Ново
Шпион Слушалката Невидливи Безжична Bluetooth Безжична Јамка Слушалки испит Измамник (Беж Јамка)

Шпион Слушалката Невидливи Безжична Bluetooth Безжична Јамка Слушалки испит Измамник (Беж Јамка)

Достапност: Залиха
DEN 839.76

Bluetooth neckloop сега се напојува со нов 4 Вати аудио засилувач и сега нуди повеќе моќни излез аудио сигнали.Bluetooth модул v4.0 ви овозможува да го паузирате/игра дури и промена песни со едноставно кликнете на копчиња.Вграден-во 700m Ah батерија обезбедуваат екстра времето на разговор.Супер мини слушалки направени од страна на ретка земја магнетни материјали.Околу големината на ориз за потаен употреба.Тоа не треба батеријата и работи со neckloop засилувачи.Магнетни слушалка направен од висок квалитет на neodymium.Nd Fe B слушалка е ниска цена го прави тоа многу прифатлива.На Nd Fe B супер мини магнетни слушалка е најмалиот слушалка во светот за да се обезбеди безжичен тајните разговор функции.Quick Start Невидливи Слушалка - Слушалка : Чекор 1> Load Слушалка Отвори пластична кутија и во сунѓер ќе се најдат четири магнети - две мали и две големи.Употреба на две помали магнети, заедно, како една слушалка.Имајте на ум : Вие не може да се користат две помали магнети или две помали магнети + еден поголем магнет, заедно.Чекор 2> Носат Слушалка 1> Чисти ушниот канал од страна на памук брис. 2> Стави слушалката во канал длабоко додека неговите невидливи.Quick Start Bluetooth Neckloop - Црно или Беж Боја : Чекор 1> Пар со мобилен телефон, А се Стави Bluetooth neckloop во спарување режим 1) Со Bluetooth neckloop моќ исклучите телефонот, притиснете и држете на Bluetooth вклучете за 6-10 секунди, додека индикатор вклучи и флеш брзиот во сино. 2) Ако Bluetooth е вклучен или индикаторот трепка, притиснете и држете на Bluetooth вклучете за 5 секунди за да го исклучите Bluetooth, а потоа повторете горните чекор 1).Б.Стави Мобилен телефон во спарување режим 1) Оди на мобилен телефон панел, ја вклучите Bluetooth функцијата и да пребарувате за нови Bluetooth уред. 2) Одберете Bluetooth Уред потоа притиснете OK (ок) или YES (да). 3) Внесете лозинка 0000) и притиснете OK (ок). * Еднаш на спарени, индикатор за промена од трепка во сина.Некои мобилен телефон треба за да се поврзете рачно по спарени.Чекор 2> Носат neckloop се Откажам neckloop околу вратот.Исто така, може да се стави neckloop во грбот џеб или да се стави на нозе кога сте сајт надолу да се вози чувствителни слушалка, sexecute магнет слушалка.Во магнет слушалка, на циклусот мора да биде на вашиот врат.Чекор 3> Тест и употреба neckloop Еднаш поврзани со мобилен телефон, можете да бидете во можност да се слушне сите аудио рамките на вашата слушалка (ве Молиме проверете како да ги користите слушалката во прирачникот на слушалка).Јачината на звукот може да се прилагоди преку контрола на јачина на звук на neckloop.Bluetooth neckloop има голем број на копчиња, сите обезбедување на различни функции.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Големина : Овој Божиќ туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да избе�

Батерија Тип : 2 АА батерии 1x 3.7 V AA Батерија Holder Battery Носителот Switch.Функција : АА батерија носителот со ON / OF

МЕТАЛ ФИОКА ОРГАНИЗАТОРИТЕ Донесе формата и организацијата за вашата канцеларија десктоп фиоки, кујна

Увезени.Повлекување На затворање.Рака Мие Само [Подобро Материјал] Секси 2 парче облека за жени се напра�

Топло Божиќ светла : не само снешко тремови, но црвени бобинки и зелени лисја; На снежен човек тремот аба�

Точно одговара на ОЕМ# : 57010125 AA и Partslink# : CH2520145 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собраниет�

Планината Bronica Canon EOS (EF) D / SLR Леќи да Fujifilm Fuji XСерија Mirrorless Камера Тела.Адаптер им овозможува на објективо�

Лесен за инсталација : брз и лесен врска технологија го прави конекција особено лесно.Материјал : Месинг

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

Висина на шише со капа : 3.8 инчи, на Висина од шише само : 3,7 инчи, со Дијаметар : од 1,5 инчи.Црни пластични за

Делукс 3" stitched баласт, се Движат Рака изградена на две Индустриски одделение Перница Блок Лежишта за неп�

ВРВОТ ДО ПЕТИ ХИДРАТАЦИЈА ВО 3 ЕДНОСТАВНИ ЧЕКОРИ.Кожата чувство на суво, дехидрирани или беспомошни?Ја з

Ве молиме проверете ја количината и димензија на лекот внимателно пред исплата.Кликнете на сликата 1 ил�

▶КОРИСТИ – Ова tricep притиснете надолу лентата за придава на вашиот дом салата, Смит машина, итн.; Изградб

8 x 18 фт Депонија Tarp Комплет : Изграден за едноставни депонија тело и депонија приколка tarp апликации; и На�

Одговара на Kawasaki 1400 GTR ве Молиме наведете го точниот модел и година на вашиот велосипед во проверете.Ова

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

Scroll