Ново
Епоксидна Смола Пигмент - 20 Бои Транспарентен Епоксидна Смола Colorant, УВ Смола Пигмент, Концентрирани Епоксидна Смола Течна Боја за Смола Накит, Боја, DIY Занаети Уметн

Епоксидна Смола Пигмент - 20 Бои Транспарентен Епоксидна Смола Colorant, УВ Смола Пигмент, Концентрирани Епоксидна

Достапност: Залиха
DEN 1065.60

20 Бои Епоксидна УВ Смола Пигмент : Вкупно 20 убава Транспарентен бои течни епоксидна пигмент со полни пакет, секој смола colorant 10ml, без мирис.КРИСТАЛНО ПРОЅИРНО БОЈА : Транспарентна УВ смола боја добро се меша во смола, многу погоден за правење на кристално јасна накит.Овие УВ смола боја пигменти се многу концентрирани, само мала капка може да оди долго начин!Тоа, исто така, може да се меша со друг УВ colorant за да се постигне саканата боја.Лесен За Користење : Тоа е прилично лесно да се притисне на епоксидна смола пигмент надвор од шише, со посебно дизајниран млазницата, транспарентни и мека шишиња ќе можат да го контролираат износот лесно.Широка Примена : Овие смола пигменти може да се користат на смола накит и занаети украси, изработка на накит, облека, додатоци, или други DIY одлуки.Answer : ___________________________ NOTE : Течни смоли боја ќе се добие најдобар ефект се меша со ЕПОКСИДНА СМОЛА или УВ СМОЛА.Само измешајте ги добро и да чекаат тоа се лечи, без катализатор е потребно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Стандард Малина Пи Пико насловот, поддржува Малина Пи Пико серија.Одборот TSL25911 FN дигитални амбиентниот

Исклучителна декорација : Овие шарени бел декорации може да бидат заменети со било дома декорација, мно�

Дебел памук и лен ткаенини : 100% полиестер платно, удобно на допир, абразијаотпорен и издржлив, природни dr

▶КОРИСТИ – Ова tricep притиснете надолу лентата за придава на вашиот дом салата, Смит машина, итн.; Изградб

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Сатен.Ниво нагоре на вашиот изглед во овој флорални песна јакна.Мини цветни печати : дигитална комбинир�

Напомена : пред инсталацијата, ве молиме да се откине акрилик површината филм заедно аглите; Открие неко

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

Големина : Овој Божиќ туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да избе�

Батерија Тип : 2 АА батерии 1x 3.7 V AA Батерија Holder Battery Носителот Switch.Функција : АА батерија носителот со ON / OF

НА ОВАА АУКЦИЈА Е САМО ЗА SAMSUNG PN60 F5300 BF LJ4110371 A LJ9202048 A XB ОДБОР 3758 САМО, НЕ СОДРЖАТ НИШТО ДРУГО.Објектот НОВИ �

Цена по 860 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees F9 VI8 Y Коцка Број Нумеричка 2 Лабава Монистра А

Точно одговара на ОЕМ# : 57010125 AA и Partslink# : CH2520145 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собраниет�

★ВИСОК КВАЛИТЕТ на КОСА : Четки направени од Kolinsky sable коса се надалеку познати се најдобрите достапни, н�

Одговара за 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Тојота Такома 4 Runner Земјиште Крстарење PriV 3 Копчиња Smart Клуч, тојота копче фо�

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

BACHELORETTE ПАРТИЈА ТЕТОВАЖИ : 8 големи листови со вкупно 184 метален тетоважи кој различни дизајни, вклучувај�

★Големина : 5.5 * 2.8 * 11cm ★Временската прогноза функција.Месечината Екранот.Часовникот за аларм Надворешн

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични Во 99% транспарентн

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Одговара на Kawasaki 1400 GTR ве Молиме наведете го точниот модел и година на вашиот велосипед во проверете.Ова

80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Во тешка категорија руно.Мека бранеа внат�

SDI да Аудио ДеВградува од SDI до 4 ch аналогни или 8 ch на AES / ЕБУ аудио.Добиете слобода и заштедата на отворен

?【РК АВИОН ЗА ПОЧЕТНИЦИ】може да го избере најдобриот на владата да работи за вас, Моќен надодделение мо

Scroll