Ново
2Pcs18650 Батеријата за Чување 2 Слотови x 3.7 V за 2x18650 Батерии Носителот Кутија Кутија, со ON/Off Води и да се Префрлате

2Pcs18650 Батеријата за Чување 2 Слотови x 3.7 V за 2x18650 Батерии Носителот Кутија Кутија, со ON/Off Води

Достапност: Залиха
DEN 215.76

Батерија Тип : 2 АА батерии 1x 3.7 V AA Батерија Holder Battery Носителот Switch.Функција : АА батерија носителот со ON/OFF прекинувач.АА Батерија Носителот Жица Води : сите аа батерија случај носителот со води, тие се конзервирани жица крај; Жица Должина : 5.9"/15cm; Кабел со Дијаметар(count во PVC изолација околу жица) : 0.0393"/1mm; Кабел Боја : црвена и црна.Жица Води : 2 аа батерија за носител со жица води, конзервирани жица крај; Жица Должина : 5.7"/14.5 cm; Кабел со Дијаметар(count во PVC изолација околу жица) : 0.0393"/1mm; Кабел Боја : црвена и црна.Со високо квалитетен челик пролет Компатибилен со сите видови на АА батерии, Изработени од АБС материјал, лесен, удобен за носење, за одржување на батеријата на своето место.Спецификација : 1 Types на Батеријата Носителот : 1x 3.7 V AA Батерија Димензии(L*W*H) : (1)една aa батерија за носител со води : 2.248" x 0.669" x 0.539"/5.71 cm x 1.70 cm x 1.37 cm (2)2 аа батерија за носител со води : 2.303" x 1.276" x 0.575"/5.85 cm x 3.24 cm x 1.46 cm (3)3 aa батерија за носител со жици : 2.287" x 1.906" x 0.567"/5.81 cm x 4.84 cm x 1.44 cm (4)4 aa батерија на носителот со жици : 2.248" x 2.457" x 0.622"/5.71 cm x 6.23 cm x 1.58 см АА Батерија Носителот Води : сите аа батерија случај носителот со води, тие се конзервирани жица крајот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Junee Мода.Синтетички.Целосна Перика.KUMI.Junee Мода Перики Менхетн е творецот на перики, чипка перики и ткаење

Избрани од легиран челик материјали, обложени со анти‑корозија боја, не е лесно да се оштети.Усвојување

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

A90 L00010538 / F FANUC 200 V 34 / 38 W 50 / 60 HZ 4жица FANUC вретено мотор фан.За замена на оштетени ладење фанови, ПРОЦЕСОРОТ л

8 x 18 фт Депонија Tarp Комплет : Изграден за едноставни депонија тело и депонија приколка tarp апликации; и На�

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 11 / 4".Тие имаат хексагонална глав

BACHELORETTE ПАРТИЈА ТЕТОВАЖИ : 8 големи листови со вкупно 184 метален тетоважи кој различни дизајни, вклучувај�

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

Божиќ украси,2022 ѕидниот календар,уметност резерви,бебе,бебе играчки,бебе играчки од 6 до 12 месеци,ранец,�

Висина на шише со капа : 3.8 инчи, на Висина од шише само : 3,7 инчи, со Дијаметар : од 1,5 инчи.Црни пластични за

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични Во 99% транспарентн

Цена по 860 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees F9 VI8 Y Коцка Број Нумеричка 2 Лабава Монистра А

Сатен.Ниво нагоре на вашиот изглед во овој флорални песна јакна.Мини цветни печати : дигитална комбинир�

Дизајн : висок квалитет На дрвен материјал дава најдобри контрола на зафат додека примена на шминка.Пре�

ОБНОВЛИВИ : безбеден и трајни чисто силиконски од страна на напредни техники.На готовиот производ е пре�

Намалувања лесно со ножици се да се направи свој етикети или фигури.Земја на Потекло : Кина.Пакетот Виси�

Воспоставува оптимален минерални рамнотежа во вода што е прочистена (реверзна осмоза, deionization, дестилир�

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

Увезени.Повлекување На затворање.Рака Мие Само [Подобро Материјал] Секси 2 парче облека за жени се напра�

SDI да Аудио ДеВградува од SDI до 4 ch аналогни или 8 ch на AES / ЕБУ аудио.Добиете слобода и заштедата на отворен

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Во тешка категорија руно.Мека бранеа внат�

Scroll