Ново
YHBM Бременоста Перница U-Форма со Полно Тело, Перница и Додаток за Поддршка на Монтажни Продолжување за Бремени Жени Медицинска Перница Перат (Боја : H)

YHBM Бременоста Перница U-Форма со Полно Тело, Перница и Додаток за Поддршка на Монтажни Продолжување за Бремени

Достапност: Залиха
DEN 2169.60

Пренослив Перница Опфаќа : Секој породилно перница е опремен со кој се одвојува перница случај тоа е лесно да се чисти во секое време да се заштити вас и вашето бебе е здравје.СУПЕР МЕКИ ЗДРАВЈЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашиот полно тело на бременоста перница е полна со polyfill комбинација, која е дизајнирана за да им обезбеди мека удобност со зголемена поддршка густина како ќе се применуваат тежина до тоа,оваа единствена bionic Полиетилен пополнување без мирис обезбедува удобност на страна да спие и го задржува fluffiness за подобри перформанси и повеќе не се користи.ПОЛНО ТЕЛО ЗА ПОДДРШКА НА ПЕРНИЦА ЗА ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО.Ова У облик на перница не е само за бременост мајка или жени.Тоа може да се широко се користи.Човекот или деца кои доживува целиот ден на работа или кои не можат да спијат stably.Тие треба целосно да се опуштите и телото поддршка.Околните поддршка е одлично за нивниот спиење да се опуштите нивната работа или студирање притисок.ПОРОДИЛНО МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПЕРНИЦА : Нашата U-Форма со полно тело перница заменува потребата за до 5 други перници.Поддржува главата, вратот, р ' бетот, стомакот, грбот, колковите и нозете, Овој породилно тело перница создава стомак поддршка позиција за спиење, читање, медицинска сестра, гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА, и доилки.Целосната тело контура на оваа перница нуди безболна и здрав сон.МОНТАЖНИ И ПЕРНИЦА ПОКЛОПЕЦОТ Е МАШИНА ПЕРАТ : U-Облик на Бременост Перница е монтажни продолжување обезбедува кориснички олеснување, прилагодување на било која позиција за спиење.Ги исполни вашите различните потреби за спиење, хранење или врска.Нашето тело перница поклопецот е машина перат за брзо и лесно чистење.Перница покрие уште ќе биде мека и удобен дури и по 300+ мие. 1.Нашата У облик на тело перница помага поддршка на грбот, колковите, колената, вратот и главата да помогнат да се олесни непријатност поврзани со бременоста, ишијас, фибромијалгија, појава на рефлукс, и повеќе.2.Бременоста перница карактеристики на монтажни продолжување дека може да се користи како свој полно тело, перница, или прикачени на телото перница за дополнителни грбот или стомакот поддршка, правејќи го овој одличен перница за бремени жени и само за некој друг.3.Нашата целосна тело на бременоста перница е полна со polyfill комбинација, која е дизајнирана за да им обезбеди мека удобност со зголемена поддршка густина како ќе се применуваат тежина до тоа.4.Патент-отстранлив 100% памук перница поклопецот е машина-перат и dryable.5.Забелешка : Поради осветлување и прикажување, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молам прости ми.Пакет се Вклучени : Бременост Перница *1+половината перница*1 After-продажбата на услугата : Ние ќе се обезбеди испорака на услугата во рок од 7-21 работни дена за да се обезбеди на клиентите со квалитет и најдобра услуга на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

8 x 18 фт Депонија Tarp Комплет : Изграден за едноставни депонија тело и депонија приколка tarp апликации; и На�

Одговара на Kawasaki 1400 GTR ве Молиме наведете го точниот модел и година на вашиот велосипед во проверете.Ова

Многу високо ниво на детали.Лесно да ги прочитате инструкциите.Decals се вклучени.Собранието е потребно.Бо

80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Во тешка категорија руно.Мека бранеа внат�

Драги Дедо Мраз, Дефинирате Непослушен!Овој убаво дизајниран Божиќ Украс прикажува вашите омилени миле

BACHELORETTE ПАРТИЈА ТЕТОВАЖИ : 8 големи листови со вкупно 184 метален тетоважи кој различни дизајни, вклучувај�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ВРВОТ ДО ПЕТИ ХИДРАТАЦИЈА ВО 3 ЕДНОСТАВНИ ЧЕКОРИ.Кожата чувство на суво, дехидрирани или беспомошни?Ја з

A90 L00010538 / F FANUC 200 V 34 / 38 W 50 / 60 HZ 4жица FANUC вретено мотор фан.За замена на оштетени ладење фанови, ПРОЦЕСОРОТ л

МЕТАЛ ФИОКА ОРГАНИЗАТОРИТЕ Донесе формата и организацијата за вашата канцеларија десктоп фиоки, кујна

Увезени.Повлекување На затворање.Рака Мие Само [Подобро Материјал] Секси 2 парче облека за жени се напра�

Избрани од легиран челик материјали, обложени со анти‑корозија боја, не е лесно да се оштети.Усвојување

Дизајн : висок квалитет На дрвен материјал дава најдобри контрола на зафат додека примена на шминка.Пре�

Исклучителна декорација : Овие шарени бел декорации може да бидат заменети со било дома декорација, мно�

★ Врвот Одделение од Нерѓосувачки Челик Медицински 316 од не ' рѓосувачки челик е највисок степен на чел�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Воспоставува оптимален минерални рамнотежа во вода што е прочистена (реверзна осмоза, deionization, дестилир�

Цена За : Пакет од 10 Содржина : Размавта Диск Диск Поддршка Материјал : Fiberglass Абразивни Диск Тип : Тип 27 Ди�

Намалувања лесно со ножици се да се направи свој етикети или фигури.Земја на Потекло : Кина.Пакетот Виси�

Junee Мода.Синтетички.Целосна Перика.KUMI.Junee Мода Перики Менхетн е творецот на перики, чипка перики и ткаење

SDI да Аудио ДеВградува од SDI до 4 ch аналогни или 8 ch на AES / ЕБУ аудио.Добиете слобода и заштедата на отворен

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

Батерија Тип : 2 АА батерии 1x 3.7 V AA Батерија Holder Battery Носителот Switch.Функција : АА батерија носителот со ON / OF

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Производ 1 : Подигање побрзо.Вчитате датотеки побрзо.Подобрување на целокупниот систем на одговорност.П

▶КОРИСТИ – Ова tricep притиснете надолу лентата за придава на вашиот дом салата, Смит машина, итн.; Изградб

Лесен за инсталација : брз и лесен врска технологија го прави конекција особено лесно.Материјал : Месинг

Scroll