Ново
Ingrown Ноктот Clipper Отстранување Корекција Клип Помине Clippers Сет,од не ' Рѓосувачки Челик Ingrown Пети Ноктите Корекција Алатка Нокти Датотека Clipper Surper Остри Ножеви Ноктот ?

Ingrown Ноктот Clipper Отстранување Корекција Клип Помине Clippers Сет,од не ' Рѓосувачки Челик Ingrown Пети

Достапност: Залиха
DEN 214.80

ПРОФЕСИОНАЛНИ ПЕДИКИР во СОБАТА : Ноктот Пенкалата и Чисти Алатка усвојува лост механика да се промени аголот на ноктите раст, обезбедуваат одлична заштита за вашите нокти да бидете здрави. (За пациенти кои имаат сериозни ingrown ноктите, професионален третман се препорачува,не се поправи со себе.).ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Нашите професионални педикир сет се состои од хируршко одделение од нерѓосувачки челик со полирање заврши.Тоа доаѓа со деликатна дизајн, кој е рѓа-доказ, корозија-отпорни и лесно да дезинфенкцирам !.НОКТИТЕ LIFTER : Двоен големина помине lifter помош чисти нечистотијата дека под ноктот, лифтови ноктот, да ги задржи на ноктите уредно и да се спречи во иднина ingrown и ноктите ритам болка.НОКТИТЕ CLIPPERve некогаш имал проблеми со ingrown ноктот, тогаш ќе знаете колку болна може да биде.Можеби сте се обиделе многу методи за да се ослободи од овој досадни проблем.но, тоа никогаш нема да биде решен!.Па, нашите професионални ingrown ноктот комплет може да ви помогне да се реши досадни проблем, тоа обезбедува одлична нега за вашите нокти да се задржи здрав !!!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 12.953 cm L X9.144 cm W X1.777 см Х Точка Пакет

100 Одделение 1А точноста класа.100 Одделение A).No Shok произведува температура и притисок мерни инструменти,

Компатибилни Модели : Ова Екструдер Моторни комплет е компатибилен со Creality 3 D принтери Ender 3 / Ender 3 Pro / Ender 3

Минимална дизајн, може да се состави во секунди 4нивоа дизајн за прикажување на стока.Секој правоаголна

Висок Квалитет на Изградба : Lo Gest е Челик Вежба Клуб е дизајниран да издржи вашиот најтешко вежбање, стру

СТРАТЕШКА СТАБИЛНОСТ низок, рамен и широк пета сега има отстранлив Hyperlift вметнете кој додава форумот да

Еден пример на притисок мерач за мерење во однос на амбиентниот воздух е гуми мерач на притисок или се и

ПРОМОВИРА ДЛАБОКО НЕПРЕКИНАТО МИРЕН СОН : Идеален Сон Помош за оние кои страдаат од лош сон, џет заостан

3043016 B Augr Малку 11 / 2" X 17" Weldtec БродГолемо.Weld Tec Брод дупчалка со спирална бургија битови се НАПРАВИ ПОСИЛНО

Се користи за да се создаде двоен hangrail решетката.За да додадете капацитет.Популарната за деца облека, бл

【Голем Екран во Боја & Воздухот се Пропустливи Клип】Нашиот нов автомобил bluetooth адаптер донесува голем

Најголемиот Дел Од Пакување.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Лента Вози 385885001 30 дневна гаранција.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Ле

Не ' рѓосувачки Челик : подножјето алатки се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик; антипро

Мачките имаат природен инстинкт за лов.Мачките сакаат да се движат работите, да ги види ја преместите, а

【РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ】Безбедност нето дијаметар 8ММ (0.31"), мрежа проред 10 CM(3.93").На заштитна мрежа може да с

Пакетот Висина На Производот Е 1.7 Инчи.Земја На Потекло : Сад.Пакетот Должина На Производот Е Од 1,5 Инчи.П

10pcs Мешани Восок Столари и Spatulas Сет за Накит Восок Резба.Квалитетот Резба Меша Во Собата...

Висок обновување ultracel регенериран целулоза мембрана во опсег на молекуларна тежина cutoff; висок retentate обн

Материјал : секој ампер нокти датотека се состои од квалитетот sandpaper и дрвен стап, кој е поздрава и може д

Scroll