Ново
A90L-0001-0538/F FANUC 200V 34/38W 50/60HZ 4-Жица FANUC Вретено Мотор Фан

A90L-0001-0538/F FANUC 200V 34/38W 50/60HZ 4-Жица FANUC Вретено Мотор Фан

Достапност: Залиха
DEN 13968.00

A90 L-0001-0538/F FANUC 200 V 34/38 W 50/60 HZ 4-жица FANUC вретено мотор фан.За замена на оштетени ладење фанови, ПРОЦЕСОРОТ ладење фанови, итн.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Ние сме среќни да помогнеме.Ние работи од понеделник до петок.Ако купувачот купува на погрешен стока, не треба стоката, не може да се инсталира на стока, или за која било друга купувачот предизвикува враќање на купувачот мора да ги плати се врати превозот цена.Произведено во Кина.Бренд : FANUC Модел : A90 L-0001-0538/F Напон : 200 V моќ : : 34/38 W.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Увезени.Увезени.Постојана UPF 50+ Protect UV А&Б Мега Соларна Заштита.Melanaoma Меѓународната Фондација Препорачув�

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 11 / 4".Тие имаат хексагонална глав

Дебел памук и лен ткаенини : 100% полиестер платно, удобно на допир, абразијаотпорен и издржлив, природни dr

Машина моќност : 35 W / 50 W / 80 W / 100 W.Спецификација : 28 CM*1 8СМ*8 CM.Температура на бојата : 6500 к.Топлина дисипациј�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Сатен.Ниво нагоре на вашиот изглед во овој флорални песна јакна.Мини цветни печати : дигитална комбинир�

▶КОРИСТИ – Ова tricep притиснете надолу лентата за придава на вашиот дом салата, Смит машина, итн.; Изградб

Големина : 4.69 мм дијаметар.CollectorEmitter напон : 70 V.Колекторска струја : 50m A.Моќ дисипација : 250m W.ДА18 NPN силикон

★Големина : 5.5 * 2.8 * 11cm ★Временската прогноза функција.Месечината Екранот.Часовникот за аларм Надворешн

Намалувања лесно со ножици се да се направи свој етикети или фигури.Земја на Потекло : Кина.Пакетот Виси�

Семејство : А / HC / T / U; Logic Circuit Type : Multivibrator; Numberof Functions : 2; Supply VoltageОколија(Vsup) : 2 и 6 V; #ofinputs : 4; 74 HC Серија 6 V Дво�

Професионални одделение Нокти Датотека Мора да се Има : Обликот на вашите нокти да се вклопи во вашиот с�

80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Во тешка категорија руно.Мека бранеа внат�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Одговара за 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Тојота Такома 4 Runner Земјиште Крстарење PriV 3 Копчиња Smart Клуч, тојота копче фо�

1.Големина : 3.14 x 3.14 x 4.33 инчи (L x W x H) 2.Квалитетот Бамбус Материјал Со Carboniztion Третман е Нетоксични и без Мир�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Scroll