Ново
5ml Шприц Пакет од 20, Пластичен Шприц со Луер Лизга Совет, Unislip совет, Без Игла, Стерилни, Поединечно Завиткани, Идеален за Мерење или Пренесување на Течности, Орални Л?

5ml Шприц Пакет од 20, Пластичен Шприц со Луер Лизга Совет, Unislip совет, Без Игла, Стерилни, Поединечно Завиткани,

Достапност: Залиха
DEN 311.76

Unislip, Луер Лизга Совет, Не се Стерилни, Нема игла и капи, шприцеви за еднократна употреба за медицински, човечки и ветеринар, индустриска употреба.Пакет од 20 на Progenerica Шприцеви 5ml Шприц = 5 cc Шприцеви Луер се лизга, Unislip Совет Нема Игла, Стерилни Поединечно Завиткани Идеален за Мерење или Пренос на Мал Износ на Течности (Без Капа) Спецификација : - Луер Лизга Совет, Стерилни, Нема игла - Медицински, Човечки, Ветеринарна & индустриска употреба - 5cc/ml капацитет, идеален за издавање мали quantites Секој шприц е индивидуално спакувани Целосно 20 парчиња шприцеви Толку многу користи за шприцеви : -На се лизга совет е доволно мал за што го прави одличен за давање на лекови за луѓето и животните, исто така, за хранење -Тоа може да се користи за разни проекти, кои бараат мала мерења и прецизна примена. - Идеален за мерење на хранливи материи, додатоци и пестициди.Исто така може да се користи за лабораториски експеримент, пет хранење, succulents наводнување, инјектирање или цртање течност, E-сок, E-течности или масло.

Декларираните карактеристики

- Luer Slip Tip, Sterile, No needle - Medical, Human, Veterinary & industrial use - 5cc/ml capacity, ideal for dispensing small quantites Each syringe is individually wrapped Totally 20 pieces syringes So many uses for the syringes:
-The slip tip is small enough which makes it great for giving medication to humans and animals also for feeding -It can be used for various projects requiring small measurements or precise application. - Ideal for measuring nutrients, supplements and pesticides. Also can be used for laboratory experiment, pet feeding, succulents watering, injecting or drawing liquid, E-juice, E-liquids or oil

Поврзани производи

Увезени.Увезени.Постојана UPF 50+ Protect UV А&Б Мега Соларна Заштита.Melanaoma Меѓународната Фондација Препорачув�

Цена по 860 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees F9 VI8 Y Коцка Број Нумеричка 2 Лабава Монистра А

Дизајн : висок квалитет На дрвен материјал дава најдобри контрола на зафат додека примена на шминка.Пре�

Производ 1 : Подигање побрзо.Вчитате датотеки побрзо.Подобрување на целокупниот систем на одговорност.П

Висина на шише со капа : 3.8 инчи, на Висина од шише само : 3,7 инчи, со Дијаметар : од 1,5 инчи.Црни пластични за

A90 L00010538 / F FANUC 200 V 34 / 38 W 50 / 60 HZ 4жица FANUC вретено мотор фан.За замена на оштетени ладење фанови, ПРОЦЕСОРОТ л

Лесен за инсталација : брз и лесен врска технологија го прави конекција особено лесно.Материјал : Месинг

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

Дебел памук и лен ткаенини : 100% полиестер платно, удобно на допир, абразијаотпорен и издржлив, природни dr

BACHELORETTE ПАРТИЈА ТЕТОВАЖИ : 8 големи листови со вкупно 184 метален тетоважи кој различни дизајни, вклучувај�

Големина : Овој Божиќ туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да избе�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

20 Бои Епоксидна УВ Смола Пигмент : Вкупно 20 убава Транспарентен бои течни епоксидна пигмент со полни пак

Точно одговара на ОЕМ# : 57010125 AA и Partslink# : CH2520145 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собраниет�

Машина моќност : 35 W / 50 W / 80 W / 100 W.Спецификација : 28 CM*1 8СМ*8 CM.Температура на бојата : 6500 к.Топлина дисипациј�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични...

Scroll