Ново
Sandvik Coromant DDJNR 1616H 11 Вртење Вметнете Носител на Плоштадот месо тело, Челик, Надворешни, Цврсти се Стега, Десната Рака, 16mm Ширина x 16mm Висина месо тело, 100mm Должина x 20mm Шир

Sandvik Coromant DDJNR 1616H 11 Вртење Вметнете Носител на Плоштадот месо тело, Челик, Надворешни, Цврсти се

Достапност: Залиха
DEN 2308.32

Негативни основниот облик инсерти за високи перформанси вртење.Coro Turn РК е на врвот и дупка стегање систем и на прв избор кога стабилност и безбедност за продуктивни вртење на големи компоненти.Системот е главно се користи за надворешни вртење, roughing да доработка, но исто така и за внатрешни вртење кога чип евакуација е добро.Продуктивно решение со wiper и Xcel технологии.Сигурен и безбеден обработка дури и во roughing апликации.Целиот спектар на стегање и coolant системи за сите материјали и апликации.Sandvik Coromant Т-Max P негативни основни-форма внесува држачот за високи перформанси вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.На инсерти се вклопат во сите Sandvik Coromant високи перформанси држи системи и може да се користи во различни апликации во сите материјали.Geometries специјално дизајниран за висок притисок coolant.Двојно двострано внесува со силни рабови.Лост стегање за влажна обработка, РК-стегање за сува обработка и кратки чип материјали, оптоварување стегач за подобрување на пристапноста.Прецизност млазници и оптимизиран geometries за висок притисок coolant обработка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

Избрани од легиран челик материјали, обложени со анти‑корозија боја, не е лесно да се оштети.Усвојување

Цена по 860 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees F9 VI8 Y Коцка Број Нумеричка 2 Лабава Монистра А

Воспоставува оптимален минерални рамнотежа во вода што е прочистена (реверзна осмоза, deionization, дестилир�

Производ 1 : Подигање побрзо.Вчитате датотеки побрзо.Подобрување на целокупниот систем на одговорност.П

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 11 / 4".Тие имаат хексагонална глав

★ Врвот Одделение од Нерѓосувачки Челик Медицински 316 од не ' рѓосувачки челик е највисок степен на чел�

Одговара на Kawasaki 1400 GTR ве Молиме наведете го точниот модел и година на вашиот велосипед во проверете.Ова

Увезени.Увезени.Постојана UPF 50+ Protect UV А&Б Мега Соларна Заштита.Melanaoma Меѓународната Фондација Препорачув�

Биполарно (BJT) Транзистори NPN Darlington Преку Дупка ЗА 220 ABProduct Спецификација : Категорија : Дискретни полупр

Намалувања лесно со ножици се да се направи свој етикети или фигури.Земја на Потекло : Кина.Пакетот Виси�

Прилагодливи рамо ремени за удобност и флексибилност : флексибилни рамо ремени, здрав и сигурен токи, пр

Лесен за инсталација : брз и лесен врска технологија го прави конекција особено лесно.Материјал : Месинг

★ВИСОК КВАЛИТЕТ на КОСА : Четки направени од Kolinsky sable коса се надалеку познати се најдобрите достапни, н�

Исклучителна декорација : Овие шарени бел декорации може да бидат заменети со било дома декорација, мно�

1.Големина : 3.14 x 3.14 x 4.33 инчи (L x W x H) 2.Квалитетот Бамбус Материјал Со Carboniztion Третман е Нетоксични и без Мир�

SDI да Аудио ДеВградува од SDI до 4 ch аналогни или 8 ch на AES / ЕБУ аудио.Добиете слобода и заштедата на отворен

ЕПА во СОГЛАСНОСТ За употреба на OBDII возила, 1996 и понови.Не правниот за продажба или користење на СА & КО.�

Големина : Овој Божиќ туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да избе�

Scroll