Ново
Spiralcool Зи Врховниот-9x7/8-60 Сите Намена Смола Влакна Дискови, 60 Ронки (Пакување од 25)

Spiralcool Зи Врховниот-9x7/8-60 Сите Намена Смола Влакна Дискови, 60 Ронки (Пакување од 25)

Достапност: Залиха
DEN 2198.16

Смола Влакна Дискови функција тешки засилен вулканизирана влакна поддршка за сила и безбедност.Тешка фенолни смоли обврзници гарантира сигурен лепливоста додека отпорна на топлина, застаклување, и утовар.Исклучително тешко 100% Циркони sharpens додека се користи и е многу ефикасна.Spiralcool дискови се притисок формирана за време на влажност контролирана услови за да се обезбеди совршен облик на секој диск.Пред пакување на дискови се крст-истиснување flexed, прегледан и пластични завиткани за свежина.Spiralcool - Овие 9"x7/8" Сите Намена Смола Влакна Дискови се 60 чакал и се направени од 100% Циркони, што е исклучително тешко и sharpens додека се користи што е многу ефикасна.Тие се направени со висок квалитет, потрошни материјали и можат да го издржат типичен носат и солза.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Воспоставува оптимален минерални рамнотежа во вода што е прочистена (реверзна осмоза, deionization, дестилир�

Увезени.Увезени.Постојана UPF 50+ Protect UV А&Б Мега Соларна Заштита.Melanaoma Меѓународната Фондација Препорачув�

A90 L00010538 / F FANUC 200 V 34 / 38 W 50 / 60 HZ 4жица FANUC вретено мотор фан.За замена на оштетени ладење фанови, ПРОЦЕСОРОТ л

Одговара за 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Тојота Такома 4 Runner Земјиште Крстарење PriV 3 Копчиња Smart Клуч, тојота копче фо�

BACHELORETTE ПАРТИЈА ТЕТОВАЖИ : 8 големи листови со вкупно 184 метален тетоважи кој различни дизајни, вклучувај�

Топло Божиќ светла : не само снешко тремови, но црвени бобинки и зелени лисја; На снежен човек тремот аба�

Џерси,Памук,Spandex.Направени во САД или Увезуваат 100% САД Расте Памук.Лесни џерси во ред предиво за додаде dr

НА ОВАА АУКЦИЈА Е САМО ЗА SAMSUNG PN60 F5300 BF LJ4110371 A LJ9202048 A XB ОДБОР 3758 САМО, НЕ СОДРЖАТ НИШТО ДРУГО.Објектот НОВИ �

★ВИСОК КВАЛИТЕТ на КОСА : Четки направени од Kolinsky sable коса се надалеку познати се најдобрите достапни, н�

Батерија Тип : 2 АА батерии 1x 3.7 V AA Батерија Holder Battery Носителот Switch.Функција : АА батерија носителот со ON / OF

Дизајн : висок квалитет На дрвен материјал дава најдобри контрола на зафат додека примена на шминка.Пре�

▶КОРИСТИ – Ова tricep притиснете надолу лентата за придава на вашиот дом салата, Смит машина, итн.; Изградб

Напомена : пред инсталацијата, ве молиме да се откине акрилик површината филм заедно аглите; Открие неко

1.Големина : 3.14 x 3.14 x 4.33 инчи (L x W x H) 2.Квалитетот Бамбус Материјал Со Carboniztion Третман е Нетоксични и без Мир�

SDI да Аудио ДеВградува од SDI до 4 ch аналогни или 8 ch на AES / ЕБУ аудио.Добиете слобода и заштедата на отворен

Unislip, Луер Лизга Совет, Не се Стерилни, Нема игла и капи, шприцеви за еднократна употреба за медицински, ч�

Висина на шише со капа : 3.8 инчи, на Висина од шише само : 3,7 инчи, со Дијаметар : од 1,5 инчи.Црни пластични за

Bluetooth neckloop сега се напојува со нов 4 Вати аудио засилувач и сега нуди повеќе моќни излез аудио сигнали.Bluet

Увезени.Повлекување На затворање.Рака Мие Само [Подобро Материјал] Секси 2 парче облека за жени се напра�

Големина : Овој Божиќ туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да избе�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

★ Врвот Одделение од Нерѓосувачки Челик Медицински 316 од не ' рѓосувачки челик е највисок степен на чел�

20 Бои Епоксидна УВ Смола Пигмент : Вкупно 20 убава Транспарентен бои течни епоксидна пигмент со полни пак

Точно одговара на ОЕМ# : 57010125 AA и Partslink# : CH2520145 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собраниет�

Намалувања лесно со ножици се да се направи свој етикети или фигури.Земја на Потекло : Кина.Пакетот Виси�

Цена За : Пакет од 10 Содржина : Размавта Диск Диск Поддршка Материјал : Fiberglass Абразивни Диск Тип : Тип 27 Ди�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични Во 99% транспарентн

Scroll