Ново
YBM Дома Сребрена Мрежа Фиока Организатор и простор за Кујна Фиоки, Служи како Училиште Снабдување на Држач, Канцеларијата на Десктоп Организатор Кошница, Шминка и З

YBM Дома Сребрена Мрежа Фиока Организатор и простор за Кујна Фиоки, Служи како Училиште Снабдување на Држач,

Достапност: Залиха
DEN 383.76

МЕТАЛ ФИОКА ОРГАНИЗАТОРИТЕ - Донесе формата и организацијата за вашата канцеларија десктоп фиоки, кујната кабинет полица, козметика, шминка алатки, четки, и материјали за шиење.Нашиот организатор чување на кутии се разноврсна за организирање на фиоки во вашиот домашен и канцелариски материјали.ИЗДРЖЛИВИ МРЕЖА ДИЗАЈН - Направен од челик, овие биро фиока организаторите се неверојатно здрав да се спротивстави на постојана употреба или со секојдневно носење n "солза и' рѓа-отпорни, за издржливост.Мрежа дизајн експонати индустриски погледне и сребро обложена за професионален изглед.ПРАШИНА пркосејќи им на КОЦКИ - Уникатен валани мрежа црисс крстот дизајн спречува прашината и crumbs од pilling повеќе за разлика од пластични коцки или кутии.Бара малку за одржување, но чистење е бриз.МУЛТИ-ЦЕЛ - Одлично за организирање на козметика во вашата суета фиоки маса или салон, вид прибор за во кујна, организира занает материјали во студио или занает соба, продавница медицина, нега на кожата производи, и да ја задржите картони и промо картички за бизнис продавница.ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ на РАСПОЛАГАЊЕ - Изберете вистинската големина погоре, за да ги задоволат вашите организациски потреби.Ние нудиме на овие организатор кутии во пакети за 1, 2, и дванаесет.Преработиш вашите фиоки и полици со YBM Дома фиока organizers The Ултиматум за Clutter Imagine колку е убаво е да се отвори фиока и да се најде организирани?Тоа е здив на свеж воздух и олеснување!И тоа е она што овие фиока организирање на коцки се сите околу.Организаторите на одржување на координирана паралелна во вашите фиоки за работите да бидат консолидирани и лесно да се најде.Дизајниран за да им понуди на индустриски погледне и професионален изглед, овие челик фиока коцки се сребрена обложени и изгледаат убаво во секој дом, канцеларија или бизнис.Цврсто Изграден за Durability Made на високо квалитетни нерѓосувачки челик, овие корисна метал организирање кутии се цврсти и силни за да издржат постојана употреба.За разлика од пластични коцки или кутии, овие кутии нема да ги собира прашина или crumbs благодарение на нивните црисс крстот мрежа дизајн.Тие се лесни, еколошки, и издржливи да трае со децении.Приспособливи за да се Вклопи во Вашиот Lifestyle These организаторите доаѓаат во различни големини, па можете да ги одберете оние кои совршено се вклопи во вашиот организациски потреби.- 4x12x2 Инчен - 8x12x2 Inch Invest во организација со кликнување на "додај во кошничката' копчето денес!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Топло Божиќ светла : не само снешко тремови, но црвени бобинки и зелени лисја; На снежен човек тремот аба�

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 11 / 4".Тие имаат хексагонална глав

Одговара на Kawasaki 1400 GTR ве Молиме наведете го точниот модел и година на вашиот велосипед во проверете.Ова

Цена по 860 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees F9 VI8 Y Коцка Број Нумеричка 2 Лабава Монистра А

Џерси,Памук,Spandex.Направени во САД или Увезуваат 100% САД Расте Памук.Лесни џерси во ред предиво за додаде dr

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Воспоставува оптимален минерални рамнотежа во вода што е прочистена (реверзна осмоза, deionization, дестилир�

Машина моќност : 35 W / 50 W / 80 W / 100 W.Спецификација : 28 CM*1 8СМ*8 CM.Температура на бојата : 6500 к.Топлина дисипациј�

ОБНОВЛИВИ : безбеден и трајни чисто силиконски од страна на напредни техники.На готовиот производ е пре�

Увезени.Повлекување На затворање.Рака Мие Само [Подобро Материјал] Секси 2 парче облека за жени се напра�

BACHELORETTE ПАРТИЈА ТЕТОВАЖИ : 8 големи листови со вкупно 184 метален тетоважи кој различни дизајни, вклучувај�

?【РК АВИОН ЗА ПОЧЕТНИЦИ】може да го избере најдобриот на владата да работи за вас, Моќен надодделение мо

Многу високо ниво на детали.Лесно да ги прочитате инструкциите.Decals се вклучени.Собранието е потребно.Бо

Намалувања лесно со ножици се да се направи свој етикети или фигури.Земја на Потекло : Кина.Пакетот Виси�

80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Во тешка категорија руно.Мека бранеа внат�

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

A90 L00010538 / F FANUC 200 V 34 / 38 W 50 / 60 HZ 4жица FANUC вретено мотор фан.За замена на оштетени ладење фанови, ПРОЦЕСОРОТ л

Биполарно (BJT) Транзистори NPN Darlington Преку Дупка ЗА 220 ABProduct Спецификација : Категорија : Дискретни полупр

▶КОРИСТИ – Ова tricep притиснете надолу лентата за придава на вашиот дом салата, Смит машина, итн.; Изградб

Висина на шише со капа : 3.8 инчи, на Висина од шише само : 3,7 инчи, со Дијаметар : од 1,5 инчи.Црни пластични за

Junee Мода.Синтетички.Целосна Перика.KUMI.Junee Мода Перики Менхетн е творецот на перики, чипка перики и ткаење

★Големина : 5.5 * 2.8 * 11cm ★Временската прогноза функција.Месечината Екранот.Часовникот за аларм Надворешн

Драги Дедо Мраз, Дефинирате Непослушен!Овој убаво дизајниран Божиќ Украс прикажува вашите омилени миле

20 Бои Епоксидна УВ Смола Пигмент : Вкупно 20 убава Транспарентен бои течни епоксидна пигмент со полни пак

Избрани од легиран челик материјали, обложени со анти‑корозија боја, не е лесно да се оштети.Усвојување

Дебел памук и лен ткаенини : 100% полиестер платно, удобно на допир, абразијаотпорен и издржлив, природни dr

Unislip, Луер Лизга Совет, Не се Стерилни, Нема игла и капи, шприцеви за еднократна употреба за медицински, ч�

Scroll