Ново
JUNEE МОДА Синтетички Перика - KUMI (#2 - Темно Кафеава)

JUNEE МОДА Синтетички Перика - KUMI (2 - Темно Кафеава)

Достапност: Залиха
DEN 996.72

Junee Мода.Синтетички.Целосна Перика.KUMI.Junee Мода Перики Менхетн е творецот на перики, чипка перики и ткаење на косата.Нивната компанија мисија е базирана на Високата Couture што по дефиниција значи да се доведе установи или дизајнери во создавањето на ексклузивни модата.Junee отелотворува сите аспекти на овој термин.На Junee тим е секогаш доаѓа со нови идеи и иновации за подобро да одговара на вашите потреби и да се продолжи со постојано менување на модата.Junee комбинира широк спектар на стилови со одлична услуга, за да се постигне една цел, која е задоволството на клиентите.За перење Упатство за Најдобрите Губење на Перика 1. Пополни базен со ладна вода само. 2. Додадете цртичка на благ шампон и swish нежно 3. Исплакнете throughly во ладна вода, само 4. Се тресат лесно нека капе целосно сува 5. Спреј лесно со перика lusterizer за сјај 6. Четка во саканиот стил 7. Без опција е потребно, кадрици треба да се врати во повеќето случаи Предупредување Нема топлина или виткање железо за најдобри резултати.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Професионални одделение Нокти Датотека Мора да се Има : Обликот на вашите нокти да се вклопи во вашиот с�

Дебел памук и лен ткаенини : 100% полиестер платно, удобно на допир, абразијаотпорен и издржлив, природни dr

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Производ 1 : Подигање побрзо.Вчитате датотеки побрзо.Подобрување на целокупниот систем на одговорност.П

Прилагодливи рамо ремени за удобност и флексибилност : флексибилни рамо ремени, здрав и сигурен токи, пр

ЕПА во СОГЛАСНОСТ За употреба на OBDII возила, 1996 и понови.Не правниот за продажба или користење на СА & КО.�

УБАВА ИСЧИСТИТЕ ЕКРАНОТ : Чувајте ги сите вашите омилени козметика, парична казна накит, секојдневно ко�

Должина 11"дијаметар; Ширина 12 1 / 2"w; Монтажа се Бара Да, Стилот на Современата; Материјал Челик; Висина 10"h;

BACHELORETTE ПАРТИЈА ТЕТОВАЖИ : 8 големи листови со вкупно 184 метален тетоважи кој различни дизајни, вклучувај�

Исклучителна декорација : Овие шарени бел декорации може да бидат заменети со било дома декорација, мно�

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

Увезени.Увезени.Постојана UPF 50+ Protect UV А&Б Мега Соларна Заштита.Melanaoma Меѓународната Фондација Препорачув�

Избрани од легиран челик материјали, обложени со анти‑корозија боја, не е лесно да се оштети.Усвојување

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Семејство : А / HC / T / U; Logic Circuit Type : Multivibrator; Numberof Functions : 2; Supply VoltageОколија(Vsup) : 2 и 6 V; #ofinputs : 4; 74 HC Серија 6 V Дво�

Големина : Овој Божиќ туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да избе�

8 x 18 фт Депонија Tarp Комплет : Изграден за едноставни депонија тело и депонија приколка tarp апликации; и На�

Воспоставува оптимален минерални рамнотежа во вода што е прочистена (реверзна осмоза, deionization, дестилир�

Многу високо ниво на детали.Лесно да ги прочитате инструкциите.Decals се вклучени.Собранието е потребно.Бо

Лесен за инсталација : брз и лесен врска технологија го прави конекција особено лесно.Материјал : Месинг

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање сист�

Scroll