Ново
2 Парчиња Божиќ снежен човек Тремот Светлина ги Опфаќа 12 Инчен за Божиќ Светла Декорација Отворено Тремот Светла, Гаража Светла, Големите Светлосни Тела, Божиќ Свет

2 Парчиња Божиќ снежен човек Тремот Светлина ги Опфаќа 12 Инчен за Божиќ Светла Декорација Отворено Тремот

Достапност: Залиха
DEN 599.76

Топло Божиќ светла : не само снешко тремови, но црвени бобинки и зелени лисја; На снежен човек тремот абажур мерки 11.8 x 9.4 x 2.2 инчи и можат да се сместат најмногу тремот и гаража светла, оваа симпатична малку човек се протега топло добредојде на неговото семејство и пријатели со завиткување панделка околу отворен тремот светлина, гаражни врати светлина или дури и светилка пост да им даде на оваа насмеани снешко неговиот најтопол добредојдени.Издржливи и водоотпорен : отворено lampshades се направени на квалитетот ЕВА-текстура пластика со снег-како кристална текстура, водоотпорен материјал го прави тоа работи и во повеќето времето, дури и на врнежлив и снежните денови.Повеќе Божиќ чувство : овие тремот lampshades ве спречи да виси над вашата постоечка светлосни тела и додадете празнична допир да било светла, Без оглед на ден или ноќ, топла светлина ќе додадете повеќе празнична атмосфера до вашиот дом изглед и се направи целата семејна атмосфера повеќе топло; Тоа е исто така соодветен Божиќ подарок за сите околу вас кои сака празник украси.Лесен за инсталација : секој снешко абажур доаѓа со еластична мозок дека слајдови во текот повеќето стандардни тремот светилки за брз, лесен за инсталација; Погоден за тремови, страничните врати или гаража врати, овие еластична јажиња се повеќе флексибилни и издржливи, не грижете се за абажур испаѓање.Среќен Божиќ : смешко снешко абажур е навистина симпатична Божиќ декорација, донесе пријатно расположение за вас и соседите, на ладна зима, црвениот нос и пријатна светлина додадете топлина за нас, Среќен Божиќ и среќна Нова Година.Божиќ снежен човек отворено декоративни ламби сенка за тремот светла, гаража светлата страна врати и други Новогодишни украси Карактеристики : Повеќе Божиќ атмосфера : Овие тремот lampshades ве спречи да виси над вашата постоечка светлосни тела и додадете празнична допир да било светла, без оглед на ден или ноќ, топла светлина ќе додадете повеќе празнична атмосфера до вашиот дом изглед и се направи целата семејна атмосфера повеќе топло.Среќен Божиќ : смешко снешко абажур е навистина симпатична Божиќ декорација, донесе пријатно расположение за вас и соседите, на ладна зима, црвениот нос и пријатна светлина додадете топлина за нас, Среќен Божиќ и среќна Нова Година.Спецификација : Материјал : ЕВА-текстура пластични Боја : како на сликата покажува снешко оџак : 11.8 x 9.4 x 2.2 инчи Црвени бобинки : 0.6 инчен Пакет вклучува : 2 X Снешко абажур 2 X Мали, црвени Божиќ овошје со мали зелени лисја Забелешка : ве Молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.Бојата може да постои малку разлика поради различни прикази.

Декларираните карактеристики

Material:
EVA-textured plastic
Color:
as picture shows
The snowman chimney:
11.8 x 9.4 x 2.2 inches
Red berries:
0.6 inch
Package include:
2 X Snowman lampshade :
2 X Small red Christmas fruit with small green leaves :
Note:
Please allow a little error on the size due to manual measurement. :
The color might exist slightly difference due to different displays. :

Поврзани производи

20 Бои Епоксидна УВ Смола Пигмент : Вкупно 20 убава Транспарентен бои течни епоксидна пигмент со полни пак

Цена по 860 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees F9 VI8 Y Коцка Број Нумеричка 2 Лабава Монистра А

Точно одговара на ОЕМ# : 57010125 AA и Partslink# : CH2520145 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собраниет�

Намалувања лесно со ножици се да се направи свој етикети или фигури.Земја на Потекло : Кина.Пакетот Виси�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Дизајн : висок квалитет На дрвен материјал дава најдобри контрола на зафат додека примена на шминка.Пре�

Џерси,Памук,Spandex.Направени во САД или Увезуваат 100% САД Расте Памук.Лесни џерси во ред предиво за додаде dr

1.Големина : 3.14 x 3.14 x 4.33 инчи (L x W x H) 2.Квалитетот Бамбус Материјал Со Carboniztion Третман е Нетоксични и без Мир�

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

★Големина : 5.5 * 2.8 * 11cm ★Временската прогноза функција.Месечината Екранот.Часовникот за аларм Надворешн

SDI да Аудио ДеВградува од SDI до 4 ch аналогни или 8 ch на AES / ЕБУ аудио.Добиете слобода и заштедата на отворен

Junee Мода.Синтетички.Целосна Перика.KUMI.Junee Мода Перики Менхетн е творецот на перики, чипка перики и ткаење

Исклучителна декорација : Овие шарени бел декорации може да бидат заменети со било дома декорација, мно�

Производ 1 : Подигање побрзо.Вчитате датотеки побрзо.Подобрување на целокупниот систем на одговорност.П

Драги Дедо Мраз, Дефинирате Непослушен!Овој убаво дизајниран Божиќ Украс прикажува вашите омилени миле

Scroll