Ново
SWIT PB-S220S 220Wh Мулти-приклучоци Тешки Дигитални Батеријата

SWIT PB-S220S 220Wh Мулти-приклучоци Тешки Дигитални Батеријата

Достапност: Залиха
DEN 13583.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Квадратен облик дизајн за Cine-камери.Макс 150 W, 12 A високо оптоварување. 4× D-допрете излезни приклучоци, 1× USB 5 V/2 A излезна штекерите (подножјата). 6 A брзо полнење со полнач S-3812 S.LCD дисплеј точни останатите се кандидира на времето, Прикажување на моќ информации во двете SONY & ЦРВЕНА, Повеќе коло заштита.PB-S серија камера батерии се компактен дизајниран да, пократки од нормално V-планината батерии, и одговара совршено со повеќето од Cine-камери.Се состои од 24pcs од висока класа батерија 18650 клетки, номинален напон е 14.4 V и достигнува 220 Wh / 15.3 Ах со висок капацитет.Може да се кандидира околу 7 часа за нормално ENG камери и околу 2.5 часа за ARRI АЛЕКСА.Клучни Карактеристики : Квадратен облик дизајн за Cine-камери Max 150 W, 12 A високо оптоварување на 4× D-допрете излезни приклучоци 1× USB 5 V/2 A излезна sockets 6 A брзо полнење со полнач S-3812 S LCD дисплеј точни останатите се кандидира време Повеќе коло заштита.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Junee Мода.Синтетички.Целосна Перика.KUMI.Junee Мода Перики Менхетн е творецот на перики, чипка перики и ткаење

★ВИСОК КВАЛИТЕТ на КОСА : Четки направени од Kolinsky sable коса се надалеку познати се најдобрите достапни, н�

8 x 18 фт Депонија Tarp Комплет : Изграден за едноставни депонија тело и депонија приколка tarp апликации; и На�

BACHELORETTE ПАРТИЈА ТЕТОВАЖИ : 8 големи листови со вкупно 184 метален тетоважи кој различни дизајни, вклучувај�

▶КОРИСТИ – Ова tricep притиснете надолу лентата за придава на вашиот дом салата, Смит машина, итн.; Изградб

Продавници материјал во внатрешноста бендернамалува ракување и нервира на материјал и забрзува свитку

Воспоставува оптимален минерални рамнотежа во вода што е прочистена (реверзна осмоза, deionization, дестилир�

Професионални одделение Нокти Датотека Мора да се Има : Обликот на вашите нокти да се вклопи во вашиот с�

Многу високо ниво на детали.Лесно да ги прочитате инструкциите.Decals се вклучени.Собранието е потребно.Бо

Ве молиме проверете ја количината и димензија на лекот внимателно пред исплата.Кликнете на сликата 1 ил�

Висина на шише со капа : 3.8 инчи, на Висина од шише само : 3,7 инчи, со Дијаметар : од 1,5 инчи.Црни пластични за

Bluetooth neckloop сега се напојува со нов 4 Вати аудио засилувач и сега нуди повеќе моќни излез аудио сигнали.Bluet

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

1.Големина : 3.14 x 3.14 x 4.33 инчи (L x W x H) 2.Квалитетот Бамбус Материјал Со Carboniztion Третман е Нетоксични и без Мир�

★ Врвот Одделение од Нерѓосувачки Челик Медицински 316 од не ' рѓосувачки челик е највисок степен на чел�

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

ВРВОТ ДО ПЕТИ ХИДРАТАЦИЈА ВО 3 ЕДНОСТАВНИ ЧЕКОРИ.Кожата чувство на суво, дехидрирани или беспомошни?Ја з

Напомена : пред инсталацијата, ве молиме да се откине акрилик површината филм заедно аглите; Открие неко

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Scroll