Ново
Furiga 3D Печатач Топлина Кревет Силикони Колона Солидна Месеци Израмнување Делови за Anet A8 Wanhao D9 Anycubic Мега i3 4PCS

Furiga 3D Печатач Топлина Кревет Силикони Колона Солидна Месеци Израмнување Делови за Anet A8 Wanhao D9 Anycubic

Достапност: Залиха
DEN 191.76

За 3 D Печатач Топол Кревет Платформа, дното се поврзете, може да го замени оригиналниот пролет израмнување.Нова надградена 3d печатење израмнување алатка, Специјален дизајн за Anet A8 Wanhao D9 Anycubic Мега i3 и повеќето загрева кревет.(Не се погодни за ENDER 3 и CR10,).Оваа отпорни на топлина и притисок-отпорни силикони израмнување колона со 4mm внатрешен дијаметар го прави подобро да се на ниво на вашиот 3 D печатач.На силиконски buffers се едноставно инсталиран наместо тоа, на оригиналот, на пролет и тоа веќе не е можно движење, вашиот сет нивоа остануваат!.Ако ви требаат повеќе им помогне на, ве молиме слободно да се е-мејл или Q&А на нас, ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас.Furiga 3 D Печатач Топлина Кревет Силикони Колона Солидна Месеци Израмнување Делови за Anet A8 Wanhao D9 Anycubic Мега i3 4 PCS Овие силиконски buffers служат за да го замени на вашиот греење кревет оригинални извори.Тоа е стабилен и не се тресат кога се користи, подобро да се задржи вашиот 3 D печатач израмнат.Функција : им Помогне на 3d печатач израмнување Материјал : Силикон Силикони : отпорни на Топлина и притисок-отпорни Висина : Висок 0.63"(16mm) Дијаметар : OD : 0.63 во ID : 0.16 во Пакетот Вклучува : 4x висока силикони израмнување column - црна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Голем Екран во Боја & Воздухот се Пропустливи Клип】Нашиот нов автомобил bluetooth адаптер донесува голем

Највисок Квалитет, Целосна Боја, АнтиСе Лизга На ЗафатКако Винил Налепница.Ги опфаќа сите круг на клупа

СТРАТЕШКА СТАБИЛНОСТ низок, рамен и широк пета сега има отстранлив Hyperlift вметнете кој додава форумот да

На ROP Продавница замена на Гуми Синџири доаѓа како што е прикажано во првата слика.Гуми НЕ се Вклучени.Ве

Самостојна : Ова палто решетката може да се расклопуваат и се пресели.Да зачувате простор : за Разлика од

Топката зглобовите функција тешки челик случаи со ПОМM90 имајќи куп дека изолатите на челична прачка од

Одличен вкус почнува со голема вода.Оваа едноставна филтрација комплет се вклопува право во вашиот Keurig

Висок Квалитет на Изградба : Lo Gest е Челик Вежба Клуб е дизајниран да издржи вашиот најтешко вежбање, стру

Еден пример на притисок мерач за мерење во однос на амбиентниот воздух е гуми мерач на притисок или се и

Остриги настроената поставете го прави отворање остриги лесно и брзо, никогаш не се грижите за сечење в

Се користи за да се создаде двоен hangrail решетката.За да додадете капацитет.Популарната за деца облека, бл

Spotgun Jr вбризгување на пиштол со R12 и R134a адаптери.Универзална A / C боја касети (SAEJ2297 заверена и OEM одобрени

Се вклопува во 14" x 48" sidekick.Бела епоксидна заврши.Спакувани 10 на картон.Земја на потекло : сад.Оваа жица sidek

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 12.953 cm L X9.144 cm W X1.777 см Х Точка Пакет

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 5.38" L X4.0" W X3.25" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 5.0 Lbs.Moog Про

Мачките имаат природен инстинкт за лов.Мачките сакаат да се движат работите, да ги види ја преместите, а

Scroll