm-230cm висина прилагодливи, многу погодна за возрасни и за деца, фитнес ентузијасти и стари лица да се вежба, тоа е вашата светлина комерцијални или насловна фитнес место, вршење на разни тело мускулите.Дете-специфична опрема 1.5 м. ● За нашите услуги : Вие не само што го добиете висок квалитет на фитнес опрема и фитнес тренери, но, исто така, 100% задоволни услуги на клиентите.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, вашите сомнежи ќе биде одговорено во најкус рок (не повеќе од 24 часа). ● Се повлече До Бар е исклучително разновиден опрема за вежбање за да го направите тежина тренингот дома, во салата, или канцеларија.● Со тоа натопи станица, можете да направите вежби како се повлече-up прозорци, брадата-ups, сосови, push-up прозорци, вертикална колено го покренува и повеќе. ● Хоризонтална шипка може да се зголеми висина на деца, да им помогне на младите луѓе да водат нивните коски, подобрување на нивната висина, и исто така се користи од страна на старите лица.Соодветни вежби помага на постарите лица да се опорави.●Производ параметри : име : се Повлече До Бар / Хоризонтална bar Material : Високо квалитетен челик pipe Color : white Style : 4 styles Safety фактор : ASize : 97*90*180~230cm Product тежина : околу 20kg Adjustment : 5 брзини на висина adjustment Child-специфична опрема:1.5 m Bearing капацитет : за 300 KG●Производот Предност : 1. Лесен и компактен, производот тежи околу 20 кг,Мала меморија и простор за заштеда на енергија;2. Инсталацијата е едноставна, инсталација може да се заврши во неколку чекори, а девојката исто така, може да работат од страна на едно лице;3. Проширува телото заградата и задебелена база дизајн, издржлива, сигурна и стабилна, спречување на превртување;4. Големи анти-пропадна нога маска дизајн, мулти-сила, потешки и постабилна и заштита на кат;5. Дршката со удобно пена е пот-абсорбента, не се лизга, и издржливи, изработка на рачката поудобно, со минимизирање на рака замор.6. Задебелена лактот влошки, и безбеден и стабилен backrest да се заштити вашите колена и ' рбетот за време на фитнес;7. Пет опрема корекција, погодна за луѓе на различни височини, погодна за целото семејство.●Пакувањето на производот : style1:1 * хоризонтална шипка + 1 * напнатост јаже style2:1 * хоризонтална шипка + 1 * напнатост јаже + 1 * извртени половината platestyle3:1 * хоризонтална шипка + 1 * напнатост јаже + 1 * подигање на ringstyle4:1 * хоризонтална шипка + 1 * напнатост јаже + 1 * Конзолни појас●Мулти-функционални вежби : Совршен за повлече-up прозорци,го Јакне грбот, градите, грбот и abs за mo.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Професионални одделение Нокти Датотека Мора да се Има : Обликот на вашите нокти да се вклопи во вашиот с�

Продавници материјал во внатрешноста бендернамалува ракување и нервира на материјал и забрзува свитку

Цена За : Пакет од 10 Содржина : Размавта Диск Диск Поддршка Материјал : Fiberglass Абразивни Диск Тип : Тип 27 Ди�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Bluetooth neckloop сега се напојува со нов 4 Вати аудио засилувач и сега нуди повеќе моќни излез аудио сигнали.Bluet

Воспоставува оптимален минерални рамнотежа во вода што е прочистена (реверзна осмоза, deionization, дестилир�

Одговара за 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Тојота Такома 4 Runner Земјиште Крстарење PriV 3 Копчиња Smart Клуч, тојота копче фо�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични Во 99% транспарентн

Топло Божиќ светла : не само снешко тремови, но црвени бобинки и зелени лисја; На снежен човек тремот аба�

8 x 18 фт Депонија Tarp Комплет : Изграден за едноставни депонија тело и депонија приколка tarp апликации; и На�

A90 L00010538 / F FANUC 200 V 34 / 38 W 50 / 60 HZ 4жица FANUC вретено мотор фан.За замена на оштетени ладење фанови, ПРОЦЕСОРОТ л

Официјално лиценцирани од страна на МИТ Слоан Школа за Менаџмент.Диск мерки .8" дијаметар.Најдобрите одд

Намалувања лесно со ножици се да се направи свој етикети или фигури.Земја на Потекло : Кина.Пакетот Виси�

20 Бои Епоксидна УВ Смола Пигмент : Вкупно 20 убава Транспарентен бои течни епоксидна пигмент со полни пак

BACHELORETTE ПАРТИЈА ТЕТОВАЖИ : 8 големи листови со вкупно 184 метален тетоважи кој различни дизајни, вклучувај�

▶КОРИСТИ – Ова tricep притиснете надолу лентата за придава на вашиот дом салата, Смит машина, итн.; Изградб

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Scroll